Прогноз погоди на нині-завтра (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Seshat, 21 Серпень 2014.

  1. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Продовження теми. Початок тут
    ***********************************************************************************************************
    Марік, начаклуй мені гарну погоду в Коблево - від суботи і.... тижні так на 2:girl_haha:
     
    Останнє редагування модератором: 2 Листопад 2014
  2. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    а як начаклую тобі гарну погоду то покатаєш мене на машині???аха хааааа аха хааа:D:D:D
     
  3. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

     
  4. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

     
  5. mamaNata

    mamaNata New Member

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    Маріку, підкажіть, будь ласка, що там в нас на Закарпатті, Поляна, на вихідні можна їхати? Наперед дякую
     
  6. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    а що буде на вихідних у Славське?
     
  7. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    А який вересень вимальовується для Кракова?
     
  8. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    Тільки в обмін на хороший і достовірний прогноз:girl_wink: Ну, що там в Коблево?
     
  9. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    субота буде ще сонячною в неділю також дощ - чи цілий день не знаю но буде і швидше всього десь в обід після обіду.

    також в неділю дощ.

    ---------- Додано в 16:58 ---------- Попередній допис був написаний в 16:47 ----------

    там зараз жара також впаде - но звісно там темпертура буде триматися на позначці +25 - +26.Все ж таки південь України. В неділю там пройде дощ. А довгострокові прогнози до речі дуже суперові - що жара +31 - +33 буде повертатися - 27-28 серпня.
    До речі для Львова довгострокові прогнози теж суперові - все таки говорять що жара ще має повернутися в останні числа серпня.

    ---------- Додано в 17:00 ---------- Попередній допис був написаний в 16:58 ----------

    До речі вересень для Півдня України,для Болгарії вимальовується суперовим - звісно це треба слідкувати за моделлю погоди до кінця серпня,но вимальовується суперовим вересень,особливо південь України Болгарія Греція. Так що можна в вересні на моря їхати.
     
  10. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    Була би вдячна, якби сказали що з понеділка чекати в Жденієво Закарпатської обл.
    Чи то ще рано щось прогнозувати?
     
  11. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    звісно варто ще б почекати - но з понеділка погоду буде зумовлювати вплив антициклону а це означає що погода налагодиться.Дощу принаймі в понеділок і і вівторок не буде,до обіду поки бачу сонячно а потім буде затягати хмарами.Но і не жарко буде - буде так +18-+20.
     
  12. Fistawka

    Fistawka Well-Known Member

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    Такий прогноз мене влаштовує;)
    Дякую)
     
  13. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    маріку, скажіть і мені будь-ласочка:)
     
  14. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    Маріку, яка погода буде в Червонограді в суботу і неділю?
     
  15. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    а що буде в Чорногорії з 4 вересня хоч приблизно?
     
  16. Corena

    Corena Кулінарна муза 2013

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    А в суботу в ближніх карпатах _ гребенів, сколе_ що чекати?
     
  17. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    Завтра як я вже казав погода зіпсується знову - зранку буде сильний дощ і знову температура стрімко впаде - +15 - +16. Дощу після обіду не буде і ввечері не буде і в ночі зате бличже до обіду після дощу посилеться вітер і після обіду буде вітряно. Тобто на завтра готуйте курточки буде холодно а ще й з вітром то буде добряче холодно.
     
  18. Ya Nata

    Ya Nata Well-Known Member

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    Маріку , а що на вихідні з погодою?
     
  19. Megan

    Megan Well-Known Member

    Прогноз погоди на нині-завтра

    І ще скажіть про погоду 1вересня, бо теж маємо

     
  20. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    Завтра буде найхолодніший день цього літа - завтра ще день поганої погоди. Практично цілий день дощ який під вечір посилеться. Що важливо завтра буде дуже холодно як для літа а саме +12 - +13 на день,така температура притаманна кінцю жовтня аж ніяк не літу. З четверга вже буде братися погода. Вихідні будуть суперовими з температурою +22 - +23! Вдягайтеся завтра потепліше щоб не застудитися і готуйте парасолі.