проблеми зі спанням

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем duncan, 4 Серпень 2007.

  1. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Щось мій малюк перестав засинати на грудях. Хіба вночі, а так або на руках, але частіше в слінгу. Сьогодні вже 4ий раз мотаю :sad:( Причому, якщо приколихати в слінгу, а потім розв'язати і прикласти до грудей, то спить далі. Зараз на вечір брав груди, ніби вже готовий був заснути, але в якийсь момент - гвалт. Взяла на плече, вийшло повітря, пробую назад покласти і дати груди - гвалт. На руки чи на плече - те ж саме. Примотала, 20 секунд - спить. Це, звичайно, прекрасно, але я теж хочу сидіти або лежати :sad:
     
  2. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Попробуйте лягати з ним примотаним в слінгу і вже лежачи трохи послабити слінг
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Orman

    Orman Модератор-бомба

    @Thebestnata мені і через екран видно, що у вас все добре.
    Ви не описуєте нічого такого. Дитина як дитина.
    Ви нормальна мама.

    Пишу останній раз як вкладати дитину спати на ніч.

    Ви ще не написали коли вона встає, правда.

    Рецепт: в тій годині коли вона у вас має лягати спати проводите звичні процедури ( які у вас там звичні) і фсьооо, як в мафії «настала ніч», всі (всі хто є в хаті тато, мам, баба, кіт) лягли спати, вимкнули світло, телевізор, і в комп‘ютера не світиться лампочка. Ніч. Дитина може скакати (з ліжка сходити не дозволяти), щось питати, ви тільки угукаєте (розмову не починати) і кажете «спи-спи, вже ніч».
    І так скільки треба. Першу ніч це може бути довгенько. Всі сплять. Ніхто не встає з словами «та скільки можна, я йду поїм, поп‘ю, перевірю ФБ». За днів 5-7 дитина звикає, що коли ніч, то ніч і всі сплять.

    Після того як дитина засинає, всі хто ще хоче можуть встати. Але от поки привчаєте, то її не має манити світло з кухні і звуки з телевізора.

    Мої діти (7 років, 4 роки, 2 роки, 6 місяців) встають в 7 лягають в 19-30, в 20-30 вже всі сплять.

    І перед сном (це вже після миття і під час читання) вони такі буйні, що ну.

    Дітям має бути нудно часом. Це нормально.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. shemely

    shemely Member

    @Orman, дуже дякую, що відгукнулись. бум пробувати.правда є є "але" наш "золотенький манючий таточко", який йде в неї на поводу,гррррр
    --- дописи об"єднано, 30 Листопад 2018 ---
    А встає цип 7-8 ранку,особливо неділю може й 6-30 ранку:girl_cray:
     
  5. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    @Orman , вчора чоловік вирішив попробувати своїм методом вкласти спати малу. Я погодувала її, вона не заснула ( вдень під час годування засинає , а на нічний сон дуже сильно рідко) і пішла в іншу кімнату спати. Ну заснути мені не вдалося, але подрімала) А він лишився там з нею. Правда працював за компом, але все інше було виключено. Вона лежала на нашому ліжку і сама собі бавилася кульком) Він її не чіпав, не говорив, і десь через годину вона почала сильно зівати, то взяв на руки, трохи похитав і заснула. Ну правда ми ще включаємо "білий, рожевий " шум , звук дощу на телефоні, щоб заснула сильніше.
    Я вже потім пішла лягла до неї, і чекала. Бо в таких випадках ( як засинає без годувань) поспить трохи і починає рухатися, то моментально суну їй цицю, поїсть і вже спить нормально. Ну доки знову не проголодається;) То правда була пізня година, але обійшлося без криків і істерик. Спала до 9 ранку (ну трохи вночі їла, трохи товклася), але засинала. Після 9 трохи понила після зміни підгузника і переодівання, а потім таки була сонна і мені ще вдалося її поколисати, погодувати і до 11 мати спокій) Зараз от теж поки гуляли на вулиці, то спала, прийшли додому, поїла, і спить далі) хоч тут думаю вже недовго буде спати)
    Як вечорами лягаю з нею, то вона повертається до мене, тягне мої пальці в рот, облизує руку, стягує мою ковдру, ну чи я її обнімаю, тримаю, то в таких випадках з часом сильніше ниє , нервується. І тоді вже починається колисання.
    Попробуємо сьогодні може знову метод чоловіка, хоч обідно, що засинає без мене;( але я так бачу, що сильно її відволікаю, як лежу вечером біля неї.
    Вночі мої обнімання її заспокоюють, пізніми вечорами ні.
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    По-порядку: якщо ви хочете щоб вона раніше засинала, то якраз не треба її зранку тягнути до 11 години.
    Про обідно - ви ж цілий день дитину бачите. І взагалі це ціле щастя, що тато з дитиною люблять один одного і знаходять порозуміння.
    --- дописи об"єднано, 30 Листопад 2018 ---
    Дитині чотири місяці вона ідеально їсть і спить.
    --- дописи об"єднано, 30 Листопад 2018 ---
    Я не раджу (бо не розумію), тих всіх «білих шумів». Звук дихання дорослого нормально працює. А ще як тато хропить, то сплять як цюці в такому віці )))
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Смішно Смішно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  7. Oleksandrochka

