Прогноз погоди на нині-завтра (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Seshat, 21 Серпень 2014.

  1. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Не пісяй, мала: мій прогноз 19-22 і ясно. Всьо буде чотко!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  2. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Справедливість, буде, не холодно і не спека, якраз акурат на забаву. Якщо теплий, літній і короткочасний дощик, не біда.
     
  3. nibysh

    nibysh оптимістка з сумнівами

     
    Останнє редагування: 28 Травень 2018
    • Смішно Смішно x 1
  4. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    @flame
    Дивись , що показує прогноз:
    IMG_1916.PNG
    Ця прога мене ще не дурила.
    Сонячно, 19-22, без дощу.
    Хіба можна придумати кращу погоду для свята на природі?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  5. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Divchyna vesna а ну кинь посилання на цю прогу:girl_smile:
     
  7. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    @flame, погода покращується IMG_0755.JPG


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  8. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    @flame, чи це покращить ситуацію), але розкажу як я колись дивилась прогноз погоди реально кожні 5 хвилин. Запланувала я малому на його 10 років святкування з друзями (на мінуточку 18!!! 8-10 річних дітей) у вигляді квесту по центру Львова. По прогнозу грози, шквали вітру. Хотілось плакати. Але все пройшло добре: рівно 3 години квесту небо було ясне, діти щасливі, а я ганяла по центру з 18 парасолями і з язиком на плечі). І тільки ми зайшли на морозиво, як ливанув дощ. Та ми навіть про те не знали, бо були у підвалі). Коли вийшли - знову світило сонечко). Все буде добре)! Точно!!!
     
    • Зе бест! Зе бест! x 4
    • Подобається Подобається x 2
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  9. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Народ, хто знає коли буде ЛІТО? Бо ота мокра і холодна погода вже реально дістала:girl_nea:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  10. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Синоптики кажуть, що липень буде жаркий, але дощовий. Вроді з вівторка має потеплішати.
     
    • Оптимістично Оптимістично x 2
  11. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Козенятко я дивилась по Gismeteo, вони дають прогноз на місяць, правда не завжди точний, але там теж майже щодня дощ або злива(((
     
  12. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    А я три сукні нові літні маю....має бути ще спека, іншого виходу у погоди немає))) хоч мені і теперішня погода норм. Не так вже й холодно. В проміжках між дощами дуже добре. Для прогулянок просто ідеально.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  13. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  14. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Я спеки не люблю, але то таки захолодно. А от ті дощі вже дуже дістали, без парасолі з дому не вийдеш. Злива може навіть раптово початися. Таке враження, що то вересень, а не липень зараз.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  15. VERO

    VERO Well-Known Member

    Ех, два тижні минуло, а літо так і не прийшло((( Хто знає, ще буде тепло чи вже фініш?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Схоже це літо проходить під девізом "Цей дощ надовго":girl_crazy:Яка ж то осінь буде?:scratch_one-s_head:
     
  17. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    Що там з прогнозом на надійних сайтах - буде ще літо чи вже треба утеплятись?
     
  18. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    буде тепло чи вже до зими йде?
     
  19. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    та ще десь має бути хоч +20
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
  20. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Синоптики розповіли, якою буде погода у другий місяць осеніЗа прогнозами, жовтень буде теплішим, ніж зазвичай і з мінімальною кількістю опадів. Про це «Львівській газеті» розповіла синоптик Львівського гідрометцентру Олександра Тузяк.

    Температура у першій декаді місяця становитиме 10-18 градусів тепла. Вночі можливий спад температури нижче нуля. У ранкові години можливі заморозки на поверхні ґрунту та у повітрі.

    У другій декаді місяця прийде «бабине літо». Протягом усього тижня температура не опускатиметься нижче 18 градусів тепла. Максимальна температура повітря сягне 22 градусів за Цельсієм.

    У третій декаді жовтня прогнозується більша кількість опадів. Вдень температура коливатиметься від 10 до 18 градусів. Вночі – від 0 до -5. Снігу у жовтні не передбачається.
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 3
    • Оптимістично Оптимістично x 1