Прогноз погоди на нині-завтра

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем maric, 11 Квітень 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    Ольштин(Польща)

    Завтра в ПОНЕДІЛОК - в вас буде гарний сонячний день!!Зраннку холодно +3 - +5!! в Обід +10 - +11!! в Обід трошки більше хмар набіжить!но і зразу після того розпогодиться!! так що завтра в Ольштині прекрасний сонячний день!!


    В вівторок в Ольштині - мего прекрасний сонячний і теплий день!! Буде тепло тепло і ще раз тепло - +15 - +17!! сонце сонце і ще раз сонце!!! буде сонячно цілісінький день!!! Пречудова буде погода в вівторок в Ольштині - справді реальний подих весни!!

    Так що виходіть Віторіє гуляйте і вище носа!!
     
  2. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    Погода на сьогодні в Львові,але деталізую ще:
    - як я і казав ранок буде хмарний і сьогодні буде прохолодно - +8 - +10!! але вже в районі години 10.00 почне вияснювватись і буде показуватись сонце!! і ближче до обіду і в обід сонце вийде і буде дуже гарний сонячний день!! під вечір трошки знову набіжать хмари і захмариться і зразу же різко знову розпогодиться!!

    Отже ближче до обіду виходіть всі ніжитися на сонечку і гуляйте!!!

    ну а з ВІВТОРКА як я і писав в попередньому прогнозі починається супер прекрасна погода - таке собі своєрідне літо!!!

    Всім вдалого дня!!!
     
  3. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    maric Напрогнозуйте щось добре для Бережан Тернопільської області. Бо щось те що бачу за вікном геть не тішить.
     
  4. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    В вас сьогодні буде цілий день хмарно і прохолодно +8 - +10!!! дощу ніякого не буде!!
    От завтра вже в вас буде прекрасна сонячна і тепла погода!!так і як і в нас на Львівщині в найближчі дні буде дуже тепла і дуже сонячна погода!!!

    ТАК ЩО ВИЩЕ НОСА ПУПСИКУУ)))!!
     
  5. богдан

    богдан New Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    Гідрометцентр України обіцяє, що в 20 числах квітня у Львові буде падати мокрий сніг
     
  6. Ravlyk

    Ravlyk Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

     
  7. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    хмарно :sad: де обіцяне сонечко?


    угу, знов чула, що наступного тижня -5 буде
     
  8. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    та буде вам сонечко за годину може за 1.5 години!!ось побачите!!!я ж кажу ближче до обіду вже сонце буде!!!

    ---------- Додано в 12:54 ---------- Попередній допис був написаний в 12:44 ----------

    до 20 числа ще далеко щоб щось говорити точно - це по перше!!по друге я на довгострокових прогнозах цього не бачу - це по друге!!! і по третє до нас йде гарна сонячна погода а ви тут бучу розвели на рахунок снігу!!!

    ---------- Додано в 12:55 ---------- Попередній допис був написаний в 12:54 ----------

    Дівчата насолоджуйтесь в найближчі дні гарною сонячною погодою і не страдайте фігньою!!!
     
  9. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    в нас вже випогоднюється(левандівка)
     
  10. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    ну от !! як я сказав що сьогодні ближче до обіду буде випогоджуватись і буде сонце - значить воно буде ,бо впевнений в цьому!!
     
  11. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    І так чотири дні буде сонячна тепла погода!!!з кожним днем температура буде рости!! особливо в четвер і пятницю можна сказати буде спекотна погода як на цю пору!!

    В пятницю буде пік температури - і вона подекуди може сягнути цілих 22-24 градуси!!!!
    Щоб вам не збрехати в пятницю на сонці - тобто під прямими сонячними променями буде +35!!!:crazy:

    В четвер і пятницю якщо ви схочите найти хмари на небі то навіть не надійтесь!!)))))))):D

    Так що витягуйте свій сексі-шмексі одяг)))) і не забудьте прихопити сонцезахисні окуляри!!!

    Всім гарного дня!!!

    ---------- Додано в 11:19 ---------- Попередній допис був написаний в 10:48 ----------

    Ольштин(Польща)

    Мушу вас Віторіє розчарувати - бо з самого ранку в Ольштині пройде дощ!!завтра буде хмарний день, тільки під вечір випогодиться!! але буде тепло в обідню пору - +15!! Так що не все так погано!!

    Насолоджуйтесь сьогоднішнім прекрасним днем в Ольштині!!
     
  12. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    Maric, дякую за таку справді корисну справу.. В мене зявилася нова - звичка - зайти на посиденьки і почитати, що ж там напрогнозовано. Вражає Ваша точність, особливо про те сонечко, яке мало зявитися після обіду 15 квітня - і воно таки зявилося..!
    Згадалося, як колись на Львівській хвилі озвучували прогноз: сьогодні у Львові температур Така-то, вітер помірний, без опадів.." А в цей же час за вікном шурував такий файнючий дощисько..:girl_haha:
    Чекаємо на подальші прогнози!
     
  13. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    на вихідні позимнішає і дощ? всі прогнозують таку погоду..
     
  14. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    дуже точно :). Зранку накрапало, зараз хмарно, але тааак тепло!!!!
     
  15. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    я завжди дивлюсь на польський сайт оцей, то кажуть що у Львові в суботу +16 і сильна хмарність, а в неділю +12 і дощ.
     
  16. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    і я завжди тепер цей сайт дивлюсь..дууууже точний прогноз:girl_claping:
     
  17. хельга

    хельга Найгарніша форумляночка

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    А на Закарпатті напевно неможливо точно спрогнозувати погоду. Трохи я "прокололась" минулих виідних. Хотіла робити гостину на природі в суботи, але всі прогнози прогнозували дощ і я переклала святкування на неділю, на яку прогнози були втішні - тепло і сонечко, але нас "порадувла" злива може разів 4 :girl_crazy:
     
  18. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    Ольштин(Польща)

    Сьогодні ввечері в районі годинки 22.00-23.00 пройде досить гарний дощ в Ольштині!!
     
  19. magic

    magic Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    цікавить погода у суботу у Почаїві - зібралися туди поїхати і хотілося, щоб погода не зіпсувала планів.
     
  20. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    Чи є змога спрогнозувати погоду на вихідні у м. Хмельницький?
    І хоч приблизно на понеділок у Львові?

    Дякую!
     
Статус теми:
Закрита.