Проблеми зі ступнями ніг

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Consuelo, 22 Червень 2010.

  1. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    В іншій темці згадувалось, що в америці лікар при такій (здається) ситуації порадив постійно ходити в кроксах (принаймні в хаті)

    [​IMG]
     
  2. GoldenFish

    GoldenFish New Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    З п'ятками може допомогти тетрациклінова мазь... але вона на антибіотиках.
    Кісточка - то точно від підборів. В моєї мами теж саме. Але вона все одно ходить...
     
  3. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    щось я нині в цій гілочці забагато...

    а як Ви позбуваєтесь мозолей?
     
  4. olevitska

    olevitska New Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    І у мене така ж проблема з кісточками..., але я наразі нічого ще не пробувала...фізичного дискомфорту ніби й немає, а от нога має не дуже гарний вигляд..., а ще й вени дуже видно, особливо коли на підборах...


    ми розпарюємо мозоль, а потім клеїмо мозольний пластир на 1-2 доби . Інколи процедуру треба повторити кілька разів.
     
  5. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    я недавно натерла, Коханий порадив оливковою олією намазити (ми нею мажемо і якісь дууже великі прищі, черяки тощо). Я спробувала - і ефект супер! ясно що загоєння триває не один день, та все ж.
     
  6. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    Можна, ще я запхаюсь?

    в моєї мами регулярно на пальцях ніг вискакували такі гульки, типу як кісточка, тільки м"якші. Виявилося, що в чоловіка мого теж такі регулярно вискакують, особливо після зими, коли багато їмо закруток (солених). А в свекра (він має проблеми з підшлунковою, тому маринованого майже не їсть), одного разу після затяжних гостювань і переїдань вискочив такий шип гострий на долоні, теж від солей.

    То все лікується йодом, змазувати кілька разів, поки не перейде. Поки що шкоди ніякої не помітили від того. Але останнім часом і гульки перестали вилазити.
     
  7. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    З тими гульками треба бути обережно. В моєї мами деякий час тому на запьясті вискочила отака гулька
    [​IMG]
    фото зтянула з нету, але в мами було один в один. Також виглядало як кісточка але мьяка як хрящик. Це гигрома. Доброякісне утворення яке практично ніколи не перероджується в злоякісне, само може пройти а може збільшуватись. В мами вона в один час вже зменшувалась, а потім було сильне навантаження на цю руку ( підняла відро води) і ця гулька знов почала збільшуватись. На початку грудня прооперували ( бо вона заважала, росла і дуже неестетично виглядала, робили пластику суставу)
     
  8. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    Порадьте ортопеда, пліз) Дуже болять ноги плюс судоми почалися((
     
  9. Marigold

    Marigold Мама дівчинки-перлинки

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    Я теж "щаслива власниця" тої кісточки і мала твердий намір купити той протез, але оскільки він недешевий - вирішила проконсультуватись в ортопеда. Так от він мені сказав, що проти природи не попреш (а кісточка є як в баби так і в мами). І які б ті протези не були - ніц вони ту кісточку не заберуть. На рахунок взуття - то радив мати мінімальний каблучок (2-3 см) а не повністю плоске.
     
  10. gaby

    gaby Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    Може і мені щось порадите - від натоптишів - вони у мене постійно, єдине, що на зиму якось зменшуюються і не болять, а літом - то буває аж ходити незручно.
     
  11. Olya Kucheryava

    Olya Kucheryava New Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    привіт всім :) вирішила поділитись досвідом: щодо "кісточки", то вищеописаний бандаж для пальця дійсно помічний, в першу чергу знімає біль, при постійному використанні в парі з силіконовою вкладкою між пальці (яку треба носити вдень) "кісточка" з часом зменшується. бандаж спершу треба вдягати на невеликий період часу - від пів годи, а вже по мірі звикання вдягати на ніч. я особисто звикала близько 3 тижнів: бувало вночі прокидалася, щоб його зняти. щодо натоптишів, то існують спеціальні силіконові вкладки, які сприяють їхньому усуненню. ці речі можна придбати на вул. Гайворонського, там є ортопедична фірма, де і проконсультують, і підберуть оптимальний варіант. там же можна замовити спеціальні індивідуальні устілки при п"ятковій шпорі. якщо кому треба детальніше - пишіть, я виясню ;)
     
  12. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    Знайома казала, дуже допоміг мозольний лейкопластир “Саліпод”.
    А я , власне, недавно на якомусь сайті прочитала, що натоптиші, кісточки - результат плокостопості. Нога при ходінні опирається не в тих, що потрібно, місцях. І відбувається деформація.
     
