проблеми зі спанням

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем duncan, 4 Серпень 2007.

  1. Netty

    Netty Well-Known Member

    @pooki
    Ми начитавшись Комаровського теж купили зволожувач, щоб було 60-80 % і температуру контролювали.....але якщо почитаєте дописи зверху маємо проблеми зі сном. ;) Щоб волога була в нормі, зволожувачу потрібно працювати цілодобово. Ще й двері- вікна не відкривати....а в нас це не реально....тай при рекомендованих 18-19° ми мерзнемо....але у моєї коліжанки це спрацювало. Вони під 3- ма ковдрами з чоловіком, а малий спить всю ніч.....
     
  2. skai

    skai Well-Known Member

    Я читала тут на форумі, що одна з форумчанок втирала ефірну олію лаванди в пяточки (по 1 краплині). Ми купили ту олію. правда, я вирішила в пяточку не втирати, а про сто капнути одну краплю (напрядлад. на вату) і залишити в кімнаті. Запах такий одурманюючий. Боюсь, щоб дитині не шкодило. Забрала ту лаванду. Треба ще почитати відгуки про її застосування для немовлят.
     
  3. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    Наше меньше чудо двічі спить вдень, але умовою ранкового сну є прогулянка по парку:), засинає за пару хвилин, сьогодні пропустила денний сон, щось там перекімарила з цицею 15 хв і все! А в нас це основний відпочинок останнім часом, триває до 2 годин, і нічо так до 22 витримала без сліз , але ж яка краса - -вляглась на ніч без проблем;) . Оце я собі думку гадаю, можливо скоро нас чекає перехід на разовий сон.... Моя старша до садочкового періоду по два-три рази дрихла, А потім ще на разовому сну до 1 класу, а це якесь покоління "несплюхів", судячи по дописам в цій темці:p.

    Naama, спробуй малу вкласти у ваш Тако - і поспати на повітрі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Так то ж ви бавитесь з перекладанням в ліжечко. Дитя би може і спало, а ви його відкладаєте. Спіть разом.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
    • Подобається Подобається x 1
  5. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Та де там ,пробувала, як можна спати, коли купа дітей скачуть постійно біля нас, купа песиків-котиків ,машин, то ж все треба бачити , висіти на перилах коляски і дивитись як колеса крутяться ,має купа справ, крім спання.
     
    • Смішно Смішно x 1
  6. Зіра

    Зіра Well-Known Member

    як мені це знайомо....
     
    • Смішно Смішно x 1
  7. Bulbashka

    Bulbashka Active Member

    Я вже часом не витримую. Малий вночі так погано спить, що на ранок моя спина просить про поміч. Сплю на одному боці, бо не встигаю перевернутись, як Сашко кричить, що далі буде їсти. І так цілу ніч. Бувало колись, що міг спати до 5 год ранку, але це скоріше виключення з правил, і не було навіть до чого підв'язати, чому так різниться кожна ніч. Я бачу, що малому жарко між нами спати. Крутиться, розкопується. В своєму ліжечку теж не спить. Виходу не бачу наразі ніякого. Зуби всі, які були на приміті вже вилізли. Може хтось знає дієвий метод хорошого сну? А?
     
  8. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    молодший якщо за цілий день поспить в загальному 1.5 год. це вже добре
    все залежить яка вологість в квартирі, в нас є зволожувач, він мусить постійно працювати і реально краще спати, або відкрите вікно бо батареї шкварять так що просто слів нема
     
  9. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Мене цікавить досвід батьків, в кого дітки ще сплять 2 рази в день. Мій синок спить 2 рази, але іноді на 2-ий сон лягаємо з цицею, він засне, а потім через 15 хв може пробудитись і вже не засинає відразу, пробувала і заколисувати - не іде (це тільки іноді). Чи ви вкладаєте на 2-ий сон пізніше, чи вже не вкладаєте, а забавляєте до нічного сну? Мій забавляється, трохи марудний, але не плаче.
    Але якщо я покладу його пізніше на 2-ий сон, то нічний відповідно сунеться, а ми тільки його врегулювали, не хочеться втратити те, що здобули (в попередніх дописах вже писала про нашу нічну проблему). Просто шкода дитятка, яке може не спати 5 год, бо, біднятко, пропустило свій час сну.
     
