Прогноз погоди на нині-завтра (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Seshat, 21 Серпень 2014.

  1. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Дівчата що з погодою буде? Хто в курсі...Ще буде тепло чи вже бігти за зимовими "мештами"?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  2. maric

    maric Well-Known Member

    Хотів попередити швидше,але якось руки не доходили. Сьогодні з четверга на пятницю в ночі, починаючи приблизно з 3 ночі і завтра до ранку будьте дуже обережні у звязку з дуже сильним вітром!!! Дивіться уважно біля високих будіель а бо що погано закріплено і будьье дуже обережні,так як пориви вітру будуть зі швидкістю 30 м/c, а це швидкість вже ураганного вітру. Позакривайте вікна,стрихи - щоб не було претягів,бо може закінчитися печально. Повторюю будьте дуже обережні,бо такої сили вітер може зривати все з будівель!!!
     
    • Інформативно Інформативно x 13
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  3. Megan

    Megan Well-Known Member

    @maric, поки ви далеко не втекли, розкажіть нам про зиму, ну будь ласка :haha:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. maric

    maric Well-Known Member

    як я можу розказати вам про зиму? Мартазінова ще не давала прогнозі на зиму - вона мабуть дасть прогноз на зиму в середині жовтня
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Марику, яка погода на вихідні в Яремче? Маю дитину зібрати в поїздку, не хочу зря гумаки пакувати.
     
  6. Megan

    Megan Well-Known Member

    Добре, почекаємо середину жовтня. Але обіцяйте, що не забудете про нас ;)
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. maric

    maric Well-Known Member

    на вихідних погода якраз буде хороша! в суботу може якась хмарка налетіти і покрапати і все. вихідні якраз порадують погодою
    --- дописи об"єднано, 5 Жовтень 2017 ---
    не обіцяю. бо мене тут не буде
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Demetra

    Demetra Well-Known Member

    Тоді розкажіть про осінь, будь ласка! І дякую за попередження! Іду вікна перевірю , не люблю і боюся такого сильного вітру. Але поки все спокійно...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. IRUSKA*8

    IRUSKA*8 Well-Known Member

    Дівчата, не страшу, але в нас вже буревій сильний (с. Ставчани-напрямок "Метро"-Городоцька,с. Лапаївка,с. Оброшино). Хоча...той вітрюган якось вибірково бушує і не зрозуміло з якої сторони в наступний момент подує. Пильнуйтеся!
    п.с Реально страшна ніч ( як в 1.20 год. почало дути, так зараз (4.30) дує ще сильніше(((
     
    Останнє редагування: 6 Жовтень 2017
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  10. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Щось бабиним літом і не пахне...
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    та то вже всьо))) бабине то кінець вересня, ну часом частина жовтня
    останні надії втрачені)
     
  12. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Я так чекала того бабиного літа, що досі нн посадила цибулькові квіти і півонії. Ото в прогнозі бачу цього тижня +16 один день, треба використи.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Воно вже було. Приблизно 16-18 вересня. Рання цьогоріч пізня осінь. На високогір і Карпат вже снігом притрусило
     
  14. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Я якраз надіялась на жовтень ще, але....Вже так відчутно холодом сьогодні віяло...таке відчуття було, що от-от сніг впаде.
     
  15. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Та в нас в жовтні буває перший сніг , тому не здивуюся, якщо скоро впаде:sad:
    Шкода, що те бабине літо якось так непомітно пройшло..
     
  16. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Пару років назад 6(шостого) жовтня вже падав лапатий густий сніг і було дуже холодно.
     
  17. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    два роки тому теж падав сніг.. а потім ще тепло було..
     
  18. Megan

    Megan Well-Known Member

    2 роки тому перший сніг випав з 11 на 12 жовтня. У цей день було весілля у мого рідного брата, то все носили в машини вже "чалапаючи" туфлями по снігу))
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Я вже не надіюсь на тепло взагалі.. легкі речі надійно заховала))
    Ще й читала десь що з листопада зима, і грибники таке кажуть, бо грибів багато :) в прикметах не розуміюсь але подивимось.
     
  20. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    мож тоді весна рання буде.. )
     
    • Оптимістично Оптимістично x 2