  13. Dolli

    Dolli New Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    говорят от трещин на пятках помогает обычная мазь календулы
     
  14. Finya

    Finya if you don't get enough I'll make it double

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    Ніби встановили причину корчів мені (сподіваюсь). Плоскостопість ІІ ступеня:girl_sad: Рентгени, хірурги, невропатологи..
    Дівчата, хто знає хорошого ОРТОПЕДА? Якщо в нього ще й сучасне обладнання, буде бест оф зе бест:girl_yes2:
     
  15. я_тут

    я_тут Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    хочу поділитись своєю проблемою зі ступнями ніг, хоча можливо це в іншу тему про лікарів
    вже десь писали, що у Львові з хорошими ортопедами біда, так от я сьогодні зіткнулась з цим сама
    місяць назад травмувала ногу, боліло весь час, біль прогресує, дільничний травматолог не зробивши рентген сказав, що там нічого немає, порадив носити бандаж і мазь типу диклофенаку, тим часом ступня деформувалась ще більше, кісточка халюс вальгус вилізла дуже помітно і ходити стало важче
    сьогодні поїхала на топольну, по рекомендації, зробили знимок і "о чудо" виявили перелом...я в шоці
    сказали терміново потрібно робити операцію, бо час працює не на ногу і що оскільки перелом задавнений, то потрібно чистити, ламати і :girl_impossible:ставити штир і на 1,5міс в гіпс...сказали подумати і зважитись і їхати до них робити операцію...
    так от я відразу поїхала в залізничну поліклініку теж по рекомендації і інший лікар сказав, що там немає ніякого перелому і що це повний брєд:girl_impossible:
    нарадив зробити індивідуальні ортопедичні устілки, фізіотерапевтичні процедури і озокерит...а чого нога болить і деформувалась він, на жаль, не відповів...
    поясніть мені як може лікар-ортопед побачити перелом там, де його нема чи не побачити там, де він є??? кому зрештою вірити? і якщо нема дійсно перелома, то що мені на здорову ногу зібрались операцію зробити і вставити штир?
    тепер піду на консультацію до третього лікаря, але по знайомих виясняли і більше нікого з хороших ортопедів порадити не можуть
    але ще раз переконалась, що лікарів варто переперевіряти по кілька разів
    а ще по темі щодо кісточки, яка з часом деформується все більше
     
  16. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    дівчата, а що ще дієве порадите від мозолів і натоптишів (реально важко відрізнити що то є.. був ніби дуже болючий натоптиш, а тепер більше на мозоль схоже)
    постійні ванночки і мозольні лейкопластирі не помагають(((
     
  17. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    Дівчата, хтось має ефективний досвід боротьби з стержневими мозолями?
     
  18. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    Купіть собі в аптеці чистотіл ( так і називається, упаковочка схожа на пробник парфумів), коштує біля 5 гривень (точно не знаю, скільки зараз) і наносьте щодня по крапельці в центр мозоля. Через тиждень почорніє, потім висохне. Іноді попікає легенько, але Ви не зважайте. Будьте обережні, щоб засіб не потрапив на здорову ділянку шкіри, виїдає тканини.
     
  19. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    Справа в тому що там не просто мозоль, а з стержнем. В мене таке враження деколи, що той стержень аж до кістки дістає.
    Декілька разів робила в перукарні звичайний педикюр, обрізний, то на місяць біль проходить, можна нормально ходити, а потім знову наростає.
    Манікюрщиця "обрадувала", що від тих речей простим випалюванням не позбудешся. Потрібно викручувати спеціальними фпезами в косметологів-дерматологів.
    Але от в неті нарила що виводять і вдома. Пластирями/оцтами/і т.д.
    Вирішила тут попитатись, ато чим більше часу проходить, тим більше дискомфорту а то і болю приносить. Скоро не зможу улюблене взуття носити.
     
  20. Just me

    Just me Member

    Відповідь: Проблеми зі ступнями ніг

    Я саме про такий Вам і говорю. Сестра мала стопу всіяну тими мозолями, якось одномоментно в неї вони виникли, боляче було ходити. Тільки тим і повиводила. Ті стержні від чистотілу чорніють і згодом легко виймаються.