    Oleksandrochka Well-Known Member

    Розкажу ще тут. В мене так, як в @Orman - час прийшов, всі спати. Весело йому, активний - то неважливо, заспокоїться. Купатися, молоко, книжка, спати.
    Вчора я малого підмивала ввечері, та і покупала заодно на годину раніше, ніж звично. Переодягнули в піжаму, кажу: йди ще побався в кімнаті й тоді підеш спати. Нє, він лізе на ліжко, кричить: мококо, цітаті, паті. І так і не пішов бавитися, почитали й заснув. Чоловік вже сміявся, що в сусідів діти спати не вкладаються- одні крики чути, а наш кричить, щоб його спати поклали.
    І я теж не можу спати під штучний шум, тому дитині ніколи не вмикаю.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Та-так ритуали - це просто мега-метод. Всі знають що зараз буде і ні в кого нема паніки.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Креативно Креативно x 1
  9. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    До речі, мені дуже заважає звук працюючого комп'ютера спати.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  10. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    А вдається читати всім одночасно?
    У нас з тим капець(

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  11. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Молоко яке? Краще таки молоко , тоді купатись і спати, ну або принаймні після молока зубки почистити
     
  12. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну як вдається. Перекрикуючи шум, з періодичними погрозами перестати читати. Але читати вимагають. Інколи картинки розглядають.
     
  13. Mansikat

    Mansikat Well-Known Member

    Те, що вимагають, це супер) у мене не дуже, так ще й малюк просто тягне і вириває книжку з рук. Читати просто вголос, тримаючи книгу в руках мені настоячи теж не варіант - не той ефект, та і малий все одно тягнеться ту книгу хапанути. Одним словом, чекаю, поки він теж почне слухати.

    Надіслано від мого Redmi 4X, використовуючи Tapatalk
     
  14. Трендючка

    Трендючка Active Member

    @Orman, доброго дня. Поділіться досвідом, як навчили Ваших діток лягати спати рано?
    В четверту безсонну ніч вичитала, що діткам комфортно засинати до 20:30.
    Моїй доні 3 місяці і 5 днів. З народження має проблеми з животиком, з 3-х тижнів шалені коліки. До 2,5 місяців спала лише заколисуючись на фітболі і лише на руках. Я днювала і ночувала на тому м'ячі. Потім якось раптово почала засинати на грудях, заспокоюватись вночі, якщо прокинулась.
    Я вже була щаслива. І ось їй виповнилось 3 місяці і вона почала вередувати на циці. Вночі прокидається і заколисати без істерики не виходить, тому я знову перебралася на фітбол і підколисую її сонну всю ніч. Лише на ранок засинає міцно, але мені вже не заснути, та й до 11 ранку не діло спати. Хочу встановити режим з 20:00-20:30 до 7:00-7:30 ранку.
    Чи реально таких малюків привчити до режиму, штучно продовжуючи їй сон підколисуванням?
    Дівчата, можливо хтось поділитися досвідом, бо я трохи у відчаї
     
    Останнє редагування: 5 Грудень 2018
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Розкажіть, будь ласка, як виглядає ваше спання, бо мені не дуже зрозуміло. Дитина вночі спить з вами, прокидається, на грудях не засинає, хоче колисатися?

    Можна все. Питання чи треба. Мені треба, бо я не маю можливості кожного окремо вкладати. Але першу дитину я вкладала в такому віці ближче до 21. І тоді я вже з нею спала на ніч. Мені так було зручно.

    Найкращий спосіб вкладати рано і рано вставати - це коли у батьків такий самий графік. В сенсі батьки рано лягають спати, і рано встають. Не в 20 лягають, але і не в 23 (і тим більше не в 1-їй ночі).

    Рецепт як вкладати дитину писала вище.

    Але будьмо уважні. Якщо дитина серед ночі істерить і не бере груди це може бути період такий, і істерики ніяк не будуть залежати від часу вкладання-вставання. В моїх таке істеріння було не вночі, а перед сном, і це просто треба було пережити. Кілька тижнів тривав цей період.

