Продукти: що, де, за якою ціною

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Orman, 21 Грудень 2014.

  1. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ця тема щоб ділитися цінами на продукти і господарські дрібниці типу ганчірок. Все решта: прокладки - в темі для прокладок, мешти в мештах, шампуні, креми, туші - в косметичних, дитячий одяг в дитячому одязі, миючі засоби - в миючих засобах, ну ви зрозуміли. Ви ж зрозуміли?
    Бо лавочку прикриють.
     
    Останнє редагування модератором: 26 Лютий 2015
  2. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    А я знайшла сьогодні чорнильну ручку "Шнайдер" за 25 грн :), рада-радісінька, бо вже писала, на Бузковій по 65 грн. То якісь старі запаси були, то останню забрала, Сашці вона таак сподобалася - бо на ній череп намальований, певно того й не брали її )))). п.с. Зошити у "Вікторії" (тій, що "супермаркет канцтоварів") аж по 5 грн за 12 ст... Хом"як-хом"як....А з мене ще чоловік сміявся, коли я літом закупляла зошити де бачила. Правда, я не передбачала росту цін, просто то там, т осям купляла Саші, бо малюнок сподобався, чи ціна була дуже вигідна...

     
    Останнє редагування модератором: 26 Лютий 2015
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. exmargarytka

    exmargarytka мрійниця зі стажем

    В Метро зошити Школярик у відділі з уціненими товарами 10шт - 19,99грн. Правда,лише Хело Кіті.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  4. solomka

    solomka Active Member

    Прочитала я тут інформацію, що олія буде по 28 грн. і пішла в Арсен купити декілька пляшок (в неділю там брала Чумак прибл. по 23 грн.) Сьогодні полиці з олією напівпорожні: немає ні Чумака, ні Стожар.
     
  5. mokhnatska lesia

    mokhnatska lesia Well-Known Member

    в Барвінку на шуварі,
    але є Майола по 20 грн. за літр, і Щедрий дар по 24 з копійками
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Samhayne

    Samhayne Well-Known Member

    я все минуле літо вибігала в трапяних мокасинах за 70 грн. і ніц мене не муляло...
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Bree van deKamp

    Bree van deKamp Відчайдушна домогосподарка))

    А я в ашанівських тапках за 19грн)))
    А малій 2пари босоніжок купляла, бо нозі ростуть...
    До літа готуюсь вже давно. Кросівки ще перед НР за 6грн купила)) а в чора бомбезні сандалі за 12грн:girl_blum:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  8. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    В Рукавичці вчора їхню Кухарочку по 19.14 брала. Цукор розважний по 10.49. І хтось про фрукти писав, там акція на хурму - 49.99
     
    • Корисно Корисно x 1
  9. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    А, і маргарин Кухарочка по 6.29
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. solomka

    solomka Active Member

    А там хіба 1 л олії? Мені окрім Чумака і Стожар жодна інша не підходить - піниться.
     
  11. svoybox

    svoybox Well-Known Member

    Нєа, ото сліпе (забула вчора окуляри взяти, аж тепер глянула) - 800 г
     
  12. OxyFoxy

    OxyFoxy Посиденька-непосида

    В
    В продуктовому магазинчику біля Провесні щойно бачила "Чумак" по 30 з копійками. Очі вилізли на лоба, бо я тут не читала про 28 грн:) В сусідньому кіоску купила Aro за 19,50 (правда, там 900 мл.).
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    Брала вчора в Метро Аро за 16,90 грн, Чумак в Метро коштує 21,90, правда хіба завтра гляну чи є в наявності чи розгребли.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  14. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Сьогодні теж є.Я правда брала 5 л Щедрий дар 106 грн,чумак 116.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Корисно Корисно x 1
  15. Osya

    Osya Active Member

    В метро є олія олейна по 0,5 л по 10,20 виходить 1літра за 20,40грн, непогано, тільки термін пригодності олії тільки до 07,2015
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Luiziana

    Luiziana Well-Known Member

    дівчат, щойно чоловік з Фуршету - бачив акційний цукор по 8.50 грн - але вивісили "папірець" де вказано про обмеження до 3 кг .
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Сьогодні в Близенько брала печериці запаковані по 23.99,нічого їм не бракує. А в Метро на перший раз взяла чай Rioba -пише Німеччина на замовлення Києва,типу спешл для Метро. Був чорний, зелений з різними смаками, чорно-зелений по 48-49 грн за 250 грам.Думаю, то недорого на сьогодні.Правда,ще не пробувала,але думаю смачний. Бо Ділма там по 30 грн за 80 грам, правда на базарі,здається,дешевший.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Нам він дуже добрий. Я брала останній раз фруктовий по 32 грн.
     
  19. Люлюся

    Люлюся Well-Known Member

    Сьогодні вранці в Ашані "Богумила" мука 2 кг. коштувала 15,18 грн. (на полицях не було, але поміж рядів з борошном стоїть цілий "паллєт"(незнаю як правильно), олія "Щедрий дар" - 21 гр. з копійками.
    Дитячі каші "Мілупа" в асортименті - 29 грн.
    Прокладки "Белла" 40 шт. - 40 грн. з копійками(акція 3+1), "Котекс" по акції 36 грн. подвійна пачечка.
    Від акційної гречки по 25 грн.\кг. очі полізли на лоба.
     
    • Інформативно Інформативно x 3
  20. Мацьопа

    Мацьопа Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1