проблеми зі спанням

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем duncan, 4 Серпень 2007.

1. Samhayne

Samhayne Well-Known Member

А вдома люляєте? На руках чи в шезлонгу? Чи в колисці?
    В нас в той час було 3 сна. Підйом в 8, гуляє 2-2,5-3 год, сон 11-13, знову гуляння 2-2,5-3, знову сон десь 15-17, гуляння, сон 18-20, на ніч вкладався десь о 22-23. Але засинати може або з люлянням в шезлонгу, на руках, на вулиці на прогулянці, або під цицею. Всяко буває...

2. Rodionochka

Rodionochka Безнадійна оптимістка

У нас засинання виключно з грудьми. Одне виключення - в авто коли дуже сонна, і ніхто їй не заваджає. І ще може у візку заснути, але це вже після циці, і щоб нікого не бачити.

3. phobika

phobika Well-Known Member

Ааааа.... Перехід на один сон з двох - це якась жестячна жесть. Вже 2 тижні дитина так чудить з тими снами, що я холодна. Перерви між снами іноді до 9 годин, може вкластись на ніч в 17.30 а може в 21.30, встає в шостій. Ніби в час колишнього другого сну сонний, але не засинає - ні з колисанням на фітболі, ні з книжкою+цицею (було таке щастя десь 2 тижні), ні в візку надворі, ні з ходінням під білий шум. В результаті трохи поістерить, трохи посидить зосереджений, ніби заряджається батарейка, і знову гойра! Я просто пожалітись)

• Співчуваю Співчуваю x 1
  4. Rodionochka

В нас зараз перехід зі спання суто з цицею в роті до спання без циці в роті. Я певно скоро здамся). Ніяк не виходить.
    Мені б ще дуже хотілось відокремити їжу та сон. Але напевно нам це ще зарано. Намагаюсь погодувати її між снами, і просто вкласти спати. Але так не катить. Є ще циця на засинання. Потім намагаюсь її перекласти у візок - плач, відсунутись - плач. Про вийти з кімнати взагалі мовчу.
    Ну і ночі теж бажають кращого. Але я якось навчилась глибоко вирубуватись навіть на 15 хвилин. І сни почали снитись).
    Єдина радість - то солодка ніжка).

5. Matvijko

Matvijko Мамуся в декреті...

В нас те саме, я навіть не пробую перекладати просто сплю з нею або читаю старшим, зате висипаюсь вдень. Діти так швидко ростуть, тому насолоджуюсь поки можу. Як підуть до школи вже так не посплю.

Надіслано від мого X5max, використовуючи Tapatalk

• мімімі мімімі x 1
  6. phobika

В нас десь з 6-7 місяців стало трохи з тим легше, хоча раніше я мусіла лежати поруч. В 9 місяців вже міг півтора години сам поспати. Я спеціально не привчала, але думаю, що велику роль зіграло те, що в нас є няня, поки я працюю, з нею раз на день мусить засинати без грудей) Я в той час теж вдома, просто в іншій кімнаті, спочатку приходила вкладати. Але потім кілька раз заснув в няні, то я перестала. Коли я з ним сама, то засинає з грудьми, але за 5-10 хвилин відлипає і спить собі. Переважно півтора години сон триває, але часом під'їсть і ще досипає. Якщо прихворіє чи емоцій забагато, то буває що не відпускає і треба поруч бути, але то скоріше виняток.
    Тому я прихильник думки, що дитина ближче до року вже не потребує постійного сну коло грудей. І може засинати без них, коли мами поруч нема. А як мама є, то не бачу проблеми дати.

• Подобається Подобається x 1
  7. Rodionochka

Мені вже, якщо чесно, за майже 7 місяців набридло вилежуватись цілими днями). Хочеться покласти у візочок, завезти у садочок і хай би собі спало. Ну але то тільки мрії).

8. phobika

Вірю. Ми донедавна взагалі гуляли дрібними перебіжками. Засинав малий рідко в візку. Якщо і спав, то хіба 40 хв, а як не спав, то в візку не їхав) В слінгу чи ерго теж в мене не засинає, а от в чоловіка може і 2 години дрихнути в рюкзаку.

• Подобається Подобається x 1