проблеми зі спанням

Тема у розділі 'Немовлята', створена користувачем duncan, 4 Серпень 2007.

  1. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    але Ви не вірите, що через ці штучки будуть проблеми?
     
  2. duncan

    duncan Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    я не розумію ПРИРОДУ цього, тому не хочу ризикувати....
     
  3. dArt

    dArt Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    Пупер, а вообще, до всяких восков, святых вод и саолечений, своди малышку просто к хорошему невропатологу. Детская нервная система очень хрупкая штука, мнение специалиста никогда не повредит.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    что то дАрт недосказав, забув може, а зранку того шо...
     
  5. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    +1 дАрту і Степаничу. Обов'язково невролог (можу порекомендувати хороших в ПП), який скоріше всього і скаже робити ЕЕГ.
    Стосовно вроків - ІМХО 2 пункти: 1) вважаю врікають тих, хто в то вірить. Своїй малій ніколи ніяких червоних ниток не в'язав - все ок; 2) та ж сама бабка з набитою рукою може тим воском ще гірше наробити.
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    вам не зустрічались випадки та ви мабуть усього не знаєте...бо певно матеріаліст, і в Бога не вірити.
    Думаю добра тітка не зашкодить, уто вірити тре а не критикувати.
     
  7. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    Я християнин, а кожен віруючий знає що релігія якраз і проти віри в усілякі вроки/забобони. А випадки - так зустрічались, але це не означає що потрібно всіх під одну лінійку міряти

    Ви визначіться у кого вірити: у Бога чи у тітку? Я сильно сумніваюсь що тітка є посланцем Бога.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    Як э Бог то є Диявол, але ви незнаєте самого процесу відливання, цей процес супроводжується з атрибутами християнства. Тобто іншими словами раніше люди сприймали, то як християнський ретуал, і переважна більшість тіток які займаються цим ділом, є віруючими і до церкви ходять як до себе додому...тому не радив би так категорично рапортувати про неприналежність "тіток" до віри в Бога.
     
  9. afterstep

    afterstep Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    типовий приклад замаскованого ідолопоклонства...
    атрибутика підміняє сутність...
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    Моя бабця вміла віск зливати, вроки знімати, випалювати "ружу"? (це якесь таке інфекційне захворювання шкіри, медики тиждень антибіотиками лікують). При цьому була дуже віруючою людиною, ніколи св"ященник не казав їй що цим займатись не можна.
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    Я не кажу що "тітки" не вірять в Бога. Акцент потрібно на іншому робити: вірити не в "тітку", а в Бога.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Melody

    Melody Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    Розповідала мені мама, що коли я була мала, одного разу перелякалася оси, яка мене вкусила. Відтоді прокидалася щоночі і кричала, що мені оси сняться. Лікарі нічим не могли зарадити. Тоді сусідська бабця порадила класти в колиску якісь трави. Відтоді я почала міцно спати і страх пройшов.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    В кожному селі своє трактування віри (на превеликий жаль). Я тішуся з того що моє трактування в цьому питанні співпадає з офіційним трактуванням католицької церкви.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    А яке відношення має віра до виливання воску? Та й віск виливають читаючи молитву.....
     
  15. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    в самому процесі нема нічого такого аби думка була єнша, вам срочно треба відливати, у вас страх якийсь присутій.
     
  16. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    Віск виливають від вроків. Вроки церква трактує як забобони, проти яких і виступає. З другого боку процес виливання віску вважається підвидом ворожіння, що також вважається гріхом. А читання молитви - це лише прикривання церквою. Якщо людина вірить в допомогу Бога - потрібно всього лише попросити його про це своєю(!) молитвою, а не кликати для цього "тіток" і виконувати якийсь ритуал.

    Мені, дякувати Богу, нічого відливати не треба.

    П.С. Якщо є бажання спілкуватися на релігійну тему - тут є спеціальна вітка. Людина просила поради стосовно дитини: я дав свою, ви - свою. Все решта - оффтоп.
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    Від переляку. Вроки це вже з іншої опери.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. syavych

    syavych Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    Не міняє суті справи...
     
  19. vasili

    vasili Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    "Все смешалось в доме Облонских". толстой тоже Лев
     
  20. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: погано спить моя мала...

    Це типу "не знаю, але не одобрюю". :)