проблеми зі спанням

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем duncan, 4 Серпень 2007.

  1. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Моєму вже 1, 8, а така ситуація триває і досі. Деколи краще, деколи гірше. Я це з зубами пов"язую. Ну і в принципі на ГВ діти частіше будяться вночі
     
  2. Ljlichka

    Ljlichka Well-Known Member

    Моя старша спати без підсосів всю ніч почала аж в 2.8. Але то мені не заважало, то ж годувала дитину коли та просила.
    А от турбує таке, меншій скоро 4 місяці і засинає вона лише після того як приколихаєш на руках, до тогохоч і хоче спати,але не буде на грудях засинати по їсть і плаче хниче,показує,що хоче спати но біля грудей не засне ніяк. То пройде чи атк і доведеться весь час колихати?
     
  3. Melian

    Melian Well-Known Member

    Я за порадою і поплакатись. То капець якийсь. Перший рік життя малявки був ідеальним в плані нічного засинання - 20:30 -21:00 малюк годується груддю і на руках засинає, з підсосами спить до ранку. Так ми проспали 12 зубчиків. Вже тиждень дають про себе знати 13 та 14 зуби і то повна *опа - соплі, нерви і неспання. Протягом цього тижня малявка засинала в кращому випадку опівночі і то під заколисування тата. Ніяк не можливо вложити швидше....з денним сном все як було так і є, 1 раз в 13-13:30 на 1 -1,5 год...як повернути того несплюха до режиму?

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
  4. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Закінчиться оцей період і режим повернеться назад. Принаймі, у нас так було.
    Найгірший період був у 1,3-1,5 - 2 місяці поганого засинання і зубів. То було щось нереальне!!!
    Але все проходить і змінюється, варто лиш то пережити. Завжди так не буде.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. happy story

    happy story Well-Known Member

    Я годую кашою перед сном з 8 місяців і на сон це ніяк особливо не впливає. Один два підсоси вночі і потім при пробудженні зранку.
     
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    В нас здається діти за віком майже однакові. То зараз (останній тиждень-два) з нічним просто караул! Я вже звикла,що засинати він може і 1 і 2,5 год. на нічний сон (після 7-8 годин двіжу), але вночі і найбільше під ранок (5-7 год.) Артем просинається кожних 10-15 хвилин (я засікала!). Виспатись нереально. Ще й мушу його перекладати кожного разу до іншої груді, бо нервується, чому йому молоко швидко не тече.
    Виглядає отак: крутиться, встає, плаче зразу, перекладаю до іншої циці, трохи посмокче, ніби засне, пройде 10-15 хв. і знову те саме повторюється :girl_cray: Вдень прикладається скільки хоче, та загалом досить часто і довго. Тобто я б не сказала, що він вночі таким чином компенсовує денні прикладання.
     
  7. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    і в нас зі сном зараз коломийки. засинає, годинку-півтори спить, а тоді будитись щопівгодини, десь повзе, сідає, плаче і так до години 3ї ночі. тоді трохи сну до 5-6ї і знову прокидання_годування_нюні. теж маю підозру на зуби.
    як я мрію трохи відіспатися...:girl_in_dreams::lazy:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. KAPUCHINKA

    KAPUCHINKA Well-Known Member

    О, в нас трохи раніше таке було, ну так добре раніше ))) а зараз рік і 11 міс виглядає в основному отак
     
  9. Melian

    Melian Well-Known Member

    в нас ще може вночі проснутись і годину потуснячити. як правило, сходить на горшок, поміняємо памперс, підемо в іншу кімнату побавимось і назад спати. правда засинання може буде дууже довгим і нервовим для мами. сьогодні по мені так товклась в 5 ранку (проснулась о 3:40), що я плюнула, лягла і просто чекала коли вона змічиться. малявка так і заснула, сидячи і прислонившись до мене.
    по-швидше б той період пройшов, бо то не діло - півночі гастролювати
     
  10. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Дівчата, порадьте щось, або хоч скажіть, що то пройде, бо мені дах зриває. Тиждень коломийки з засинанням, на денний сон присипляю на руках, ношу-люляю-співаю, якось засинає, на нічний - катастрофа! Реве, товчеться, копається, малому спати не дає, але якимось чином засинає. Але останні дві ночі, просинається десь через 2 години сну просто з диким криком! Вчора епопея тривала майже 2 години, поки вона заспокоїлась і заснула, поспала десь 2 год і знов проснулась, але вже не плакала, просто лежала, потім попісяла і заснула, зранку встала як нічого й не було. Вдень спала менше години, при тому що вночі мало спала і зазвичай спить 2 год. На ніч вклалась рекордно швидко, за 45 хв і навіть не люляла її, вже втомилася напевно дуже. Заснула 21:50 десь, а вже 23:30 знов дикий крик і нічого не допомагає, беру на руки - виривається, обіймаю - товче, копає мене і ще більше реве, сльози-соплі ріками, розбудила малого, він плаче, а вона ще більше. То не на мої нерви, я була готова її на вулицю виставити, а малий взагалі ще 15 хв до себе не міг прийти, так налякався. Добре, що є баба, забрала її, поки не чути, певно спить. А мене досі калатає, бо друга ніч підряд без сну, голова розколюється. Скажіть, що то таке? Стрибок росту? Зуби? Вроки? Боюсь я не витримаю ще раз такого
     
  11. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    в нас то почалося з меншою, правда, від минулого повного місяця. і досі. вона дуже метеочутлива (частково чи повністю через ліки), і то зараз аут.
    малий теж ходить до нас спати.
    минулий тиждень я ледве витягла.
    спробуйте на ніч давати молоко з медом або просто хоч мед.
    нам зі старшим і його 2год засинанням (після того, як ми почали бути більше вдома він не спав, щоб ми не поїхали і не залишили його) помогла гра Додо. вимикає за 10хв. то так в сукупності трохи розвантажує психіку, проходиться день, молитва і обнімашки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    А вушка не можуть боліти?
     
