Прогноз погоди на нині-завтра (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Seshat, 21 Серпень 2014.

  1. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Дратують ці безкінечні львівські дощі. Вже 2 місяці практично ні дня без дощу. Коли вже буде нормальне літо, щоб хоч на озеро поїхати...Бо з тим карантином десь поїхати тепер проблемно...
    Хтось чув чи буде цього року справжнє літо чи то вже не чекати?(((
     
  2. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    зими не було-не буде і літа.. (сарказм)
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Козенятко

    Козенятко Well-Known Member

    Слухайте, а якщо реально, літо буде? І коли?
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Як то так ми снігопад не обговорили?... Ок, так виглядає, що з наступного тижня буде відлига і то все почне топитися. Діставати гумовці? (Човна не маю)
     
  5. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

    Я готова терпіти відлигу, лиш би той сніг вже пропав з очей моїх...я і так зиму не люблю, а тепер стала ненавидіти)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2
  6. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Маю непопулярну думку) хай ліпше сніг, ніж +30+35 і спека :girl_crazy:
    Та, літо не люблю, зима ок. Хоч круглорічна осінь мене цілком влаштовує.

    @Happy Fiancee я вже наготувала гумовці всім домашнім, але з утепленням.
     
  7. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    І я так кажу. Спека - то смерть. Хай краще сніг. Але цілорічна осінь - ідеально. З малеееньким уточненням - сонячного світла має бути багато
     
    • мімімі мімімі x 1
  8. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Виступлю з непопулярною думкою, що хай взимку буде сніг, влітку - тепло, і навесні і восени те що належиться в середніх широтах.
    А так то на землі є багато місць з вічною зимою і вічним літом. І навіть вічним міжсезонням.
    Не бийте )))
    --- дописи об"єднано, 18 Лютий 2021 ---
    А відлиги я трохи боюсь, бо попри будинок кучугури в ріст людини з відкинутого снігу. Як воно все потече то точно треба човен шукати. Одна радість що ми трохи на горбі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  9. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Я хоч і водій, і мене теж трафляють ті кучугури на проїжджій частині, каша під ногами і під колесами, але якщо все завжди рівно, то і емоцій нема. А так - кожна пора року має свої плюси і мінуси. І чим більші контрасти, тим яскравіші емоції від змін. От не було снігу минулого року. І що? Якось так плавненько та зима пройшла і непомітно весна настала. Якась така сама як і зима. Отямились, а це вже літо. А тут сніг, трешак, потім плавати будемо як все стопиться:wacko: Зате як висохне і потепліє, який кайф буде:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 4
  10. marianast

    marianast Well-Known Member

    :girl_dance:Я висловлю ще більш непопулярну думку- як же класно на дворі! Так давно снігу не було! Я кайфую від того як грузну, слизькаю, відчищаю і грію машину, як вона пузом шаркає по підмерзшому снігу і на неочищених вуличках заносить зад)
    Навіть тішилася як не змогла виїхати і сусіди запихали мою машину на парковочне місце і пихтіли! А я алярмом шукала таксиста і такого крутого знайшла, аж особистий номер взяла.
    Давно не було зими. Я скучила страшно
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • мімімі мімімі x 1
  11. Lyudvig

    Lyudvig Добра не пам’ятаю, зла не забуваю.

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 2
    • Подобається Подобається x 1
  12. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Ми вже зимою натішилися. Навіть старша донька вже каже, щоб її машиною з садочку забирати, а не на санках. Гумачки в нас всіх без утеплення (якщо раптом знаєте де можна купити саме утеплення, стукніть в пп). Ми теж на горбочку живемо, тому потоп нам не сильно загрожує. Більше хвилює добирання по місту (гуртки, магазини). Сидіти в дома набридло дуже. Дуже хочу вже весни. Я з тих, що спеку погано переносять, а от весну люблю і чекаю. Дуже люблю як починають весняні квіти розцвітати. То така краса!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 2