Продовжити декретну відпустку.Як?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем rodzunka, 22 Грудень 2010.

 1. Bubochka

  Bubochka Well-Known Member

  Відповідь: Продовжити декретну відпустку.Як?

  Підкажіть будь ласка яка процедура переведення в іншу поліклініку...як це практично робиться?
   
 2. сніжна

  сніжна Кішка, яка "сама по собі"

  Відповідь: Продовжити декретну відпустку.Як?

  спочатку пишете заяву на ім я гол. лікаря тієї поліклініки, де хочете стати на облік , з проханням обслуговуватися у них. Далі- йдете у свою поліклініку до дільничої, кажете, що вибуваєте за іншою адресою, вас знімають з обліку, видають вашу картку. Але майте на увазі, що надалі лікаря з цієї своєї старої поліклініки ви вже не зможете викликати додому. Тобто повністю на обслуговування переходите за новою адресою. Той лікар, де будете стояти за новою адресою, має свою ділянку,і, звісно, що до вас за викликом виїжджати теж не повинен. Тобто тоді або домовляєтеся за приїзди приватно. або будете змушені їздити на огляд в поліклініку.
   
 3. Logos

  Logos Member

  Відповідь: Продовжити декретну відпустку.Як?

  Дівчата маю питання, якщо я хочу продовжити декретну відпустку після 3 років, і в тому часі буду знову вагітна, чи будуть якісь виплати з роботи чи ні?
   
 4. Ніколь

  Ніколь Well-Known Member

  Відповідь: Продовжити декретну відпустку.Як?

  якщо ви продовжите декрет після 3-х років, і наприклад через пів року знов відкриватимете новий декрет, вам підприємство має виплатити таку ж сумму яку вам виплачували в першому декреті. За умови що з/пл по вашій посаді не переглядалась. Або ця сумма буде визначатись орінєнтуючись на сумму з/пл по вашій посаді, чи людини яка працює на вашому декретному місці.
   
 5. mipa

  mipa Well-Known Member

  Відповідь: Продовжити декретну відпустку.Як?

  Дівчата, в мене скоро закінчується відпустка по догляду до 3-ох років. В мене є ще не використана щорічна відпустка. Я хочу продовжувати декретну відпустку і взяти свою щорічну. В якій послідовності треба все робити?
   
 6. pravovuk

  pravovuk Well-Known Member

  Відповідь: Продовжити декретну відпустку.Як?

  Взяти довідку з МСЕКу, подати у кадри цю довідку +заяву про продовження декретної відпустки і все. А після виходу на роботу, берете собі щорічну не використану відпустку.
   
 7. mipa

  mipa Well-Known Member

  Дівчата, хто продовжував відпустку до 4 років? Чи в протоколі ЛКК буде написано діагноз дитини, чи тільки те, що дитина потребує догляду?
   
 8. HAPPY NATA

  HAPPY NATA Форумляночка

  ми продовжували 3 роки тому, то діагноз писали.
   
 9. Lascelita

  Lascelita New Member

  Дівчата, хто цього року уже робив цю довідку? скільки коштує?
   
 10. Popi

  Popi Well-Known Member

  А що за довідку тре платити гроші.? Якщо дитина потребує дод.догляду то її лікар дає безкоштовно
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Баян Баян x 1
 11. liubomyra

  liubomyra New Member

  Доброго дня! Чи хтось може підказати, чи зберігається робоче місце при продовженні декрету після 3-х років/ і чи йде цей декрет у стаж? Бо в інтернеті суперечливі дані, в самих законах я цих нюансів не знайшла.
  Питати у нашому відділі кадрів поки що не хочу.
   
 12. Fast

  Fast Well-Known Member

  Здається, не іде
   
 13. Burberry

  Burberry Well-Known Member

  Продублюю ще в цій темці: Дівчатка!Поможіть пліз терміново. Через кілька днів завершується моя декретна відпустка. У бухгалтерії тепер щось мутять і пропонують мені варіант написати заяву на неповний робочий день, нібито, щоб сплачувати менші податки. Що я втрачаю, якщо на таке погоджуся?
   
 14. Заробітна плата буде обраховуватись пропорційно відпрацьованому часу.
   
 15. Fast

  Fast Well-Known Member

  Все залежить чи в тебе біла ЗП чи в конверті. Якщо в конверті то по суті нічого не втрачаєш. Якщо біла - то переводять на конверт, або зменшують ЗП. Мусите все в себе на п-ві обговорити. А робочий день зменшують чи все лишається без змін?
  А ще лікарняні будуть менші, якщо вам виплачують.
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 16. Ніколь

  Ніколь Well-Known Member

  Скільки ви втрачаєте залежить від того скільки ви заробляєте.
  якщо на перший погляд, то:
  1. лікарняні менші, пропорційно до того наскільки меншим у вас буде робочий день, тобто якщо на пів ставки то в половину.
  2. Та сама історія з відпускними - менші також пропорційно до того наскільки зменшиться робочй день.
  3. Скорше всього по документам буде неповний робочий день, а насправді він буде повний. Відповідно фірма реально буде менше сплачувати податків, але вам теоретично вона має різницю між офіц. і фактичною з/пл доплатити в конверті. Іякщо навіть з/пл вони таки справно будуть доплачувати, то наприклад лікарняні і відпускні навряд вам будуть доплачувати в конверті, тобто ви втрачаєте на соц.забезпеченні.

  А ще, нюанс, якби раптом фірма в якісь момент стара робити заборгованості по з/пл, а потім ен дай бог взагалі припливе, то ви, коли будуть вам виплачувати заборгованість по з/пл ( а часом то в судовому порядку) отримаєте виключно сумму офіційної з/пл.
  Другий нюанс - якщо раптом зберетесь в ще один декрет, декретні вам теж будуть рахувати виходячи з офіційної з/пл, яка буде меньша ніж зараз, в конверті доплати навряд чи будуть.

  Тому думайте.
  На таке можна погоджуватись якщо власники підприємства ваші друзі, рідні, і ви впевнені що вас не кинуть, а якщо просто чужі люди, я би 100 раз подумала.
   
  • Подобається Подобається x 1
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 17. liubomyra

  liubomyra New Member

  скажіть, куди подавати документи на продлвження декрету? живу під Львовом, в нас лише педіатр і терапеват.вже тиждень дзвоню по різних департаментах, поліклінвках, мсеках. без толку. посилають з тел.на телефон. урядова гаряча лінія відповідь аж за місяць дасть. якраз свята.
  от чесно, всі включають режим сніжнки і нічого ніхто не знає.
   
 18. silvia

  silvia Well-Known Member

  не зрозуміла запитання.....взагалі подають довідку роботодавцю, прро те, що дитина часто хворіє і потребує дом. перебування. на її основі роботодавець продовжує відпусткупо догляду на вказаний у довідці термін. Довідку видає дільничи педіатр завірену і все таке..
   
 19. Kasia

  Kasia Well-Known Member

  але довідку педіатр на основі чого дає?
  якась там комісія ще має бути, ні?
   
 20. silvia

  silvia Well-Known Member

  має бути комісія. Довідка видається на основі медичної картки дитини - треба щоб були усі записи під час усіх звернень ( кашлі, бронхіти і прочіє). Мало хто записує це все у картку. Тоді беруть усі дані з журналу, в який щодня записують усіх пацієнтів.
  У протоколі мама підписує, що не має права водити дитину в садок.