Прогноз погоди на нині-завтра (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Seshat, 21 Серпень 2014.

  1. Gala

    Gala Well-Known Member

    А ми на 10 березня)))
     
  2. maric

    maric Well-Known Member

    зараз я б не рекомендував на Буковель, і особливо на 10 число, я вже казав в одному з прогнозів щоб найкраще було б поїхати в останні дні березня - початок квітня - саме тоді має бути хвиля похолодання дрбрячого і снігопади, і ціни вже будуть суттєво нижчі. а ще одна має бути в двадцятих числах. Тоді вже треба сидіти і стежити на які числа точно випадуть ті дві хвилі похолодання і тоді пакувати речі і їхати. Н уте що ті дві хвилі будуть я бачу відповідно до прогнозу Мартазінової.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

     
  4. tuti

    tuti Well-Known Member

     
  5. maric

    maric Well-Known Member

    Ще не дякуйте. відписав Вам в приват! подивіться повідомлення!
     
    • Креативно Креативно x 1
  6. flame

    flame невгамовний експериментатор

    @maric , а яка погодка планується на 11-12 березня в Будапешті і у Відні?
     
  7. Gala

    Gala Well-Known Member

    Вже забронювали....
     
  8. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    @maric , а дайте добро на заміну зимової гуми на літню;)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  9. VERO

    VERO Well-Known Member

    @maric Ми тут весною тішимося. А я тут прочитала, що в кінці березня має бути похолодання і снігопад. Буде мороз, чи нижче нуля не опуститься температура? Може не буде?)
     
    Останнє редагування: 5 Березень 2017
  10. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

    буде-буде !! "нєкаториє" на Буковель намилились, прогнозу @maric довірившись...:rock:
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  11. maric

    maric Well-Known Member

    Ураааа! Вийшов новий прогноз Мартазінової, тільки вчора! От зараз дивлюся! А я думав вона вже до квітня прогнозу не дасть. ну дивимось яка весна нас чекає!
     
    • Подобається Подобається x 5
  12. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Ознайомте нас із ним, чекаємо з нетерпінням)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. maric

    maric Well-Known Member

    Та от дивлюся. окремі речі можна сказати точно. Погано що вона дала погноз і захопила червень і липень. краще б розписала весняні місяці. Але можу сказати зараз нас чекає хороше похолодання! Тому зараз буде найкращий пероід їхати на лижі. Бо прогноз вона відкорегувала. Особливо з початку наступного тижня - ще можна буде класно покататися на лижах. Це ще хто планує їхати на лижі! Дивимся далі...Ось ссилка - вона там окремі речі добре розповідає - тиу дивіться -
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. maric

    maric Well-Known Member

    Дуже цікава особливість цієї весни буде Травні,а саме що перша половина буде значно тепліша ніж друга. І взагалі перша половина травня буде аномально спекотною - як в нас на заході буде +25- +27 то уявіть в східних і південних областях тарвень почнеться з температур +30 - +34 . Ото вражає. будем больбу курча садити в плавках))аха хаааааа)))
     
    • Подобається Подобається x 9
    • Смішно Смішно x 7
    • Інформативно Інформативно x 2
  15. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Маріку, не маю можливості так довго дивитись:girl_blush2:
    Коротко про березень та квітень що можна спрогнозувати?
    І що приблизно на Великдень очікувати?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  16. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    О, це питаннячко найцікавіше!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  17. maric

