Прогноз погоди на нині-завтра

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем maric, 11 Квітень 2013.

Статус теми:
Закрита.
  1. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все, що з нею пов'язано

     
  2. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Погода і все, що з нею пов'язано

    Марік, якщо на вашій футболці будуть знаки оклику намальовані- я вас одразу впізнаю! ;) :)
     
  3. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все, що з нею пов'язано



    ---------- Додано в 23:42 ---------- Попередній допис був написаний в 23:36 ----------

    До речі хочу додати таку річ - антициклон то принисе гарну сонячну погоду,АЛЕ......Але то холодний так сказать антициклон - тобто ранки дуже холодні!!!будуть заморозки - бо температура буде опускатися навіть до +3 градусів!! Якщо встати з самісінького ранку то побачите траву сиву - паморозь на ній!!

    З неділі на понеділок ранок і з понеділка на вівторок ранок будуть дуже зимними!! Так що по ранках бережіться щоб не застудитись!!!
     
  4. Divchyna vesna

    Divchyna vesna Юна фіялка

    Відповідь: Погода і все, що з нею пов'язано

    ТОбто я, після обіду буду виглядати як дурепа в чобітках? Ненавиджу оті зимні ранки і гарячі післяобіди. Не знаю, яке вбиратися...
    Марік, напрогнозуйте, щось таке, щоб зранку виходив як людина і так само виглядав після обіду.
     
  5. сяняНЯНЯ

    сяняНЯНЯ Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все, що з нею пов'язано

    Марік, що там нам обіцяють на початок цього тижня? особливо цікавить Самбір, дякую.
     
  6. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все, що з нею пов'язано

    А що там з львівською погодою на цей тиждень?:girl_wink:
     
  7. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все, що з нею пов'язано

    Львів

    Понеділок - і надалі гарний сонячний день!!! Буде тепліше - +16 - +18!!Але завтра вітряно буде - подекуди пориви вітру будуть сильними!!Дощу ніякого не буде!!!

    ---------- Додано в 22:59 ---------- Попередній допис був написаний в 22:51 ----------

    Самбір

    Понеділок - гарний сонячний день!!Температура - +18 - +19! Ближче до обіду набіжать хмари і трохи захмариться но і зразу розпогодиться!!Дощу ніякого не буде!!Теж вітряно!!
     
  8. Olka Sherolka

    Olka Sherolka розпатлана посиденька

    Відповідь: Погода і все, що з нею пов'язано

    щойно чула по Львівській хвилі що на цьому тижні можливе похолодання і навіть приморозки. А ви що про це скажете? ;)
     
  9. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все, що з нею пов'язано

    а я скажу що це ПОВНИЙ БРЄД!!! А на рахунок приморозків я писав в попередніх повідомленнях!!
     
  10. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Погода і все, що з нею пов'язано

    Що завтра-післязавтра у Львові?:girl_spruce_up:польові роботи можна проводити?
     
  11. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Погода і все, що з нею пов'язано

    А завтра вже вівторок ;))
     
  12. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все, що з нею пов'язано

    маріку, і де ж ваші прогнози на цей тиждень? всі вже зачекались:girl_cool:
     
  13. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все, що з нею пов'язано

    Львів

    Вівторок - аномально жаркий сонячний день!!!Температура - +23 - +25!!!
    Дощу не буде!!На вечір буде захмарюватись!!!
     
  14. Ksusha

    Ksusha Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все, що з нею пов'язано

    Марік, А чи можна було б, хоч приблизно зорієнтувати нас - до кінця тижня прогнозується тепло, холодно? А на Великодні Свята? Чи не суне якесь там похолодання? Я розумію, що точно сказати не можна буде, але хотілось так би мовити в загальних рисах..
     
  15. Маруся Іванова

    Маруся Іванова сонечко сяє...

    Відповідь: Погода і все, що з нею пов'язано

    Цікавить хочаб приблизний на цей тиждень, буде дощ, не буде...
     
  16. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все, що з нею пов'язано

    Сьогодні ввечері в Львові мабуть буде гроза і злива!!але не до кінця в цьому впевнений!
    Як я казав перед тим що грози важко спрогнозувати!!
     
  17. Insolence

    Insolence Living The Dream

    Відповідь: Погода і все, що з нею пов'язано

    Впало 3 краплі, коли доходила до дому :girl_crazy: То далі буде...? Хочу грозу-зливу вночі.
     
  18. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все, що з нею пов'язано

    не буде!! приїхав до Львова сьогодні якраз і бачу все було для грози - тобто на небі були характерні купчасто-дощові хмари,а це і є показник грози!! може десь і була гроза хто зна!!це ще раз вказує на те що можуть бути ті характерні хмари але зливи не буде і не буде блискати!!в Ужгороді знаю що блискало!!
     
  19. AilataN

    AilataN жива

    Відповідь: Погода і все, що з нею пов'язано

    Марік, завтра зранку , на годину 7-8, що порадите? парасолю-гумаки брати? чи брати і парасолю , і плащ, літню туніку?))))
    З хати не виходила кілька днів, от на завтра маю справи , і думаю- як би то вдягнутися на проміжок часу від 7-ї до 13-ї?
     
  20. maric

    maric Well-Known Member

    Відповідь: Погода і все, що з нею пов'язано

    беріть легеньку курточку чи плащ чи що в вас там!! гумаки не треба - бо дощу ніякого не буде!!! завтра буде перемінна хмарність - сонце то буде світити то заходити за хмари і так цілий день!! Темепратура нормальна - +17 - +19!! Доволі тепло і якраз комфортно!! Але буде вітряно - вітер біде посилюватись ближче до обіду і в обід!!
     
Статус теми:
Закрита.