Продукти: яких виробників не раджу купувати

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Sitara, 25 Червень 2011.

  1. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    в картонних упаковках суперпастеризоване молоко, воно кип'ятиться при більшій т-рі, ніж звичайне пастеризоване. Саме тому в ньому нема ніяких бактерій. В звичайному пастеризованому є.
     
  2. Klava

    Klava Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    А молоковози Галичина звозять на завод у металевих цистернах певно сухий порошок, нє?
    Молоко "Селянське" в пакетах я теж беру - нарікань не було. Просто воно справді не скисне, бо бактерій не має. Це краще, ніж невідомо яке "домашнє".
     
  3. Violation

    Violation New Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    Гидота ще й яка...Сама вчора на ту ж вудочку попалась...
    Купила в Ашані маленький сирочок ванільний ,непам'ятаю якої марки в білій обгортці,теж на смак як мука...Бека...
     
  4. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    наскільки я зрозуміла, Ви маєте на увазі сухе молоко. Але ж його виготовляють висушуючи пастеризоване молоко. Порахуйте скільки літрів рідкого пастеризованого молока потрібно щоб вийшло хоча б 100 гр. сухого. Знаєте скільки б тоді коштував цей йогурт? З точки зору економіки невигідно молоко пастеризувати, виушувати до порошку, щоб потім знову ж таки розводити водою. Поправте мене, якщо я не права.
     
  5. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    в зимовий час усе молоко містить сухе молоко, оскільки зменшуються надої, а попит стабільний, тому коли молока багато, його таким чином, висушуючи, заготовляють
     
  6. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    Щодо Галичини, я живу безпосередньо близбко від заводу, і знаю бага людей, які працюють там (сусіди, знайомі, родичі...)...так вони ті йогурти, сметани і кефіри після кожної зміни волочуть додому, якби вони бачили що там геть погано, то думаю такого б не робили... а от щодо стерильності, то моя колишня однокласниця дуже мені наголошувала на тому, шо там все дуже добре драять :) На власні очі нічого не бачила, так шо нічого сказати не можу (як і про інші марки, типу Данон, Президент, Чудо...і інші), можу судити лише про смакові якості...
    Сьогодні хотіла купити "Наріне", поперлась аж у Сільпо в Цумі...але нажаль був лише з персиковим наповнювачем, я взяла, дуже смачний, і в животті так добре стало, а то цілий день шлунок болів.
     
  7. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    Хіба чистота то єдиний показник для доброго продукту?? Та й працівники не завжди беруть, бо воно дуже добре. Бо певно їм воно виходить значно дешевше, аніж в магазині. От і волочуть додому то :)
     
  8. aknelitta

    aknelitta New Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    Я теж беру "селянське", і вважає, що вона краще, ніж базарне не відомо від якої корови.... І я його наливаю котику в мисочку, і якщо він за день його не випиває, то воно скисає.
    Раніше теж любила сметану "Дві корівки", і кефір - але вже перестала купувати - на смак відчуваються ті крупинки (та й так видно) в сметані. Гадість....
     
  9. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    Про чистоту, то як репліка дол попереднбого допису про антисанітарію на заводі...ні, то далеко не єдиний показник, але кишкової палички і іншої зарази навіть в смачному йогурті знайти б не хотіла :)
    Та я розумію, шо волочуть - бо чаксом і задурно, але все ж...якби то були розумово "не далекі" люди, то так...а то обізнані, адекватні, якби було зовсім хімічне г...то думаю таки б не волокли, шоб удома вилити...
    А іше згадала, багато селян купують там прострочені полочні продукти, буквально за копійки, і вигодовують на тому худобу (свинок), а м"яско потім на базар :)
     
  10. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    Колись пробувала знайти деякі складові для виготовлення косм.засобів на наших підприємствах, бо багато з них використовуються в харчовій промисловості, зокрема емульгатори, загущувачі, гелестворювачі, їх можна зустріти в списку інгредієнтів на упаковці. Так от- у Львові, ні на кондитерських, ні на молочних, ні на фарм. підприємствах їх окремо немає, закупляються заготовки, які просто замішуються і фасуються. Продукти з порошків, тн ще пів біди, є багато інфи, що, наприклад молочні продукти роблять з води, жирів (пальмовий), і емульгаторів, в що мені дуже легко повірити. Вдома сама можу зробити таку суміш, додати ароматизатор- і хоч тобі сметана, хоч молоко, хоч майонез без яєць, любе та різне. Тому для мене краще молоко від корови (бабці на базарі навряд чи будуть бадяжити пальмове масло з емульгатором), ніж вода змішана з якоюсь маргариною (. Інша справа, що краще мати перевірену людину, і купувати в неї. )
     
    Останнє редагування: 11 Серпень 2011
  11. Nata

    Nata Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    Колись мені співпрацівниця розповідала, що її свекруха молопродукти у Львів на базар возить, казала що певно її люди вже давно прокляли, бо до сметани додає і клей, і гіпс аби густіло (родич колись купив сметану з гіпсом, застигла на камінь вдома :)), до молока дає антибіотики аби не скисало поки везе, до сиру вже і не пригадую що саме, але після тої розповіді я на базарі не купую (домашнє так, але не з базару, маю добрих сусідів, друзів, із села від сусідів возимо...)
     
  12. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    теперішні бабці це вже теж бізнесменші: найменша шкода, яку вони можуть "завдати" свому молоку- це сода та антибіотик для "свіжості", а для сметанки- загущувач на кшалт "Смети". Маємо дві знайомі бабці, у яких брали продукти- одна возить молокопродукти періодично на базар, інша бабуля- ні, тому лише інколи дає їх із "своїх"за певні послуги ( наприклад, помідорів їй привезти зі Львова на закрутки чи т.п.). Різниця між їх продукцією- колосальна.
     
  13. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    Звичайно, що все тре перевіряти, сама раз купила банку сметани загущеної мукою, але! Це відчувається, і слідуючий раз перевірите, а магазинні продукти можете вживати роками, не знаючи ,що гамцяєте молоко з додатком смальцю для збільшення жирності, бо молочний жир, як більш цінний з нього видалено, білок також можна замінити, вітамінізувати, антибіотики присутні також, а по смаковим якостям ніколи не здогадаєтесь, бо додано смак і запах, ідентичний натуральному, навіть смачніше буде ніж справжнє. ІМХО- бабці по любому не мають доступу до дешевої складної хімії, до хімічних перетворень, які можливі на підприємствах.
    І дивуємось, чому вживаємо корисні кисло молочні продукти, страждаємо ми і наші діти від ожиріння, холестерину і тд
     
    Останнє редагування: 11 Серпень 2011
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    нє вони просто соду сиплять. Про бабць мені не розказуйте. Навколо мене всі бабці продають на базарі, вони бадяжать все що бадяжиться. А на вигляд чисто "божі одуванчики".
     
  15. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    альо, народ, а шо ж то їсти?
     
  16. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    Страшне діло -сода.) нє об том пєчалімся..;)
     
  17. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    ну ми або скоро всі вимрем від тої їжі або наш організм пристосується і зможемо все їсти, навіть гуму :girl_cray:
     
  18. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    ми то та...а от наші діти пристосовуються через одного...алергіки...це що закон джунглів? виживуть сильніші?
     
  19. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    ну якщо чесно пальмова олія сама по собі теж не страшна - недобра і непоживна просто та й вже. Але як чогось в молоці не має бути, то не має і крапка. Вибір між поганим і ще гіршим - це не вибір.