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Ми коли ще спали 2 рази то завжди перший сон був міцнішим і можна було малого перекласти, а другий сон (40хв або 1 год) практично завжди Влад спав лише на руках. Як засинав на другий сон я старалася його не рухати, бо коли прокидався назад вже не погоджувався лягати.
     
  11. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    І що ви робили, забавляли до нічного сну? Якось то на поведінці дитини відбивалось?
     
  12. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Поведінка не сильно мінялася, ну але в мене малий взагалі не дуже спати любить. І в нього було таке що після отого "недосипу" вдень до вечора навпаки "друге дихання відкривалося" і на ніч лягав не раніше (що було б логічно), а навпаки ще пізніше як звично. Якщо Ваш малий не дуже капризує ввечері то, напевно не варто його пробувати ще раз вкладати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Маю нижню межу години, до якої можна його вкласти на 2 сон -це до 17 год. Якщо до 17 не засинає, то вже і не вкладаю, бо буде запізно на ніч.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    В нас теж щось таке було, але ота "крайня межа" була до 19.00 ("в нормі" лягав десь до 17), бо Влад спав не довше як 1 год і на ніч вкладався біля 23.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. Afrika

    Afrika Well-Known Member

    Дівчатка,попробуйте помолитися молитву матері при порушенні сну у дитини.Чи то я себе так накрутила,чи дійсно помагає.Молимося з 1.5-річною дитиною разом на колінках.Спати почали ну набагато краще,ніж раніше.Бо місяці 3 тому,дитина зривалася в один і той же час з істерикою,і так 2 рази за ніч, кожен день.
     
    • Подобається Подобається x 3
  16. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    росте)) пройшов стрес від пологів, тепер дитина в своєму нормальному ритмі. спати трохи з дитиною, слінг... так є, в місяць вони активніші.
     
  17. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Зараз настав в нас якийсь дивний період денного сну: засинає, через 30 хв будиться, мушу його колисати, інколи вдасться заколисати, а іноді ні - і вже чекаємо 2 денного сну. На 2-ий денний сон засинає, збудиться через 1 год, знов підколишу, далі спить!
    Раніше так не було, як засинав, то міцно спав перший сон 2,5-3 год безпробудно, 2-ий сон - 1-1,5 год.
    Це просто такий період, чи синок переходить на одноразовий денний сон. Чи не зарано?
     
  18. EgoMusicus

    EgoMusicus Мамуля синульки

    Знову я сюди! Синок на денний сон засинає нормально біля циці і надвір ідемо. Маємо 2 сни. А от на нічний дуже рідко засинає біля грудей. І вкладаємо вже коли хоче спати, очки потирає. А кладу до грудей, цьмакне кілька разів і крутиться, і лазить, і вже такий активний, що не вкладеш. Мусимо колисати на фітболі. То він просто так звик засинати? Чи можна якось змінити? Як довго чи недовго ваші дітки вкладаються на нічний сон?
     
  19. Isa

    Isa Well-Known Member

    Ми трошки молодші за вас,ну на ніч то дуже довго вкладається,очі треба,хниче,але ногами-руками молотить,трошки посмокче а далі вивертається і повзе від краю до краю ліжка(все йому треба подивитись що там внизу робиться),мене тлумить ногами,і то так 1-1,5 год,а потім повертається до мене,циця і заснув)але ніколи не колисала,ще хіба як коліки то на фітболі,а потім перестала...і доречі малий як засинає не любить, ні щоб гладила,ні щоб співала...найкраще,це просто не рухатись)
     
  20. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Ми теж на денний сон засинаємо без проблем, а на ніч то таке бувало шо я думала шо нам пороблено (то звісно жарт). От розказую приходить година нічного сну, дитина відповідно вже марудна, капризна, тре оченята. Ми лягаємо , гамаємо цицю і навіть вже дрімаємо з цицею десь приблизно 30хв, а потім так різко розворот , встала на коліна і давай щось розказувати, показувати, злазить з дивану і починає бавитися своїми іграшками, і так тривало ще дві години, таке враження, що дитина висипалась за той час. Ми трохи бавилися трохи ходили до віконечка і вже коли підходила година 00.30 хв дитина була готова до сну. Ми вже навіть інколи з чоловіком сміялися, кажемо "донечко лягаємо спатки", а хтось з нас говорить "ще не час, тільки 12 " , реально було смішно бо це майже завжди була одна і та сама година. Тепер трохи по іншому , доня переходить на дворазовий сон, тому засинання на ніч у нас о 22.00 год
    мені так виглядає, що то він так звик