Прогноз погоди на нині-завтра

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем maric, 11 Квітень 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    Хмельницький

    Субота - тепло - +18 - +19!! дощу ніякого не буде!! зранку ще буде сонячно!! потім поступово хмари будуть затягувати небо!!

    Неділя - похолодає - +11 - +13! хмарно!!! дощу не буде!!в певній мірі буде вітряно!!


    Тобто на неділю треба тепліші речі прихопити!!!


    Львів
    Понеділок


    Сонячний прекрасний день!!Температура - +14 - +16!!ну і звісно без опадів!!

    ---------- Додано в 21:34 ---------- Попередній допис був написаний в 21:24 ----------

    Почаїв

    Субота - гарний теплий день буде!!Температура - +18 - +19!! Дощу ніякого не буде!! Зранку буде сонце!!Та і протяом дня буде сонячно тільки зявиться більше хмар на небі!!Під вечір захмариться!!

    Сміло можна їхати в Почаїв!!
     
  2. Seshat

    Seshat Альфа-баклажан

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    А що там в Харкові намічається з понеділка?...:girl_wink:
     
  3. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    похолодає в Харкові!!! хмарність!!
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    а я вікна помила :). Наразі все спокійно вечір надзвичайно теплий, небо чисте, але так видніються далеко хмарки, тому ще все може бути :)
     
  5. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    зараз за годину чи дві буде шурувати дощ!!!)))
     
  6. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    А у Львові в суботу?
     
  7. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    Львів

    Субота - буде гарний сонячний день!!Тепло - +19 - +21!! дощу не буде!! Зранку буде сонячно на обід трошки захмариться і після обіду знову розпогодиться!!

    Так що на суботник підите стопудово:D
     
  8. lawyer

    lawyer Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    А що там з погодою на неділю? Чула, що і дощ буде, і хмарність, і відносно похолодає... Може, ви чимось потішите?
     
  9. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все що з нею повязано

    вийшло трохи довше, бо от зараз північ і дощик лиш почався. Правда наразі такий легкий, хоча я вже думала, що не буде :)
     
  10. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все, що з нею пов'язано

    який прогноз на неділю-понеділок у Львові?
     
  11. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все, що з нею пов'язано

    Дівчата подивився я сьогодні карту хмарності і знімки з супутника і бачу що все ж таки в квітні хмари рухаються непередбачувано - і думаю в суботу хмарність буде високою - не думаю чи побачимо сонце ранком і в обід!! сьогодні більш детально дам прогноз на суботу після обіду тому слідкуйте!! але в суботу я переконаний що буде тепло!!!
     
  12. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Погода і все, що з нею пов'язано

    Начаклуйте ще до-о-о-ощ на першу половину дня;)))
     
  13. Marcipanka

    Marcipanka Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все, що з нею пов'язано

    а ми на рибалку :girl_claping:
     
  14. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Відповідь: Погода і все, що з нею пов'язано

    Ой, і мені треба дощику! Дуже-дуже :girl_tender:
     
  15. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все, що з нею пов'язано

    Що ж завершується сьогоднішній аномально жаркий як на квітень день!!!

    Подекуди стовпчик термометра досяг відмітки в +25 градусів !!це аномальна температура в таку пору - це притаманно літу но не квітню!!!на сонці було +38 сьогодні!!!

    І чого ж нам чекати на вихідні???)) от богдан казав що на 20 число прогнозується мокрий сніг)))))))))))!!!

    То що надіваєм завтра всі шуби і виходим гуляти?)))):xaxa::mocking:
     
  16. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Погода і все, що з нею пов'язано

    ой, то ліпше ви скомандуйте що одягати, бо маємо з дітьми завтра похід на Чортові скелі, мусим знати чого чекати
     
  17. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все, що з нею пов'язано

    І надалі нас погода буде радувати!!!

    Львів

    Субота - гарний теплий день!! Температура - +18 - +20!! Сонячно буде до обіду!! Після обіду буде захмарюватись!! Під вечір знову сонце покажеться!!
    Дощу ніякого не буде!!Після обіду посилиться вітер!!!Одним словом гарний день!!Що вдягати - на ваш звісно розсуд! Я вдягну футболку на довгий рукав,джинси, кросівки)))!!!

    Неділя - гарний сонячний день!!Но похолодає трошки!!Температура - +14 - +16! Сонячно буде цілий день!Дощу ніякого не буде!!

    Заглянемо трошки вперед - В Понеділок буде гарний сонячний день!!Температура - +15 - +17!!Дощу ніякого не буде!!

    Причиною знову сонячних ясних днів буде ще один антициклон,який буде стояти над Балтійським морем!!!

    Отже найближчі дні будуть знову гарними!! По мірі можливості я буду деталізувати прогноз!!
     
  18. богдан

    богдан New Member

    Відповідь: Погода і все, що з нею пов'язано

    marik а коли буде дощ тому що на поля зараз потрібен дощ, а по прогнозу як я дивився дощу не буде до кінця квітня
     
  19. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все, що з нею пов'язано



    ---------- Додано в 23:02 ---------- Попередній допис був написаний в 22:57 ----------

    Та на холєру вам той дощ?)))):D:D:D:biggrin::biggrin::biggrin: Я жартую звісно!!
    т

    Принаймі я думаю ще тиждень дощу не буде!!!
     
  20. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Погода і все, що з нею пов'язано

    Ой та така пилюка після зими, що тра дощу. Ней би впау, завтрі до обіду.:girl_tender:
     
Статус теми:
Закрита.