Проголосуй за Трояндову ноту Нірванки!

Тема у розділі 'Фотоальбом', створена користувачем nirvanka, 13 Листопад 2009.

  1. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Проголосуй за Трояндову ноту Нірванки!

    Людоньки Нірваночці трішки трішки не вистачає голосів! ГОЛОСУЄМО!
     
  2. viktoria

    viktoria Well-Known Member

    Відповідь: Проголосуй за Трояндову ноту Нірванки!

    +1 проголосовала
     
  3. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Проголосуй за Трояндову ноту Нірванки!

    Цього тиждня не впускало мене голосувати по декілька разів. Найбільше вдалось лише в четвер двічі проголосувати. Але от сьогодні вже три рази і була приємно втішена результатом 9-6-9. Піднімаємось!!!
    Головне ж не падати духом бо можна вдаритись тілом :girl_haha:
    :sad: а от за Вас, Coffe13 вдалось проголосувати певно 4 чи 5 разів. Вперто пересилає мене на головну сторінку і далі навіть хаотичні клікання не дають результатів. Вибачайте :sad:
     
  4. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: Проголосуй за Трояндову ноту Нірванки!

    я теж не можу декілька разів голосувати:no:
     
  5. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Проголосуй за Трояндову ноту Нірванки!

    Я щойно прозріла! Виявилось, що тепер дійсно показується реальний рейтинг!! Раніше дійсно показувався рейтинг тих фоток, за які найчастіше голосували (перевіряла, переглядаючи результати голосування за інші фотки). Тепер видно вище по рейтингу фотки, за які проголосовано менше разів, ніж за мою фотку, але там більше десяток ставили і таким чином ті фотки вище. Тобто найочевидніше тепер нормально висвітлюється кінцевий рейтинг! Його видно тут. Зараз моя фотка на 124 місці. Порахувала, що щоб дійти до 100ї позиції треба віддати біля 90 голосів. Ще якщо інші не голосуватимуть, що малоймовірно, звісно. Тому з запасом десь голосів 200 треба.. Сподіваюсь голосування триває до 28 грудня включно, бо за годину ніяк не встигнемо :sad:
     
  6. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Проголосуй за Трояндову ноту Нірванки!

    Вже довший час тримається 9 6 9, от коли та 6 стане 7, то, думаю, досить піднімемося по рейтингу

    ---------- Додано в 00:03 ---------- Попередній допис був написаний в 00:02 ----------

    за годину 90 голосів я сама, думаю, наклікаю :) Так що ще поборемося!
     
  7. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Проголосуй за Трояндову ноту Нірванки!

    116 місце!! :radist: Ще чуть чуть!! :)
    Олю_д, дуже дякую за допомогу!! І всім всім дуже дякую!! Так приємно бачити, то чуть не з кожним голосом, який я додаю, ще хтось голосує :) Ми - вар'яти :)))
     
  8. viktoria

    viktoria Well-Known Member

    Відповідь: Проголосуй за Трояндову ноту Нірванки!

    А у меня получилось проголосовать 4 раза, оценки остались теже, но фотка передвинулась на страницу ближе ,или мне показалось
     
  9. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Проголосуй за Трояндову ноту Нірванки!

    Треба звертати увагу на число під фоткою "ilość poprawnych głosowań:" (кількість правильних голосів). Якщо ІР не міняється, а куки (cookies) на компі чистити, то можна багато разів голосувати, але ті голоси не будуть зараховані і то число "ilość poprawnych głosowań" не буде змінюватись. А середні оцінки змінюються не так часто, бо якщо врахувати велику кількість голосів взагалі, то там треба досить багато разів проголосувати, щоб в середньому підняти ту ж 6ку до 7ки. В кінцевому результаті враховується і середній бал і кількість людей, які проголосували.
     
  10. Peri

    Peri New Member

    Відповідь: Проголосуй за Трояндову ноту Нірванки!

    дає голосувати скільки хочеш!!!:girl_wink:
     
  11. viktoria

    viktoria Well-Known Member

    Відповідь: Проголосуй за Трояндову ноту Нірванки!

    раз 20 накликала, все пошла спать дете зовет.
     
  12. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Проголосуй за Трояндову ноту Нірванки!

    ффу, за годину вдалося проголосувати 112 разів :)
    Зараз вже перестала відкриватися сторінка.
    На якому там ми місці?
    чесно кажучи, Ірусь, за білочку голосувати якось було більше азарту, там така запекла війна була))))

    О, вже знову відкривається :)
     
  13. Tsokotukha

    Tsokotukha Well-Known Member

    Відповідь: Проголосуй за Трояндову ноту Нірванки!

    olya_d - Ви молодець!!! Настільки віддано!!!
    А мені пора в желєтку. Весь конкурс регулярно вдавалось ро декілька разів голосувати, а зараз ну ніяк :sad:. Що я не так роблю? А так хочу допогти. Я ж настільки вірю у Нірванчину перемогу!!!
     
  14. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Проголосуй за Трояндову ноту Нірванки!

    Дякую вам!! :girl_in_love: Вже на 106-му місці :). В Польщі вже 00:12, конкурс далі триває, напевно голосування таки до 28го включно :)
     
  15. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: Проголосуй за Трояндову ноту Нірванки!

    Цокотухо, може куки почистіть.

    ---------- Додано в 01:13 ---------- Попередній допис був написаний в 01:12 ----------

    О, ви ще не знаєте, яка в нас минулого року була війна! :D
    **********************************
    Вже ніби 99-те місце. Але попередня фотка має рейтинг 10 10 10, як її обігнати? Нє, там багато мають по 10 10 10! Я їм поставила по 1, але то ніц не дає...Треба дуже багато одиничок, щоб їм рейтинг понизити
     
    Останнє редагування: 28 Грудень 2009
  16. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Проголосуй за Трояндову ноту Нірванки!

    94 місце!!!! :girl_claping: Тепер тільки б протриматись ще добу :girl_in_dreams:
    Так, там фотки мають вищі середні бали, але мають менше оцінок загалом. Тому треба просто більше оцінок ставити, тільки так можна їх перегнати :). Так, наприклад, нові фотки, за які проголосує нехай одна людина десятками, не мають шансів вибитись в лідери, бо мають дуже малу кількість голосуючих.
     
  17. Coffe13

    Coffe13 Well-Known Member

    Відповідь: Проголосуй за Трояндову ноту Нірванки!

    Мені вже не дало проголосувати, то вже все чи просто глюк?
     
  18. nirvanka

    nirvanka Well-Known Member

    Відповідь: Проголосуй за Трояндову ноту Нірванки!

    Напевно глюк. Я можу ще голосувати. Тільки ніяк не вилізу вище - 103 місце наразі :sad:
     
  19. popelushka

    popelushka Well-Known Member

    Відповідь: Проголосуй за Трояндову ноту Нірванки!

    Тримайте ще один голос:)
     
  20. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: Проголосуй за Трояндову ноту Нірванки!

    Я голосую-голосую, а цифра під фоткою не змінюється 2859. Чи вона не має змінюватись?