Прогноз погоди на нині-завтра

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем maric, 11 Квітень 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    Десь Львів краєм дощик обійшов. Хмара сунула, вітрюганище зірвався а дощ так і не пішов
     
  2. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    чому ж не пішов? біля Стрийського парку йшов:) над парком йшов, а біля польського посольства сонце світило :)
     
  3. Alicia

    Alicia Well-Known Member

    Ми їхали з Польщі, то біля кордону аж гілки з дерев літали, такий дощ і вітер був сильний, небо чорного кольору. А до Львова доїхали - навіть сліду від дощу не залишилося.
     
  4. Plenilunio

    Plenilunio Well-Known Member

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    Маріку, Ви тут?
    Чи не могли б Ви подивитись що там (тут) з погодою в Шацьку (точніше Мельниках) на найближчі 3 дні? А то дощить трохи і ми не знаєм чи вже збиратись додому чи прийде ще хороша погода з сонечком і дітиська ще наплаваються...
     
  5. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    Зараз в Шацьку дощова погода, похмуро.
     
  6. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    то точно.. і завтра такє обіцяють :sad: збираємось до дому
     
  7. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    після обіду десь годинка 16.00 плюс мінус 2 години буде сильний дощ. так що попередавайте парасолі своїм рідним близьким щоб не змокли коли будуть вертатися з роботи!
     
  8. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    І то всьо? Марік, то вопше не серйозно!
     
  9. Sweet kitty

    Sweet kitty Вишивалочка

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    maric,а який прогноз на вересень у Львові?
     
  10. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    Теж цікаво, хоч так загальну картину намалюйте)
     
  11. Fleshka

    Fleshka Well-Known Member

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    Мдямс. А ми на дачу їдем. Видно буде нас поливати там.
    Маріку, яка погода в суботу буде? В синулі день народження на виїзді плануєм.
     
  12. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    Маріку, яка погода буде з 20 серпня по 25 серпня в Бакоті,Кам'янець-Подільського району? Дуже треба, бо їдемо з дітьми.
     
  13. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    хах все ж таки прогноз був правдивий від американців на серпень на нашій території - а прогноз був такий що в серпні в нас випаде в 2-3 рази більше за норму опадів. Як почалась жара в це мало вірилось а тепер все збувається. Я тоді хотів викласти цей прогноз сюди но не було як. На рахунок вересня поки що рано ще казати. В кінці серпня можна буде щось сказати яка буде норма з опадами і з температурою.
     
  14. Panadolka

    Panadolka Well-Known Member

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    Маріку, агов! Дуже потрібний Ваш прогноз!
     
  15. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    максимум що я можу сказати що прогноз радує - тобто буде чудова жарка погода. 20,21 буде жарка сонячна погода а далі можуть бути і грозові дощі переходити. занадто ще далеко - перед самим 20 числом можна буде вже щось точно казати. То що прогноз радує.
     
  16. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    Спокійно !!!тільки спокійно. так сьогодні день осінньої погоди - не встиг вас вчора повідомити! Але завтра вже буде прекрасний сонячний день,тільки жари вже не буде. Буде +19 - +20 і сонячно! А вже в суботу буде сонячно і жарко - +24 - +25! Но в неділю знову на день Незалежності погода зіпсується - дощ і похолодає знову добряче. Одним словом осінь дає про себе знати і вона наближається!Оххххххххх тільки не згадуйте слово ОСІНЬЬЬЬЬ....
     
  17. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    Я плакаю(((
    Що вже? І вересень вже всьо?
     
  18. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    Серйозно, в неділю дощ?!!!((((( і ввечері?
     
  19. Муська

    Муська Well-Known Member

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    А чи вартує їхати в Шацьк на декілька днів (від суботи ), що там з погодою?
     
  20. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Прогноз погоди на нині-завтра

    поки що вересень вимальовується по температурі таким що буде тепліший за норму!

    так в неділю дощ. як він буде падати протягом дня то можна буде взнати в суботу! но тощо в неділю буде дощ і похолодає то я впевнений.

    ---------- Додано в 16:21 ---------- Попередній допис був написаний в 16:17 ----------

    не вартує!! бо жари вже не буде. жара ще може бути в останні числа серпня - десь з 28 серпня і то ви розумієте що це вилами по воді писано. Хоча я все ще думаю що жара десь в останні дні серпня мала би бути - от тоді можна ще і вирватись на Світязь!
    *********************************************************************************************************
    Тема зачинена. Продовження тут
     
    Останнє редагування модератором: 2 Листопад 2014
Статус теми:
Закрита.