    maric Well-Known Member

    тепер я дізнався що крім графіку Мартазінова має карти погоди на весь цей період деталізовано,тобто на кожен день, ось тут щоб точніше дізнатися погоду на Великдень треба б її просити щоб вона переслала по пошті ті карти погоди на середину квітня,тобто коли буде Великдень. Бо по графіку можна сказати, але це не буде так точно. З графіку видно що в квітні починаючи з 8-9 числа добряче степліє до градусів 20 і то буде десь до 12-13 квітня і після цього буде похолодання на 1-2 дні і знову після цього похолодання суттєве потепління з 15. Великдень 16 квітня, тобто Великдень має бути з теплом, але все ж треба краще ті деталізовані карти погоди,і плюс треба знати як вона сама говорить що її прогнози точні по динаміці процесів,тобто якщо видно на графіку що буде суттєве потепління чи похолодання то воно так і буде але воно може бути як на три дня раніше так і на три дні пізніше! Надіюсь ви зрозуміли що я пояснив. Але з великою ймовірністю можна очікувати що Велидень буде з теплом в 20 градусів! Жаль просто що ніхто її на прес-конференції не спитав про Великдень, питали про інші місяці,де вона відкривала ті більш детальні арти погоди вже по днях і говорила що буде.
     
    • Подобається Подобається x 10
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  18. maric

    maric Well-Known Member

    Одним словом можна зробити такий опис її графіку.
    Березень
    Зараз нас чекає похолодання, пік того похолодання припаде на початок настпуного тижня. В горах буде сніг і мороз. Зараз як в посту вище можна їхати кататися. Похолодання буде орієнтовно до числа 20. Оце похолодання то останнє таке нагадування про зиму! Після 20 суттєве потепління і з 20 то вже будуть суто весняні процеси! 22,23,24 числа та температура буде 18 і навіть до 20 градусів. Але після цього аномального потепління знову похолодає в кінці місяця,але вже до нормальний температур характерних для березня. Таким чином і закінчиться місяць.
    Квітень
    Початок квітня буде таким самим як і кінець березня. І в пості вище описав що з 8-9 чисел добряче потепліє до 20 градусів,після цього потепління суттєвого 1-2 дня похолодання раптове і потім знову потепління до 18-20, потім знову 1-2 дня похолодання і знову різкого потепління до 20-22 градусів,а от після цього потепління,тобто після 20 числа суттєве похолодання.В цей період як вона казала будуть заморозки,тобто третя декада і кінцеь місяця холодні.
    Травень
    Ну я вже тед в попередніх постах описав,що характерним для травня будете що його перша половина буде тепліша за другу,навіть не тепліша а значно жаркіша!
    Отже травень почнеться з різкого підвищення температури до позначок літніх температур. Початок травня і його перша половина аномально жаркі. То буде вже як літо - тому можна готувати шорти,футболки і сандалі! В другій половині похолодає і тої жари вже не буде, і навіть вона сказала що будуть заморозки в самому кінці травня,але вони шкоди такої не принесуть сільському господарству, бо ті заморозки будуть мати характер північно-західний,а не північно-східний,тобто Сибірський,який несе реальну загрозу сільському господарству!
    А далі літо.... я думаю вона ще вийде з прогнозом в кінці травня і дасть вже відкореговний прогноз на літо. А поки можна сказати що Червень буде з дуже великими перепадами температур, велика спека буде в середині місяця і як завжди будуть сильні грози, і що третя декада червня буде дужеее дощова!

    Тобто напрошується один такий важливий висновок,який стосується саме травня - що перша половина травня буде аномально жаркою,особливо на півдні і сході!!!
     
    • Подобається Подобається x 16
    • Інформативно Інформативно x 6
    • Зе бест! Зе бест! x 2
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    а що з дощами? Буде волога весна, чи вже все за зиму випадало?
     
  20. maric

    maric Well-Known Member

    Опадів буде достатньо,просто вони розприділяться по різному!
    От зараз будуть дощі з тим похолоданням і навіть з мокрим снігомі певні дні. В 20 числах березня,коли прийде те суттєве потепління то опадів не буде,тобто будуть теплі сонячні дні, з логічно міркувань виплтває що то прийде антициклон якийсь. На початку квітня опадів буде багато. В середині місяця опадів практично не буде. В тавні опадів буде теж достатньо, і то будуть сильні зливові дощі, ну звісно там буде жара та ,то вже будуть грози і зливи! ну і за червень я згадав - там в третя декада буде дуже дощова!
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Інформативно Інформативно x 8