Продукти: яких виробників не раджу купувати

Тема у розділі 'На кухні', створена користувачем Sitara, 25 Червень 2011.

  1. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    Вона буває різна, та що використовується на виробництвах не така вже й інертна до організму.
     
  2. zaderyshka

    zaderyshka Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    а я думала ми вже її їмо.:girl_wink: Принаймні частина продуктів дуууже до неї схожа
     
  3. Klava

    Klava Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    А як перевірити антибіотик в молоці? Чи клей у сметані? То так просто на язиці не відчуєш. Я з базару не беру нічого. Хіба часом сир домашній, і то тільки з термічною оборобкою подальшою (на сирники, запіканки).
     
  4. masaryk

    masaryk New Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    Плавлені сирки, як я знаю, то "второсортний продукт" взагалі. Їх роблять з решток, а фактично відходів молочного виробництва. Все що лишилося скидають в купу воно стоїть невідомо скільки, а потім то все плавлять... В принципі процес плавлення вбиває всі бактерії, але це мене не влаштовує.

    Молоко селянське. Думаю, з ним все таки щось не те. У мене воно якось дивно кип'ятиться, не підходить повільно, а просто "вибухає". Чи може то тільки в мене...

    ---------- Додано в 17:44 ---------- Попередній допис був написаний в 17:38 ----------

    "Галичина"
    То точно. Наш народ халяву любить. У мене під домом аличу мало не з асфальту в кульочок діткам на "кампотік" збирають. Ну але в кожного свій стандарт якості.
    Хочете відносно дешевий йогурт з емульгатором - "концентратом молочного білка", раніше писали, що то Хамультоп, тепер соромно... (типу з самого молока неможна, бо дорого) - це ваш продукт.
     
  5. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    ???
    та там молоком навіть близько не пахне)) навіть рештки якісь там чогось там краще від того з чого їх роблять.))
     
  6. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    А навіщо кипятите суперпастеризоване молоко???
     
  7. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    а що їй бракує?
     
  8. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    власне хотіла спитати...бо Ромко з пацанами дворовими його ж віку грушки на маданчику збирає та й аличу жує...ну не видирати ж з писка коли інші діти їдять...ташо там Ромко, ми - мамаші вже свідомі від того не відмовляємся. Ну нема в нас села-дачі щоб своє, городньо-садове, а на базарі не факт що не з такого ж дерева.
     
  9. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    Нє, ну на ту аличу понасідають вихлопні гази від усіх проїжджаючих машин (якщо близько до дороги) (у нашому випадку ще й чад з потягів) і їсти то, ще й немите, я б принаймні не радила.
     
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    в мене в дворі певно 5 дерев. і я часом збираю, як йду з роботи і бачу що щойно впало. на компот -нормально абсолютно. ніц не бракує.

    ---------- Додано в 22:02 ---------- Попередній допис був написаний в 22:01 ----------

    компот! це термічна обробка.
     
  11. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    Касю, не в термічній обробці справа, на них осідають важкі метали. Хз, як того всього позбутися, (мож порадить хто) але вимочувати хоч трохи в холодній воді потрібно.
     
  12. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    Подумаєш...у нас в дворі, біля смітників, росте декілька дерев з аличою. На днях, дві бабки активненько її визбирували попід тими смітниками (а біля них завжди всякі залишки їжі для котиків/песиків і т.д.) Я ще посміялась, що потім на базарі продавати будуть. Після обіду пішли ми на базар, а там, одна з тих бабок продає аличу :bad:
     
  13. masaryk

    masaryk New Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    Ну а кашу дитині зварити...

    ---------- Додано в 10:15 ---------- Попередній допис був написаний в 10:13 ----------

    В Лондоні в парку білі гриби ростуть і їх ніхто не додумуєтся збирати:)
     
  14. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    найбільша концентрація металів і того всього у вихлопних газах на ділянці 20 м від дороги. Якщо далі, то на компот можна збирати. Та й так з"їсти - великої біди не буде.

    самі себе заганяєм, а потім виявляється що нема що їсти, бо все таке страшне ...
     
  15. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    позавчора їхала по В. Вел., біля технікуму зв"язку бачила як дідусь збирає гриби під липками, що вздовж насаджені, повне відро було. Ймовірно, що потім вони під видом "карпатських" на базарі опиняться.
     
  16. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    Правила збору лік.рослин - подалі від дороги, від міста. Тобто рослини треба збирати подалі, а аличу можна і в самому місті, кілька метрів від основної дороги? А гриби, до речі, найбільше вбирають в себе важких металів, і вирощені в місті навіть печериці чи білі можуть стати отрутою, не гіршою за мухомор.
     
  17. tsarivna

    tsarivna New Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    А в мене знайомої мала в 6 рочків наслухавшись таких розмов "про хімію, нітрати, все штучне і т.д." питає: "Мама, а що ж ми тепер їсти будемо?":shok::shok::shok:
     
  18. solomka

    solomka Active Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    Наскільки мені відомо за кордоном грибів не збирають взагалі, їдять тільки куплені в магазинах печериці.
     
  19. jylanda

    jylanda занууууда

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    та збирають, але мало хто, бо треба знати, що збираеш i крiм того, лише в вiдведених для того мiсцях)
     
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Продукти: яких виробників не раджу купувати

    вчора купила НЕРІНЕ. Жидачівський завод.
    в складі на відміну від кефірів є стабілізатори і Е-ки.
    прикольно пра?
    не смакувало.

    і ще всі кефіри передивилася наявні. у всіх 14 дн. зберігання. крім молокії 7 дн.