    Ще таке: ви можете привчити вкладатися в певній годині, але якщо ваша дитина хоче спати вночі 12 годин, то в 7 вона не буде вставати. Саму тривалість сну я чіпати не раджу. Люди є дуже різні. Я сплю 9 годин (а хочу 10), моєму чоловіку досить сім. Діти сплять 10-11 годин.
     
  16. Трендючка

    Трендючка Active Member

    @Orman, доня спить з нами. Переважно з цицьою в роті. Останнім часом почала прокидатись і коли даю груди, то розбурхується ще більше і доки вона остаточно не прокинулась, беру її на фітбол і заколисую. Якщо дати їй гуляти, то потім обов'язково істерика і заколисати важче. Стабільного режиму сну не було з народження. Часто плутає день з ніччю. Такі періоди тривали по 4-5 діб.
    Але зараз щось змінилось і вона навчилась істерити. Циця її не присипляє і це мене так турбує
    Сумбурно написала, але в мене в голові якась каша
    От начиталася, що комфортний сон максимум з 20:30 І згадала, що Ви писали, що вкладаєте дітей в сьомій.
    Можливо я просто мрійниця і встановити режим "примусово" ( заколисуванням, щоб маля знало, що вночі треба спати ) для такої малечі нереально?
    Вдень вона мусить поспати через кожні годину-півтори. Якщо пересидить, то істерика. Вона взагалі дуже емоційна у мене. Я теж така, тому не дивуюсь.
     
  17. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    у мене малий дуже схожий був. але якось більш менш вночі спав, якщо коло нього лежати. Я колисанням продовжувала денні сни, коли вже почав трошки в ліжечку спати, але то було ближче року. на таку манюню не знаю, як повпливати. але шкода вас стало
    як ви то витримуєте, не уявляю. в мене так було, коли хворів і то було дуже важко.
    а як вколишеться на фітболі і лягти в ліжко з нею? але почекати, шоб вже міцно заснула
    бо в мого в вці 3-4 місяців теж пропали засинання з грудьми. то присипляла на фітболі, а потім в ліжко. Правда, вночі в тому потреби не було. Може реально, шось турбує малечу або якийсь такий перехідний період? Мені просто здається, у вас зараз має бути головне питання - шоб вам поспати. І я би забила на то, чи до 11 чи навіть довше. Не знаю, як в інших, але в мене до року дитина так мінялась, і її режим теж. Так шо не факт, шо і ваша буде так постійно спати
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Я писала про наш алгоритм. Він не передбачає колисання.
    Погоджуюсь з @бетменша що для першої дитини можна дуже режимом не перейматись. В наступних моїх дітей вибору не було, я вкладала з старшими (в 90% випадків я вкладаю їх сама, без чоловіка). В мене просто завжди була така залізобетонна впевненість, що вони будуть спати з старшими )))

    А що там з пологами було?

    Ну і вночі в нас колисав тато. Якщо прямо цілу ніч треба колисати, то по-черзі. Не можна маму яка не спить тижнями потім лишати з малою дитиною саму вдома.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  19. Трендючка

    Трендючка Active Member

    @бетменша, дякую, що поділились досвідом. Як вколисую доню до міцного сну, то кладу і лягаю, але за хв. 15-20 вона починає рухатись і будиться, навіть якщо вкладу цицю до рота (раніше заспокоювалась). А сьогодні вночі тільки класти, вона починає бовсатись і вигинатись. І так з 22-30 до 5-30. Далі в неї був міцний сон до 11-ї, а я змогла заснути лише десь біля 8-ї. Вдень сон також не бере))) Я ті ночі маю з народження і готова потерпіти, лише б знати, що не даремно. Але хто мені то гарантує, аж самій смішно)
    Якщо ми спимо до 11-ї, то для мене ніби марно минув день. Я жайворонок по природі.
    А доню так, ще досі турбує животик.
    І ще подумалось, може то їй молока бракує, бо часто висить на грудях?
    Дякую Вам за підтримку!
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Вдень перша дитина в мене спала проміжками 20 на 20 хв. 20 хвилин спала, 20 не спала. Не сходячи з рук. Це десь до 4 місяців тривало, потім періоди стали довшими. В 9місяців вона перейшла на один денний сон. На ніч почала засинати в 17-18, прокидалась 6-6-30
    Вночі спала добре, нормальними проміжками.
    В півтора роки ми перейшли на теперішній режим і так до тепер (7 років дитині), молодші просто влились в цей режим.
    --- дописи об"єднано, 5 Грудень 2018 ---
    Брак молока не так вимірюється. Є десь тема окрема.
    Про жайворонка розумію, але краще спати не тоді, ніж зовсім ніяк.

    Я б спробувала таки сон кудись посунути, а раптом допоможе.
     
    • Інформативно Інформативно x 1