Прогноз погоди на нині-завтра

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем maric, 11 Квітень 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    дякую Вам за пронози. знаєте, Ви, мабуть, перший синоптик, який не помиляється
     
  2. Tequila

    Tequila Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    Пошвидше б сонце з'явилось, бо мене вже долає депресія від тої сірості за вікном... :girl_cray:
     
  3. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    О, і я хочу знати коли в нас перестане падати той паскудний дощ. Поверність сонечко. :)

    Шаман, однако! Дощик перестав. Подивилась а надворі краса - всі кущики заколосились, щавель і румбамбар виліз. Красотєнь!!!
     
    Останнє редагування: 12 Квітень 2013
  4. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    ...і тепло. Після позавчорашніх +29 сьогоднішні +4
     
  5. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    дякую Вам!! ну знаєте помиляється кожен і тим більше той хто прогнозує погоду)) ну скажімо от зараз буде йти травень і будуть грози - от їх найважче прогнозувати!або скажімо влітку - стандартний сценарій це коли на день парить і чи буде гроза?? важко спрогнозувати грозу яким шляхом буде вона рухатись - бо в Львові може бути гроза а Винники вона може обійти!!гроза - то явище локальне і тому так важко!!

    ---------- Додано в 00:47 ---------- Попередній допис був написаний в 00:34 ----------

    до речі от тільки вчора прочитав цікаву статтю яку опублікували вчені з американського центру дослідження клімату - там йдеться що у звязку з глобальним потеплінням буде звільшуватись кількість опадів з кожним роком - зими будуть сніжними і багато дощів буде в теплу пору!!

    От раніше читав статтю про те що в нашому кліматі є циклічність - це чергування періодів холодних зим з періодам теплих зим!! Я сам 1987 року народження і памятаю як десь з 1998 року зими ставали теплішими і теплішими аже по сьогодніші роки!! я ще памятаю як приїхавши на Різдво до бабці люди корову пасли і ми ходили без теплих курток!!
    але тепер мені здається зими вертаються - тобто приходить період холодних зим і сніжних!!

    Зачеплю тему глобального потепління - так воно є і це факт,але залишається загадкою як вплине глобальне потепління в майбутньому - і все більше вчених схиляється до думки що результатом глобального потепління буде різке похолодання - як в тому фільмі ПІСЛЯЗАВТРА!!
     
  6. Rosynka

    Rosynka Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    А яка погода на свята буде можете приблизно хоч визначити? Чи то ще дуже далеко?
     
  7. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    та звісно що то ще дуже далеко!!)

    ---------- Додано в 11:46 ---------- Попередній допис був написаний в 11:42 ----------

    Хельго в вас Ужгороді вже навіть сьогодні після обіду розясниться і засвітить сонечко на деякий час - ось так!!хоча під вечір знову захмариться і буде накрапати!!от така цікава річ!!
     
  8. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    А в Ракошині як буде? це Мукачівський район Закарпатської області. А то мама журиться коли ж то садити вже можна буде. Вода стоїть всюди, ще й лиє
     
  9. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    Та і в Львові після обіду буде прояснятися і навіть покажеться сонце!!

    ---------- Додано в 12:32 ---------- Попередній допис був написаний в 12:25 ----------

    в вас також після обіду вийде сонце але під вечір затгяне хмарами і ще піде дощ!!
    Завтра - в неділю в вас буде прекрасний сонячний теплий день!!
     
  10. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    дякую, я мамі передам. Бо я у Львові живу.
     
  11. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    Віторіє в вас в Ольштині зараз після обіду - приблизно в 5-6 годині а може трошки скоріше почнеться дощ - тому беріть парасолі якщо будите кудись йти!!
     
  12. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    ну дивіться, як ви знали, що я збираюся таки йти :), дякую за пораду, скористаюся. Бачу хмарки вже по-трохи затягуються. А ми мали з чоловіком пішки йти до магазину роверів :girl_mad:
     
  13. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    Львів - думаю в годині 22.00+-2 години - тобто в в проміжку часу від 20.00 до 24.00 ще в Львові задощить!!
     
  14. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    ну..майже правильно.
    правда до обіду сонечко, а після обіду і громовиця була, і дощик досить гарний впав.Та і зараз щось накрапає...Трішки засмутила мене погода, а то плани були...
    Може скажете точніший прогноз на неділю?
     
  15. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    завтра в Варшаві можу з впевненістю сказати дощу не буде! температура +11-+12!!
     
  16. manka

    manka Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    А у Львові?
     
  17. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    Львів

    В Неділю - з самого ранку погода буде сонячною гарною,згодом хмарність збільшиться і протягом дня буде перемінна хмарність - сонце то буде виходити то ховатися!!в обід можливо чу чуть покрапає і все!! місцями можливі пориви вітру - найбільші будуть в обід!!Температура - +10 - +12!!

    Тобто буде такий квітневий звичайний день!!!

    ---------- Додано в 23:53 ---------- Попередній допис був написаний в 23:40 ----------

    Ужгород

    В Ужгороді завтра мего бомбезна погода - сонце сонце і ще раз сонце!!і тепло тепло тепло!!!Температура буде +15 - +18!!
    а причиною такої погоди є те що вже антициклон вступить вже на Закарпаття!!

    Отже Хельго і всі хто з Ужгорода чи поблизу нього завтра на природу і гуляти гуляти гуляти!!
     
  18. богдан

    богдан New Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    marik з прогнозу погоди видно, що сонце буде тільки до суботи ,а тоді цілий тиждень будуть йти дощі, а як по твоїх прогнозах,
     
  19. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    Львів
    завтра в ПОНЕДІЛОК - ще буде хмарно і прохолодно!!Зранку буде хмарно, ближче до обіду буде випогоджуватись і буде показуватись сонце!! після обіду знову захмариться!! Прохолодно - +8 - + 10!!Дощу ніякого не буде!!

    Ужгород
    якщо ви завтра схочите знайти в Ужгороді хмари на небі то не надійтесь)))))
    завтра буде знову супер прекрасний і теплий день в Ужгороді!! температура +15- +17!!

    ---------- Додано в 00:06 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:49 ----------

    ACHTUNG, ACHTUNG, ACHTUNG!!!!
    ATTENTION, ATTENTION, ATTENTION!!

    З вівторка на нашу Львівську територію вступить в свої володіння довгоочікуваний антициклон - і отже з вівторка почнеться супер мего гарна погода!!! Нас чекає сонце сонце і ще раз сонце і тепло тепло і ще раз тепло!! Думаю ми цього тижня побачимо щось на зарзок літа - бо температура в тіні сягне +20 - +22!! Уявіть тільки собі - а під прямими сонячними променями - додайте ще +13 десь то на сонці буде цілих +35!!!


    Так що Дівчатка виятгайте свої сексі-шмексі лосінчики і так далі...)))
    ВСІ ГУЛЯТИ ПІСЛЯ РОБОТИ В ПАРКИ ЧИ НА ПІКНІКИ!!!

    Бо справді йде незабутньо тепла погодка - як кажуть Carpe Diem!!
     
  20. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    Пропала справжня весна :sad:, з легким теплом, свіжістю, ароматом початку нової пори року... :sad: :sad:
     
Статус теми:
Закрита.