Продукти: яких виробників не раджу купувати

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Sitara, 25 Червень 2011.

  1. Маріка

    Маріка Well-Known Member

    Ну в цьому складі нема нічого страшного. Хлористим кальцієм роблять сир для першого прикорму діткам.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Двічі брала в них сир(коли на базарі прошляпила свою господиню). Жахливі спогади. Як і про сир з мережі магазинів "Із села". Малюк коли був менший, то ми самі відігрівали сир, з молока домашнього базарного. А от останніх пів року то вже даємо теж базарний.
     
  3. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    Я не казала, що є щось страшне в складі. Лише припустила, що чоловік, в якого форумлянка купує домашній сир (і очікує отримати саме домашній сир, традиційно приготований), продає їй отакий "магазинний сир".
    Я не вмію купити на базарі, та й базару поруч нема людського, то для себе час від часу брала його. Але останній так налипав на піднебіння, що явно не в тих заявлених вершках справа. Тепер прошу маму, щоб купила мені, а я собі порційно заморожую.
     
  4. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    IMG_20170610_144645.jpg IMG_20170610_144747.jpg IMG_20170610_144723.jpg
    Круасан «Любляна». Термін придатності ще добрий, а всередині — зелена цвіль на начинці і павутинка в тісті. Сподіваюсь, обійдеться «Смектою»
     
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. bora

    bora Well-Known Member

    До когось звертались? Якщо ні, то повідомте, будь ласка, ще де придбали.
     
  6. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Придбала в кіоску біля дому, звичайно, чек не взяла. Ні до кого не зверталась (якось в реальній ситуації не подумала про службу захисту прав споживачів тощо), просто показала і віддала круасан продавцю назад (може, якби це не був улюблений кіоск і дуже сумлінний продавець, було б інакше, але...). Продавець мені кошти , правда, не повернула, а поміняла на круасан іншої ТМ. Природно, що ні дитина, ні я його вже й не хотіли їсти, а от чоловік казав — дуже файний. ) Власне, до продавця в мене претензій, по суті, нема, бо ми в них постійні покупці, все завжди якісне і ставлення до покупців хороше. Це перший такий казус за довгі роки, і таки шок для мене, тому грішу на виробника. Через це, думаю, назву/адресу тут писати не варто... принаймні у відкритому доступі, зрозумійте мене правильно.
    П.с. обійшлось без наслідків для здоров'я, на щастя.
     
  7. bora

    bora Well-Known Member

    Пишу вам у ПП, так як адреса потрібна для перевірки умов зберігання та розслідування інциденту. Не нехтуйте можливістю звертатись напряму до виробників, для цього на упаковці є контактна інформація.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. Colombina1982

    Colombina1982 Well-Known Member

    Вважаю, що необхідно написати саме в цій темі ще кілька слів, хоча за суттю своєю це буде величезний офтоп. Звичайно ж, причиною мого попереднього відгуку в цій темі був шок від конкретної неприємної ситуації і хвилювання за здоров'я дитини, яка, власне, і скуштувала той круасан. Адже це, по суті, улюблений шкільний і не тільки перекус мого сина, а тут таке... Відверто кажучи, те, що на пост зреагувала та уважно поставилась до цього випадку представник виробника @bora - для мене несподіванка (ДП - таки надзвичайний форум..).
    Попри те що, я, як споживач, зробила "все не так" (навіть не зберегла той злощасний круасан, бо все ж не кожен день подібне трапляється, і розум та логіка в мене спрацювали з затримкою, одні емоції...), і цим, можливо, ускладнила завдання виробникові, подальші події розвивались так, що я приємно вражена його відповідальністю. Отже, наступного ж дня до мене зателефонувала представник компанії, за даним фактом дуже оперативно та грунтовно було проведено ціле розслідування і мене було поінформовано про його результати та вжиті заходи.
    Я щиро вдячна за таку увагу до мого випадку. Те, що концерн "Хлібпром" справді не байдужий до споживача, дбає про високі стандарти якості продукції та свою репутацію виробника, безумовно, викликає повагу. А круасани "Любляна" направду смачнезні, це факт, тому щиро бажаю і в майбутньому "тримати марку" .
    Такий майже рекламний пост вийшов. )
     
    Останнє редагування: 21 Червень 2017
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  9. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    IMG_2071.JPG
    Не рекомендую купувати такі пластівці.
    По перше, віддають якоюсь хімкою (коли готові)
    По друге - кожне (мабуть) четверте зерно не вилущене з оболонки. Я подряпала ясна, чоловік ледь не задушився (бо та оболонка прилипла йому в районі гортані, і він ніяк не міг її звідти дістати).
    Оболонка тверда і з гострими краями (як в колоску).
    Навіть найдешевші арсенівські пластивці private lable набагато кращої якості.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Adeo

    Adeo Active Member

    Цілком згідна! Фе ще те.

