проблеми зі спанням

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем duncan, 4 Серпень 2007.

1. Emmy

Emmy Прямую до мети

Ще вичитала, що може бути брак кальцію в організмі, може здати аналіз для перевірки? І що якщо в кімнаті недостатньо темно, то менше виробляється гормон сну. То дійсно так, чи в перли? Спимо з настольною лампою.

--- дописи об"єднано, 13 Березень 2017 ---
    Я про безпробудно навіть і не мрію, мені б зменшити кількість прокидань хоча б до 3-4. Дякую за книгу, почитаю)

• Подобається Подобається x 1
  2. бетменша

бетменша Well-Known Member

я вас не потішу. моєму майже 2, а 3-4 прокидання є тільки в першій половині ночі. правда потім якийсь час спить кілька годин і потім вже ранкові зависання. але загалом ситуація краще. такі періоди як у вас теж пам"ятаю. це все зуби + незріла нервова система через яку дитина і так погано спить і коли то все накладається, то капець. але у нас вже давно такого не було. хоч якраз зараз лізуть ікла, але якось терпимо. а може то я привикла)

3. Mansikat

Mansikat Well-Known Member

я не знаю, чи темрява реально матиме якийсь вплив на міцність сну вашої дитини, але те, що спати при світлі недобре - це не перли.

• Співчуваю Співчуваю x 1
  4. maavka

maavka Well-Known Member

Будь ласка:)

Ніколи не чула про зв'язок кальцію зі сном, але я б точно не здавала аналіз, а то якщо так подумати то на багато чого треба тоді здавати аналіз і не відомо чи він точний буде. Просто добавте в раціон продукти з кальцієм. Я би таке купила Чіа насіння Якщо дитині не можна, бо ще замаленька, то хоча б собі, замість таблеток. А бо сирки давати. Зараз вже дослідили, що з коров'ячого молока не засвоюється кальцій, а навпаки навтіь вимивається. Магній з тим пов'язаний, якщо його нестача, то дитина може бути неспокійна. Але не думаю, що це тому у вас так, якось малоймовірно то. Є там певний набір мінеральів і вітамінів для зосередження і від роздратованості. Йод також з тим пов'язаний

Та, є такий гормон мелатонін, виробляється вночі при темноті. Тому краще щоб було темно, повністю темно напевно необов'зково, буває ж в природі, що місяць яскраво світить і не так темно. Значить це природньо, напівтемрява. Але я десь читала, якщо ти вночі, навіть на секунду, подивишся на смартфон, планшет то після того мелатонін перестане вироблятись цієї ночі, ця підсвітка екрану збиває з пантелику мозок і сон вже не такий якісний буде. І здається бажано виключати електронні годинники, кнопочки які світяться червоним

• Подобається Подобається x 2
  5. Suzi

Suzi Moderator Команда форуму

Якщо в дитини лізуть зуби, вона може прокидатись так часто, щоб прикластись до грудей, оскільки в грудному молоці є речовини, які допомагають знеболити.
    Гелі не ефективні, оскільки найбільше болить тоді, коли ще ззовні не видно, і болить всередині, а гелі діють ззовні. І так, це хімка, в них здається навіть побічки є.
    Щодо дурної звички - навіть коментувати не буду.
    До 2-3 років прокидання вночі є нормальними. В період росту зубів часті прокидання, як і ваші що 30-40 хвилин - теж нормальне. Для дитини потрібіні ці прокидання, прикладання до грудей, часом навіть на ручках загойдувати.
    Якщо Вам важливо задовольнити ці потреби дитини, тоді подбайте про себе, щоб мати сили - зручне спальне місце, подушки під спину, під руки, щоб можна було годувати крізь сон, достатньо місця. А також спіть, відпочивайте вдень разом з дитиною.

