Продукти: яких виробників не раджу купувати

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Sitara, 25 Червень 2011.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    а які брали? Може Тірамісу або Бананановий бум...
     
  2. Ubuntik

    Ubuntik Well-Known Member

    Обидва брали Банановий - для палких любителів бананів)) тірамісу - дуууже хороший, кращий, ніж Розаліні.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. zkate

    zkate Well-Known Member

    Діло було так. Магазин Вацак, що на Сихові біля базару Іскра. Серпень цього року. Зайшла купити наполеон той що порційний. Він був непочатий. Вона ледь витягнула той шматок, бо торт був не холодний і розпадався. Продавець сказала, що тільки що привезли, не встигли охолодити. Питання, а їх возять не в рефрежираторах? Другий випадок. Той же серпень. Купували тістечко картоплинка. В холодильнику на вітрині не було і вона пішла в підсобку. Я крізь двері помітила що там стелажі на яких стоять торти. Питаю продавця - а у вас там холодильник чи просто холодно. Вона усміхається і мовчить. Я повторюю питання. Продавець з ухмилочкою - є і холодильник. Зробила я висновки і туди ні ногою. При такому транспортуванні і зберіганні можна і в інфекційну загриміти.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Подобається Подобається x 1
  4. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Нам не смакують. Коли біля нас з'явилася їх будка, перепробували десь 7 різних тортів і 2 тістечка, не було жодного, який би хотілося купити ще раз ( і свіжі, і гарні, а не смачні, однотипні якісь, штучні... Навіть синок, який страшна солодкоїжка, скуштував і не їв більше.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Kshusia

    Kshusia Well-Known Member

    І мені вони не смакують(( декілька разів купляла, то не задоволена смаковими якостями*(

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  6. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Й мені вони не добрі. Я чую там дуже маргарин й ще якусь хімічну нотку. Та й сухуваті якісь. Пробувала тричі, та й лишилася того ровера. Мені більше смакує випічка у "два кроки біля хати", від локалівської мережі.
    --- дописи об"єднано, 9 Грудень 2016 ---
    Якраз там й брала.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  7. Veresk

    Veresk Well-Known Member

    Підтримую! Дуже сухі і маргаринові! Жоден тортик не сподобався, перепробували всі, які на той час були в асортименті (вже рік не заходжу до них, може щось нове з"явилось). Дітям навіть не давала, переживала щоб не потравились.
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А великі торти там є? І яка цінова політика...
     
  9. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Дівчата, якщо зайшла мова про торти, то напишіть мені, хто знає, про Степанків. Бо я не купляла, пекла щось сама завжди, але зараз здоров'я підкачало, і я не впевнена чи зможу на Миколая спекти. Добрі чи ні?
     
  10. Akina

    Akina Така, як всі, - лиш крила з-за плечей :)

    Недавно якраз на роботі обговорювали, дійшли висновку що спаскудилися вони трохи останнім часом.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  11. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Вони мені і раніше не подобались: барвники від яких руки і язик не відмиєш. Маргарин а не масло в кремах... розпушувачами коржі пахнуть
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  12. Inglor

    Inglor Well-Known Member

    Дякую, дівчата. Ніколи не купувала там. Просто, в нас на Чорновола є їх магазин (і мене їх вивіска підкупала), то думала запитаю. Тепер точно буду знати, що не варто заходити.
     
  13. marianast

    marianast Well-Known Member

    Мені ок. Чоловік працює по сусідству, то приносить свіженьке, продавцями нараджене. Торти малим на ДН цього року брали там.
    То 100%. І язик, і скатертину) Тому раджу уникати тортів оздоблених мастикою. Беріть такі класичні, на кремі.
     
  14. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    Не сподобались. Часом купую щось по кусочку, але тільки підтверджуюсь в думці, що те що сама спечеш, то тільки й знаєш, що туди поклала якісне.
    Не можна з дешевих замінників зробити смакоту. На здоров'і компросів не хочу.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. Nastylove

    Nastylove Well-Known Member

    Але й не сильно девеші вони. Співробітники на роботу часом беруть там на якесь свято тортик, бо нам 10 хв. до магазину йти), жодного разу мені не засмакував, хіба сирник і то давно їла, може зараз і зіпсувся на смак, не знаю. Я або печу сама, або купую на ФБ в перевірених господинь.
     
  16. Monopoliya

    Monopoliya Well-Known Member

    о, зняли мені з язика)
    там дуже добрі торти, але також є торти спредові, а є на маслі і дорогих інгредієнтах - вони впринципі цього не приховують, адже різниця і в ціні є.
    Ми там часто купуємо торти, в т.ч.замовляємо на роботу, на ДН, на корпоративи (великі торти - по 10-20-30 грн з індивід.офорленням), то завжди добрі.
    Раджу спробувати торт "Адвокат", сирні штрудлі, варений сирник, ще добрий яблучний. А, і корзинки "грильяж".
    Я не любитель солодкого, але якщо небагато і дуже доброго то люблю з*їсти. І зовсім не можу їсти ні Вацака, ні особливо Степанківа - вони просто пластмасові і запах мають отої "глазурі" синтетичної..
    Ще нічо такі рошенівські "Золотий ключик", "Ромова баба"..
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Є різні, в них є кілька магазинів по Львову, ну й плюс саме виробництво з магазинчиком-кондитерською на Хімічній. Мені дуже смакують їхні тортики. Розкид цін - від 90 грн й вище за кг - залежно що Ви хочете. по 90 грн - це полуничне суфле на бісквіті, 100 грн/кг сирник й так далі. Я там все на д.н. також беру, можливе індивідуальне оформлення, гарне пакування тортика у їхню фірмову коробку, яку зручно нести. Я, наприклад, при замовленні все уточнюю на ск. кг мені тре торт. Такий плюс-мінус й печуть.
    А за Степанківа - їхні торти я не люблю. Мені теж маргаринні й жирні.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    мені здається я їхні торти зустрічала по кафешках, втридорога звісно, бо кафе
     
  19. zkate

    zkate Well-Known Member

    То від мережі Fest Братванка. В них справді смачно. Я поруч працюю, то частенько забігала. Круасани тільки з печі до ранкової кави уууу ням-ням. Ще в них хлібчик смачний.
     
  20. Lysenia

    Lysenia Well-Known Member

    Мені не дуже подобаються, якщо ви звикли до домашніх, то, мабуть, брати не варто. Зайдіть краще в "Братванку" на хімічній. Хоч то заклад і локалівський, який я не дуже люблю, але випічка в них все ж краща, ніж в інших закладах в тому районі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1