Прогноз погоди на нині-завтра (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Seshat, 21 Серпень 2014.

  1. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Головне щоб так дійсно було, а то вже і на Пасху мало бути тепло і після свят мало не 20 градусів, а отримали ще й заморозки...Тому я тепер поки не побачу, вірніше не відчую справжнього тепла, доти не повірю:acute:Дуже вже примхлива цьогорічна весна...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. maric

    maric Well-Known Member

    дуже примхливааа! ну бачите я чому так говорив бо довірився прогнозу Мартазінової -а її прогноз на квітень провалився! хіба тільки початок квітня пішов по її прогнозу! ну все ж таки думаю травень справді таки буде теплим! він повинен відігратися за березень і квітень!
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    А в кого ще сьогодні був град? У нас в Жовківському р-ні з 17:30 до 18:30 таки добрий дощ з перемінним градом падав: жменю градинок можна було назбирати(((

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Gajka

    Gajka Well-Known Member

    В нас був дощ сильний десь 15-20хв після 19.00. По Київській трасі. А Ви де саме в Жовківському районі?
     
  5. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @maric ви раніше робили власні прогнози, вони були точніші, може повернетесь до своїх прогнозів?
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. maric

    maric Well-Known Member

    Прогнози Мартазінової унікальні,але справді не кожен місяць вони гладко йдуть. а от скажімо лютий і березень ідельно пішли по її прогнозу, хоча прогноз вона зробила ще в жовтні!
    Я як починав цю тему то казав що точно прогноз погоди можна дати на 2-3 дня наперед. в окремих випадках на 5-7 днів!
    Що я бачу зараз - те що вже відомо стовідсотків що потепління буде з вівторка, і буде воно десь 3 дні, але і буде сильний вітер під час потепління, а все тому що циклон зовсім поряд буде стояти, то навіть буде своєрідня боротьба циклону і теплого фронту, а наша територія буде якраз на розділенні цих фронтів - тому і будуть вітряні дні! але все ж таки пысля цього тепла циклон і зайде до нас! і будуть дощі. Бачите я навіть не на 2-3 дні даю прогноз а на цілйи тиждень))
    Якщо коротко - понеділок ще холодний, з вівторка міняється вітер і буде дути з півдня і зразу відчуєм тепло. Тело ще буде середу,четвер. Вже скоріш за все з четверга на пятницю буде мінятся погода і почнуться дощі. І так до кінця тижня. Думаю з 1 травня почнеться вже постійне тепло!
     
    • Подобається Подобається x 19
    • Корисно Корисно x 1
  7. Raven

    Raven Мама малятка

    І в суботу дощитиме?
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. loveterapy

    loveterapy Матуся-Анюсі

    Майже біля Жовкви, то трохи в іншу сторону, ніж Ви.

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
  9. SoloGalka

    SoloGalka Moderator Команда форуму

    а в мене за вікном сніг :girl_haha:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  10. Ligymunka

    Ligymunka Cлiнгoкoнcультант

    А в нас в обід був град, тепер хвилин 5 сніг , який плавно перейшов в дощ ...
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    До речі, рівно два роки тому, 20 квітня був такий самий снігопад. В мене фотодоказ є)) (лиш не можу чогось сюди фото закинути).
    Я на роботі була, а за вікном лапатий сніг мете. Машини, трава, дерева - все під білим нетоненьким покривалом.
    Так що, ця весна не особлива :girl_wink:
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  12. Miss Sixty

    Miss Sixty Double Boy Mama

    Я те саме сьогодні згадала) я якраз з пузякою з братом і чоловіком каталися по справах і нам склоочисники заклинили від того снігу лапатого)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Vinnytska

    Vinnytska люблю....

    Нооо!))Я поспішаю до Вас на допомогу))
    Screenshot_2017-04-23-19-48-52.png
     
    • Подобається Подобається x 12
    • мімімі мімімі x 1
  14. marianast

    marianast Well-Known Member

    IMG_1846.JPG
    І ми сьогодні в Жовківському районі) після граду пішов таааакий лапатий сніг, розміром з кулак. Фото не передає розміру і патлатості тих сніжних клубків.
    Танув одразу, після снігопаду вітер стих і потепліло
     
  15. maric

    maric Well-Known Member

    Цей мокрий сніг прогнозувався на сьогодні! не розслабляйтесь завтра ще зранку буде))
    --- дописи об"єднано, 23 Квітень 2017 ---
    не виривайте з контексту слова!
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    І майже рівно рік тому було все те саме, в понеділок 25 квітня, все було біло) точно пам'ятаю бо 24 ми були на дн, а пару днів тому завели цуценя, яке я витримала потримати в хаті аж 1 день, і отже воно вже тиждень було у нас, і коли настав той холод і сніг, я чуть не здуріла від того що воно там на дворі в той сніг труситься(хоч і буду мало), а брали ж то ми його в +20;)
    Якісь зачаровані числа (((
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    20 квітня 2015 року цвіла алича і сипав сніг. В мене є відео в ІГ, шкода, що сюди не вмію перекинути.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. maric

    maric Well-Known Member

    До нас йдеее теплооо юхууууу)) ла ла лааааааа лаааааа))))
     
    • Подобається Подобається x 15
    • мімімі мімімі x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  19. MissO

    MissO Well-Known Member

    Але чи прийде))) Бо таке враження, що ми так і житимемо в міжсезонні.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. Kazkivnycja

    Kazkivnycja Well-Known Member

    От правду Марік писав про погоду, що ми на межі циклону з теплим фронтом. То сонечко світить, ми з малою надвір пасочки ліпити. 20 хвилин і біжимо додому під дощем. І така зміна цілий ранок.
    Прочитала у фейсбуці. "Тепер я знаю про що співав Вакарчук " Майже весна"
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 1