    Щодо Вацака, то теж дуже розчарована і не рекомендую. Колись (років 4-5) було набагато смачніше. Останній раз коли купувала, ціни здалися досить низькими, але зовсім несмачно і сильно чути маргарин.
     
  11. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Не ведіться на прохання своїх дітей і не купуйте морозиво "Блек айс" від "Рудь" :girl_devil:(загалом проти їх продукції нічого не маю). Просила їх - не будете того їсти, але хтось з дітей розказав, що прикольна, то годі спинити. Дійшли компромісу - купують, але за свої гроші. О.к. принесли щойно. Воно таке як в тій оповіді : "в чорному-чорному лісі...", ріжок чорний, морозиво скоріше темно сіре, полите нудним сиропом з смаком коли... беее... Мала лизнула, зразу показала "лайк великим пальцем донизу" і відмовилась. Старший пробував їсти, але не подужав. Викинув. Те, що не їла мала, сховала в кульок в морозилку показати чоловіку те чудо кулінарного мистецтва ( для поржати). Ще й казала їм - візьміть одне на двох ( ті ріжки з пластиковим ковпачком реально великі, я не завжди можу подужати, хіба була би сильно голодна і замість обіду :girl_crazy:, а взагалі люблю простий пломбір за ДСТУ ) , так ні - "а що, потім ще раз по другу порцію бігти?" Коротше, мають тепер науку - мама поганого не скаже , ггг :girl_haha:. І мінус 30 грн. в бюджеті кожного з дітей. Нехай вчаться, а шо...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Не зовсім продукт, але таки треба десь про це написати.
    Батончик Лайн- це зло повне! Мій молодший малий дуже любив ці батончики. Купувала звісно, бо дитина хоче, але рідко, все старалася очі замилити, бо розумію, що в тих батончиках нічого доброго нема.
    І от ситуація два дні тому- прийшов чоловік, приніс два тих Лайна. Старший відмовився їсти, тому я, як істинна солодкоїжка причехвостила того батончика собі. Ну, з"їли ми з малим по тому батончику і дивлюсь за хв десь так 20, дитина покривається червоними плямами, поки я спохватилась що щось не те, жаліється що печуть очка, плаче, а ті плями вмоменті збільшуються покриваються набряком.:girl_impossible: Швидко дала протиалергічне, телефон в руку, в разі не припинення реакції дзвонити в швидку і тут відчуваю в мене все тіло чешеться, а горло починає так першіти, ніби то ангіна не відомо яка страшна... Дивлюсь на руки, а я теж вся "іду" такими плямами, ноги, тіло--- все те саме. :girl_cray:
    Теж прийняла протиалергічне і правда за дуже короткий термін це все зникло безслідно.
    Більше на ніякі продукти і на на що не буду грішити, бо тільки у нас таке було, тільки після з"їджених батончиків і в один і той самий час.
    Шо вони туди всипали- можна тільки здогадуватись. Трутка!:girl_devil:
     
    • Інформативно Інформативно x 10
  13. Akseniya

    Akseniya Well-Known Member

    Арахіс?
     
  14. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Та ні, аж ніяк не арахіс. В нас ніхто немає на нього алергії і ніколи не мав.
    Я навмисне акцентувала, що їсть малий, ну і я попри нього, ті Лайни далеко не вперше. Це власне щось в окремій партії могло бути. Дата теж нормальна. Ну, і навіть від перепсутого було б якесь отруєння швидше за все, а так нічого не було, тільки отака миттєва алергічна реакція..
     
  15. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    можуть бути сліди якихось інших горіхів.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Ну, але яких? Ми майже всі горіхи на світі вже переїли свого часу і реакцій ніяких
    Я схиляюсь радше до агресивного консерванту якогось, але як зараз в тому розібратись не знаю.
     
  17. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    • Смішно Смішно x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1