  13. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    В нас теж увесь минулий тиждень були каруселі зі спанням. І вкладався абияк, і серед ночі в другій годині прокидався і години дві вовтузився - спати не хотів, лазив по нас, бився, нив...Позавчора нащупала два нижніх зуба, ледь-ледь прорізали десну. Дві ночі вже спить нормально. так що цілком на зуби може бути.
     
  14. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Моя теж на повний місяць гірше спить, але крики вперше. І дам молока на ніч, дякую за підказку
    Не болить, бо виричалась і заснула, зранку якби нічого і не було
    Ще нема 3х зубів задніх, тому цього не відкидаю. Але ніколи такого на зуби не було.

    За ніч перечитала гору порад, виключила солодке сьогодні зовсім, бо з тим Миколаєм трохи перебор, може тому була збуджена. Зварила чай з м'яти, буду поїти після сну
     
  15. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Щось є тому причиною, звичайно то не норма і має пройти. В нас щось таке було при високій температурі. Не знаю, якісь жахи чи марення, але мені самій ставало страшно, настільки син розпачливо і нажахано кричав. Може дитина чогось перелякалась, щось її хвилює, надміру збуджує, може щось змінилось у ваших з нею стосунках, насправді це може бути і щось таке на перший погляд неочевидне. Не відштовхуйте її в такі моменти, краще молодшу дитину комусь з рідних віддайте, а зі старшою самі вийдіть надвір, в сильних істериках, коли дитина вже дуже сильно завелась і не може зупинитись, радять застосувати якийсь фізичний подразник, щоб "збити" її нервову систему з істерики - холодною водичкою збризнути, чи от, можна спробувати, на вулицю на прохолодне повітря вийти. Ну і вдень я б постаралась максимально забезпечити таку спокійну, рівну атмосферу, багат-багато вашої уваги, мінімум нервів, конфліктів, ну, ванни ще поробити можна, хвойні, лавандові.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    @svoybox, в нас таке зі старшою. Почалось років з трьох і зараз їй майже сім , то дуже рідко ( раз на два місяці) ще так може зірватися. Найчастіше і активніше було десь в районі 3-4 років. Вже десь тут писала. Лікарі пропонували хіба заспокійливе, не давала. Зазвичай так зривалася на повний місяць, коли переживала якісь бурхливі емоції ( неважливо які; і після наших сварок, і після виступів, і якщо надуріється/ набігається). Ще часом бувало, що пісяти хотіла, але не могла прокинутися і кричала. Малу зазвичай виносила в іншу кімнату ( теж меншу маємо), включала світло, давала води попити, у вікно на зірочки ходили дивитися, кілька разів навіть мультик включала. Іноді розбудити було дуже тяжко. Як не будили, то часто за 10- 15 хв наступна серія .
    Ще перед сном старалася не шуміти, активно не бавитися , створили послідовність дій, вимикали мультики/ планшети і тд. Якщо дуже часто і сильно кричала- то ходили до священника, після того ставало легше трохи.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Сьогодні так і зробили, швидше покупала малого, приспала і віднесла бабі, а потім її помила і на руках заколисала. Заснула десь за 30хв, слінг - мій рятівник.
     
  18. mrochkizm

    mrochkizm Well-Known Member

    Дівчата-матуся з досвідом, прошу поради для своєї подруги. Її донечці рівно 2 місяці, переплутала день і ніч - наніч засинає о 1-2 ночі (а буває, що і 3-4), і то вкладання дуже проблемне - треба носити на руках і колихати, і то вона дуже довго не спить. При перекладанні в ліжко до мами чи в своє ліжечко одразу ж будиться. Період бадьорості перед нічним сном може становити навіть до 4 годин. Колихання в ліжечку не діє, лише руки. Дитина на ГВ повністю, годується на вимогу, наїдається (за перший місяць прибавка майже 2 кг), зараз молока в мами теж багато, спільний сон з мамою ситуації не міняє абсолютно -поїсть цицю, лежить біля мами, плаче і вимагає рук. Туге пеленання допомагає мало. Дитина щодня купається і гуляє на вулиці (приблизно 1 год). Приймає вітамін Д. Коліки-газики-запори-проноси не турбують вже. В кімнаті температура досить висока, десь 25 градусів, про вологість не знаю. Пологи в термін, розпочалися самі, останні 5 чи 6 годин - стимульовані (може, то має значення). Дитинка вночі не істерить, просто плаче на руки. Мама пов"язує це з тим, що раніше коліки турбували дитину в цей час і вона не спала, а тому сплутала частини доби. Може хтось щось зможе порадити? Бо мені на думку, окрім тугого пеленання, спільного сну (але ці пункти не діють на практиці, зовсім), відміни вітаміну Д, білого шуму, виключення з раціону мами солодкого і молока, купання в заспокійливих травах, гуляння пізно ввечері надворі більше нічого не спадає. Всі вже виснажені в них, і я дуже переживаю.
     
  19. OksanaBaidala

    OksanaBaidala Pljamka

    В мене дитинка 2.5 міс, теж лягає в 1.00 -2.00, не знаю теж як перенести той час швидше. В день спить один довгий сон 3 год (13.00-16.00)і тільки на вулиці, потім може спати ще 2 -3 рази рівно по 30 хв.

    Отправлено с моего M3s через Tapatalk
     
  20. Raven

    Raven Мама малятка

    Я жабкою на себе клала і трошки сама колихалася. Мала понила і засинала. Вдень будила на год. раніше її графіку і помалу він змістився на раніше засинання наніч.
     
    • Подобається Подобається x 3