• Подобається Подобається x 2
  6. Oleksandrochka

Oleksandrochka Well-Known Member

@Emmy в нас щось схоже. мій малюк з 1 міс до 4 міс спав прекрасно. Прокидався 1-2 рази поїсти без плачів, крутився, і я чула, що він прокинувся, їв, але я не колисала навіть, клала в ліжечко, і він через пару хвилин сам засинав. З 4 місяців теж почались якісь незрозумілі процеси зі сном. Прокидається, не голодний, зразу в плач, мушу взяти поносити, покласти назад, і тоді спить. Я втомилася так підриватися на його крик) Це може бути 5 разів за ніч. З 9 вечора до 1-3 ночі він спить, а як перший раз прокинеться в 1-3, так потім кожних 1-2 години будиться. Деколи щопівголини. Зубів ще немає, ясна не набряклі. Не знаю, що це. Бо якби він раніше спав так само, то думала б, що то для нього норма. Але ж раніше добре спав, а тепер щось незрозуміле...Спочатку списувала це на період активного розвитку - втомлюється, нервова система не готова, але вже 2 місяці це триває. То краще, то гірше.

7. Suzi

Suzi Moderator Команда форуму

"Чому діти не сплять?"
    Щоденна потреба людей спати часом розгортається у гарячі запитання та навіть дискусії над дитячим ліжечком.
    "Скільки "повинен" спати, де, з ким, коли?! Чому не спить так, як книжка пише?" - ці, та інші запитання не дають спати мамам.
    Наталя Мовчан запрошує до відкритого діалогу, під час якого спробуємо розглянути дитячий сон з усіх сторін та підійдемо до прийняття рішення.

Коли?
    31 березня, в п*ятницю, о 12:00

Де?
    он-лайн
    Не потрібно нікуди йти, їхати. Ми прийдемо до вас [​IMG];)
    Вам потрібен комп*ютер підключений до мережі інтернет і колонки або навушники.

Участь БЕЗКОШТОВНА.
    Обов*язкова реєстрація за посиланням https://goo.gl/forms/qWcixQwPknhmjILP2

8. Retaret

Retaret Well-Known Member

останнім часом мені здається, що привчила дитину до купи речей, які мені не конче зручні, а не навпаки ((
    От якось так ще з досить малого віку трохи люляла доцю на ручках, співала колискові, то мені так було солодко-романтично. Полюлялися-поцицялися і спить. А тепер... майже 12 кілограмчиків налюляти я вже немаю сил, і то часом моральних. А мала може вночі іноді під'їсти цицю і не заснути, тоді сідає на дивані таке сонне і просить - "полюляти". Ну і мушу йти люляти, бо буде плакати, і ще більше розрухається і не зможе заснути.
    І я тепер думаю чи можна якось відчепитися від того люляння? пробувала пару разів просто класти її, казку розказувати, гладити, але вона в певний момент видає своє "полюляти" і все. Зчоловіком почали рахувати на сон кольорових слоників, їжачків, дуже їй то подобається, але потім всерівно має бути мама, циця і полюляти!

9. solana rok

solana rok Well-Known Member

Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk

10. preciosa

preciosa Well-Known Member

І мій Володя до 3 місяців майже ідеально спав... після того почав більше будитися... В 6.5м перший зуб і за 2 місяці має вже 6 зубів. Останні 2-3 місяці ночі виснажливі... рідко коли можу відпочити. Ще й старший почав проситись до нас в 2-3 ночі. 2 ліжечка впритул до нашого, в молодшрго без боковинки. Годую, а коли бачу що не спить і їсти не хоче, то щоб старшого не розбудив - беру на руки і так ще бере груди. Вдень спить добре... розумію, що то зуби... На нічний сон о 9-9.30 їсть на руках до 40-60 хв (більшість часу просто тримає груди). Потім в кращому разі будиться о 1, 4, 6, 7. В гіршому навколо тих годин додаються вкладання-засинання-пробудження і то до 40хв затягується. Я вночі зла і не добра))) хоч розумію, що в дитини є потреба, але...

Надіслано від мого SM-G7102, використовуючи Tapatalk