Професійне прибирання /клінінґ

Тема у розділі 'Хатні клопоти', створена користувачем Емочка, 12 Жовтень 2009.

  1. surfgirl

    surfgirl New Member

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ

    І мені,будь ласка,порадьте перевірену хатню робітницю для прибирання невеличкої квартири один раз на тиждень.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  2. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ

    Маю світлий куток і крісло. І тааак вони зачовгались, забрудились. Хтось замовляв чистку дивана, як результат?
    Куди звертались?
     
  3. oma

    oma New Member

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ

    Скористаюсь послугами прибирання квартир, зараз помити вікна. На майбутнє щотижневе прибирання.
     
  4. NutkaNezabudka

    NutkaNezabudka Well-Known Member

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ

    А скільки часу займає генеральне прибирання, якщо замовляти в спеціалізованих компаніях, може хтось з досвіду скаже?
     
  5. Юська

    Юська Well-Known Member

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ

    Скористаюсь послугами,зараз помити вікна. В центрі 3 вікна та балкон ні двері
     
  6. sonyk

    sonyk New Member

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ

    дивчата, дайте будь ласка контакти провиренои хатньои робитници для генерального прибирання квартири. не конфликтну, з стальними нервами) а то це до свекрухи)) а Вона хоче економити на всьому)
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  7. meilis

    meilis New Member

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ

    Дівчата, скиньте будь ласка контакти жінки для прибирання квартири 1- 2 рази на місяць . Дякую)))
     
  8. Naama

    Naama Добре, коли реальність краща за мрію

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ

    дівчата, дайте контакти, когось, щоб поприбирали будинок після ремонту. Грубий мотлох, поприбираний, декілька разів вже милась підлога, але залишаються розводи.Вікна помити, двері, всі шафи, тумби, короче все, бо страшно в ремонтній пилюці.Дякую
     
  9. fiesta

    fiesta Well-Known Member

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ

    Не зовсім прибирання, але:
    Шукаю людину, яка б покосила газони газонокосаркою. Живу біля міста.
    Якщо підійде така робота, то буду звертатись регулярно.
    Напевно, краще хлопець (чоловік) студент або старший.
     
  10. Burmosyk

    Burmosyk New Member

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ

    скористаюся послугами миття вікон і балкону, а також одноразового генерального прибирання в квартирі
     
  11. Maternity

    Maternity Member

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ

    Дайте будь-ласка контакти фірми, яка займається чисткою диванів, бо дуже треба. Дякую
     
  12. Лесик

    Лесик Member

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ

    Імені ,будь-ласка. дякую.
     
  13. Лесик

    Лесик Member

    Відповідь: Професійне прибирання /клінінґ

    Мій диван уже почищений- як нова копійка.Результат перевершив очікування,бо думала його викидувати-діти 4 роки собі нівчому не відмовляли.
    Коштувало це щастя 300 грн., та годину часу.
    Також за компанію почистила світлий килим в дитячій-відчистили плями чаю,компоту,квіточку намальовану зеленим фломастером,та геометричні фігури виконані простим олівцем.
    Килим чистили на місці. ціна 18грн.\ м.кв.
    Клінінгову компанію знайшла по рекламі,приїхало два мужчинки все зробили швидко і якісно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Lilutka

    Lilutka Member

    Дівчата, будь ласка, порадьте, клінінгову компанію, що вміє добре і якісно вікна мити. Вікна після ремонту миті три рази, але все одно вікна мають якісь цяточки, плямочки зі зовнішньої сторони і вони мене нервують. Так як живу на високому поверсі, то боюсь далі на вікно залазити, щоб вимити. Плюс наклейка на вікні вже рік висить зі зовнішнього самого верхнього дальнього кута, нервує мене то. Буду дуже вдячна за контакти перевірених прибиральників.
    П.С. три стандартних вікна + балконні вікна
     
  15. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    дівчата скільки приблизно коштуватиме миття вікон у клінінговій компанії-там вказана ціна метра квадратного з цим в мене проблеми-простіше кажучи яка ціна миття одного стандартного вікна?
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  16. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    порахуйте площу вікна (довжину вікна помножити на ширину вікна) і помножте на вартість миття одного метра квадратного :girl_haha:

    а стандартні вікна то які? :)
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Порадьте будь ласка перевірену фірму по хім.чистці м,яких меблів:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Svjatkova

    Svjatkova Well-Known Member

    Дівчата, поділіться досвідом, будь-ласка.
    Потрібно почистити килим 3х4, але він не стільки забруднений скільки лежав скрученим у вологому приміщенні і відповідно набрався сирості. Як краще його почистити - відвезти в хімчистку чи замовляти цю послугу надому?
    --- дописи об"єднано, 19 Вересень 2015 ---
    І можливо хтось користувався послугами GeneralClean - які враження?
     
  19. KarinaLaktor

    KarinaLaktor New Member

    Я здавала килими на хімчистку в *******, для мене це простіше, ніж замовляти цю послугу "на дім", та й не знаю як це вичистити килим в квартирі, адже його потім потрібно добре просушити. Хлопці просто приїхали-забрали-через 2 дні повернули чисті килими. Для мене так зручніше.
    Стосовно дженералклін нічого не чула, на жаль.
     
    Останнє редагування модератором: 18 Березень 2016
    Reason for edit: Реклама на форумі платна
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. GaGUlka

    GaGUlka New Member

    Умене завжди чистять на дому,забруднення виводять щей показують яка брудна вода з килима,сохне до трьох годин,прибиранням вони теж займаються,завжди акуратні і пунктуальні,що не може не тішити,можу порадити і ціни в них доступні,шукайте в інтернеті Мийдодир клінінг.