Прогноз погоди на нині-завтра (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Seshat, 21 Серпень 2014.

  1. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Що то знов на вихідні зима повернеться? Деякі сайти сніжинки малюють:girl_sad:
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  2. MissO

    MissO Well-Known Member

    Тільки зібралась задати таке ж питання))))
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Ну дійсно, таке враження, що повертається зима? А яка погода буде на Великдень?
     
  4. maric

    maric Well-Known Member

    На жаль так - це останнє похолодання і вже з вівторка,середи наступого тижня піде реальне весняне тепло.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  5. Megan

    Megan Well-Known Member

    А на Великдень що обіцяють?
     
  6. maric

    maric Well-Known Member

    на Великдень я вже писав що там очікується....по графіку очікується тепла хороша погода на Великдень
     
    • Подобається Подобається x 11
    • Співчуваю Співчуваю x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • мімімі мімімі x 1
  7. maric

    maric Well-Known Member

    Що ж почалися реальні весняні процеси! Від сьогодні температура з кожним днем буде рости. Тільки в четвер буде прохолодно - бо циклон зачепить. А от на вихідні прогнозується просто суперова погода, в неділю температура зросте до +20- +21! Тому можна планувати якісь собі виїзди на природу!
     
    • Подобається Подобається x 19
    • Оптимістично Оптимістично x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 6
  8. MissO

    MissO Well-Known Member

    @maric, Ви просто чудо! Дякую за такий гарний прогноз, бо оті куртки, тепла і ще тепліша, вже в печінках сидять)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  9. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Дякую, що не забуваєте за нас!

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    О , ну то в суботу мити вікна, а в неділю на природу!
     
  11. maric

    maric Well-Known Member

    Не думав і по прогнозу Мартазінової не передбачалось, але все ж таки корективи є. Не віриться що після такого тепла буде ще хвиля похолодання з наступного тижня десь з четверга. Але воно буде і люди скоріш за все будуть святити різку в теплих куртках. Але думаю як я вже описував на Великдень все ж таик буде тепло.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Інформативно Інформативно x 7
    • Корисно Корисно x 1
  12. silvia

    silvia Well-Known Member

    щось наші прогнози малюють на 16.04 всього + 5...сподіваюсь за 2 тижні ситуація зміниться......
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Наші прогнози іноді по три рази рази змінюють прогнози на завтра, а на два тижні вперед то й поготів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  14. Buriko

    Buriko Well-Known Member

    Шацьк на 1-2.05 ніби жарко має бути?
     
  15. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Вже можна спрогнозувати точний прогноз на Паску? Чи рано ще? Поляки малюють 10 градусім максимум..холоднувато(
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ой, і мені би з тою погодою на Паску розібратися. Мені най би ліпше було зимніше, бо на таку погоду ще маю що вдягнути, а як потепліє то одна печаль... зі всього я "виросла" :girl_cray:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Маріку, мкні б погодку в Ужгороді на завтра-післязавтра...малий їде не знаю який одяг давати з собою
     
  18. maric

    maric Well-Known Member

    дощу не буде. будуть сонячні дні. завтра буде +16 в обід. сьогодні +14. ранки холодні звісно.
    --- дописи об"єднано, 7 Квітень 2017 ---
    Оййййй щось я бачу цей Великдень буде холодний на жаль((щось не передбачається там хорошої погоди. Прогнози невтішні. Остаточно вже можна буде сказати в середу наступного тижня!
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 2
  19. Siania

    Siania Love Life

    Маріку, а що з Паскою?
    П. С. Я дуже тішусь що зараз дощі, подивіться як гарно все позеленіло, листочки повиростали :girl_in_love:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    то, звісно радує, але він вже в дорозі, з гумаками в рюкзаку:connie_pull-pigtail