Проект Х-фактор в Україні

Тема у розділі 'Дівоче радейко', створена користувачем Darcy, 11 Квітень 2010.

  1. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    В мене чомусь таке враження, що переможцем буде хтось з хлопців, що до Ёлки попали :)
    А Сюзанна - ото дурочка дурнувата, інакше не скажу, бо такі шанси запороти - то дійсно тре мати талант! А Азіза усю ніч репетирувала, спала 20хв і з нервів збилася, то все і полетіло (той, хто багаторазово повторював якусь промову чи виступ, певно знає, як це буває.... говориш до якогось місця, а потім провал пам"яті і все шкереберть, хоч знала "як Отче наш"), але до моменту, коли вона вперше збилася, співала гарно! Вважаю, що правильно вони зробили, що Сюзанну приземлили, а теж мені, зірка Ю-Тьюба, я за неї дуже вболівала, а в неї бджоли в голові:girl_emo:
     
  2. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Та вони Сєрьогу чекали :girl_flag_of_truce:
     
  3. allusya

    allusya Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Вона просто була занадто самовпевнена, думала, якщо гарненька з гарним голосом, то все складеться, але не так сталось як гадалось. Тут я підтримую рішення суддів.
     
  4. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    А мені репера шкода. Хоч голосу не має, але прикольний такий.
     
  5. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Була,була,я сама її спершу не впізнала,вона мені колись подобалась,зараз не повірила очам своїм,якась "поношена"стала така.
     
  6. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Угу,прикольненький такий:girl_tender:але ж зовсім не співає.
     
  7. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    мені так десь на 38 р. змахувала! Я теж дового придивлялася. а то ше пропущу таку "звєзду" Цікаво скільки їй!
     
  8. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    як на мене, то і Серега теж не співає, хіба що я щось не розумію! Невже не знайшлося достойнішого у жюрі поставити?
     
  9. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    А як вам той хлоп з дуету "Барселона"? Манєрний такий тип, самовпевнений, слащавий якийсь... і дивний... каже, пішов з дуету, бо на ньому дуже багато й швидко заробляли, назвав себе машиною для заробляння грошей... перепрошую, якого милого знов пхатись в той шоубіз.. чи він думає, що тут йому доріжки червоні простеляти будуть і ніяк не використовуватимуть...
     
  10. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Та ні розумієте,як на мене також не співає,але деякі його пісеньки подобаються,напевно можна було когось і достойнішого,але вирішили шо з Серьогою цікавіше шоу буде.
     
  11. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    І мені він зовсім ніяк.А от того другого,шо був в "4ох королях" чомусь шкода мені.
     
  12. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    напевно, але мене його оцей вічно недовольний вигляд так нервує!!
     
  13. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    а мені не шкода! Не розумію людей, які вже були трохи відомі, були замішані у тому шоу-бізі, а тепер забирають місце можливо у талановитіших людей! Він там (у групі 4 короля") проходив своєрідне випробування і невдало пройшов, значить не його, а він іде там, де легше, де люди менш досвідчені, ще мають якісь комплекси, як на мене це нечесно брати таких людей на кокурс, він вже свій шанс мав!! Це моя думка...
     
  14. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    В Серьоги гарні очі, такі глибокі і чомусь сумні...
    А Сосєдова я обожнюю... прямо душечка.... сама безпосередність... І його фотосесія із серії "Тримай себе в руках" досить смілива:
    [​IMG][​IMG]
    [​IMG][​IMG]
     
  15. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    ого-го :eek::eek:
    оце так Сосєдов, оце так шалун:girl_haha:
     
  16. SOLODKA

    SOLODKA Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    А про дівчинку, яка любить Сосєдова що скажете ? Вона виступала "шикарно чи пошло "?:girl_blum:
    Мені Серьога також не подобався як співак та член журі, але вчора він був звсім інший:girl_tender:- так дививс на Азізу:girl_flirt:А ще пройшла дівчинка, схожа голосом до Азізи, вона спвала пісеньку про 9 мальчишек і 10 дівчат.:connie_pull-pigtailІще - як Ви вважаєте- Сосєдову хлпців не дали через орієнтацію чи керуваись чимось іншим?
     
  17. Леді_І

    Леді_І Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Організатори проекту враховували вподобання членів жюрі. Сосєдов, зокрема, сказав, що хоче працювати або з хлопцями, або з 25+. Але ж і Йолка хтіла пацанів, тому так розприділили...
     
  18. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    А я от після "Х-фактор" відкрила для себе Серьогу зовсім по іншому, він мені так подобається, очі в нього справді такі добрі і сумні. Як на мене то Серьога мабуть там найбільше вписується,а те шо він там вічно надутий то я так думаю образ для нього такий вибрали. І крім того розуміється на цьому інколи на кстингу говорив дуже розумні речі. Мені здається, що кожна категорія, чекала що у них буде Серьога і відповідно найбільшу рідість висловлювали колективи, і обнімали його так радісно. Я вже не можу дочекатися п"ятниці і суботи.
     
  19. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Роль в нього така,деколи він дуже класно посміхається,йому йде,ше б частіше то робив.
     
  20. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: Проект Х-фактор в Україні

    Як на мене,ніяк,не треба було так викручуватися,і шось мудрувати,вишла б від душі заспівала,все б було ок,так як на першому кастингу,а тут фу,як на мене.