Продукти: яких виробників не раджу купувати

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Sitara, 25 Червень 2011.

  1. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    кефір Молокія. яксь дивна субстанція. грудками..не люблю

    який нормальний? я не люблю кисломолочні продукти і їх не вживаю.а треба, бо шлунок щось підкачав.
     
  2. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    справжній кефір такий і має бути:)
    Молокія, єдиний виробник на Західній Україні, у якого кефір, а не кефірний продукт. Перший - має лікувальні властивості і виправляє мікрофлору, а кефірний продукт - лише імітує кефір (це як масло і спред)

    дужє раджу Наріне - для шлунку ще краще, ніж кефір
     
  3. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

     
  4. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    а нам лише він підходить. А сир який з нього -смакота!!!
     
  5. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    мдя... дивно. мені чомусь біо баланс тільки нормально пється.
    справа в тому що я маю проблеми з їжею такої консистенції типу як манка, йогурти, кисле молоко..ну і як бачите таке от грудками то для мене катасрофа.
    я не можу таке ковтнути.
     
  6. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    халепа, там теж грудочки йдуть, хіба бовтати якось
     
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    ото я зануда, нє? найліпше мені йде таке як Актімель. бо на молоко схоже. а також - йогурти питні без смаку. але то рідкість велика.
    а ви щ не знаєте ще мій пунктик - я не вживаю солодких кисломолочних взагалі. ніяких трускових, абрикосів, і мюслів і т.д. в йогурті чи кефірі не має бути.
    була в Болгарії - то там на кожному кроці - продукти без солодкої складової.

    а внас Галичина робила - йогрут без смаку солодкого - і тепер його ніде взагалі немає.

    пвно питання чого я не пю кисломолочні продукти ніколи відпало саме:xaxa:: Xaxa:ще би. з такими заморочками.
     
  8. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    Ягоди реальні, правда, у варенні. Фрукти нашого клімату закупляються у наших вітчизняних виробників (принаймні закуплялись).
    Я собі недавно купила на закваску, правда, з 5 магазинів біля хати він був тільки в 1. Кась, купи собі йогуртницю :)
     
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    а той йогурт з заквасок без грудочок?
    не схожий на звурджене молоко?
     
  10. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    без
    він не комками і до кефіру Молокія тому йогурту ще комкатись і комкатись )))
    Воно в баночці однорідне, а якщо ще ложкою перемішати то взагалі. От по консистенції якраз подібний на кефір Біо-Баланс але густіший.
     
  11. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    Та йой,нашо вам та йогуртниця-термос вдома маєте?так от ошпарте його кип"ятком залийте туди молоко тепленьке з закваскою тай за годин 12 буде вам щастя:girl_wink:
     
  12. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

     
  13. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    відтепер в "М"яско" я ні ногою!!! Саме їхні сосисочки вартували моїй дитині семи крапальниць і дві доби в інфекційній лікарні.
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    якраз натуральний кефір і є грудками :)
    крім молокії я в наших магазинах більш ніяких нормальних не знаю. Бачила в рукавичці якісь такі нові, назви не пригадую. Наличина-то жах, не раджу нікому. Найкрще дійсно купити сухі закваски і квасити в термосі, або в банці, кому як підходить. Мені йогуртниця найбільше підійшла :) Маю проблеми зі шлунком, то мені ті йогурти дууже добре йдуть

    ---------- Додано в 12:04 ---------- Попередній допис був написаний в 12:03 ----------

    ще бачила в Рукавичці питний йогурт Молокія без смаку. Дуже добрий, але в магазинах я його не бачила

    ---------- Додано в 12:06 ---------- Попередній допис був написаний в 12:04 ----------

    у мене теж такий пунктик :) Як я балдію в Європі, де всюди є натуральні йогурти без усяких добавок. Не розумію, чому в нас з тим така проблема..

    ---------- Додано в 12:08 ---------- Попередній допис був написаний в 12:06 ----------

    і трошки тягучий, але це добре, то свідчить про наявність бактерій, я так собі думаю :) ( я в Італії собі купувала йогурт, то теж був тягучий такий, добрий)
     
  15. Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    А що з "Галичиною" не так? То ти йогурт маєш на увазі, чи кефір?
     
  16. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    якщо чесно, то все. По-перше там у йогуртах і у кефірі все є в складі якийсь Хамультоп. Я не дуже розумію, що то, але не розумію, нащо воно там? в Молокії такого нема. по-друге- я колись пила кефір Галичина і в якийсь момент він почав дуже погіршуватися, запах став бридким, я перестала його купувати. Про сметану Галичина я взагалі мовчу, вона має огидний смак.
     
  17. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    Нє, воно однорідне і вязке. Для мене якраз те, що треба, бо я питні не люблю. Я люблю йогурти ложкою їсти.
    А баночки, як же баночки? :))) Мені стільки щастя від тих баночок. Йогуртниця мені зручніше

    П.С. Вітторія, як тільки будь-яка марка виходить на рівень, більший ніж регаональний, то змушена буде шукати шляхи, як подовжити строк придатності.
    От і наріне вже має строк придатності 14 днів, і стабілізатор туди дається.
    До речі, хамультоп, то теж харчовий стабілізатор.
     
  18. Tanita

    Tanita New Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    У складі справжнього кефіру має бути написано - кефірний грибок. Якщо пише, що є закваски і якісь там бактерії, то не кефір, а типу, кефірний напій (наприклад, Галичина). Я купую кефір тернопільський (не памятаю назви) у пластиковій банці. Його термін придатності лише 6 днів.
     
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    Молокія :)
     
  20. Туфелька

    Туфелька Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    По моєму, з усіх молочних продуктів їхня продукція найсмачніша. А от сирок солодкий з ваніллю люблю тільки від Добряни. Колись купила від "Слов"яночка", бєєєє....