Пропоную роботу!

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем levandivka, 11 Грудень 2008.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    В цій темі розміщуємо оголошення про пошук виконавця (або найманого працівника) для подальшого спілкування з кандидатами в ПП.
    Про втрату актуальності свого оголошення прошу повідомляти модераторів скаргою [​IMG] з проханням внести зміни.
    Є окрема тема "Шукаю няню"
     
    Останнє редагування: 13 Грудень 2010
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 2
    • мімімі мімімі x 2
    • Корисно Корисно x 1
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  2. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    Відповідь: Пропоную роботу! (/шукаю виконавця)

    Шукаю професійного майстра, щоб перешити довгу норкову шубу, щоб знав свою справу і не спортив шубу.
     
  3. manka

    manka Member

    Відповідь: Пропоную роботу! (/шукаю виконавця)

    Шукаю майстра, який би виготовив і встановив дашок над балконом.
     
    Останнє редагування модератором: 23 Лютий 2011
  4. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Пропоную роботу! (/шукаю виконавця)

    шукаю бухгалтера, пропоную не роботу, а скароше додатковий заробіток - вести облік для підприємця.
    Два магазини на ринку, група товарів - газове обладнання, трошки каналізація. Наразі фіксований податок, що буде далі невідомо до 1 квітня... Прийняти магазини по інвентаризації /хлопці поможуть порахувати/ і надалі вести облік /вдень 1-5 прихідних накладних від 2 до 10 поз/ і дві операції продажу. часом ще переміщення з магазину в магазин. Раз в тиждень зробити видруківку для продавців по залишках. раз в квартал інвентаризація. 500 грн в міс. з 1 квітня можливі зміни. прошу писати в ПП, детальніше в телефонній розмові.
     
    Останнє редагування модератором: 19 Березень 2011
  5. WEDLADY

    WEDLADY Well-Known Member

    Відповідь: Пропоную роботу! (/шукаю виконавця)

    Шукаю людину з відмінним володінням англійської мови, бажано із знанням юридичної термінології для вивірення моїх текстів. Тобто я здійснюю переклад документів або ж складаю документ анлійською і потрібно вивірити на предмет наявності граматичних та стилістичних помилок, оскільки хоч ніби й володію англійською на рівні advanced, втім не завжди впевнена, що мої документи є стилістично та граматично бездоганними. Таким чином хочу вчитись на своїх помилках:):):) Тому йдеться не про регулярну роботу, а про додатковий заробіток, хто зацікавлений - пишіть у ПП.
     
  6. barsiko

    barsiko New Member

    Відповідь: Пропоную роботу! (/шукаю виконавця)

    Чоловік шукає майстра на шиномонтаж. Кого цікавить пишіть в ПП. Робота на Пасічній.
     
  7. viaregio

    viaregio New Member

    Відповідь: Пропоную роботу! (/шукаю виконавця)

    Шукаю людину для ведення спільних закупівель у м. Львові. Пропоную посуд виробленній в Італії. За подробицями прошу звертатися в ПП.
     
  8. Montreal-ka

    Montreal-ka Well-Known Member

    Відповідь: Пропоную роботу! (/шукаю виконавця)

    Шукаю репетитора/професійного викладача з французької мови (для себе і чоловіка). Не студента. Мені потрібна людина, яка за 6-12 міс. зможе дати мені середній розмовний рівень. Займатися хотіла би 2-3 рази в тиждень по 2 год.
    Деталі в ПП.
     
    Останнє редагування модератором: 5 Березень 2011
  9. носик

    носик New Member

    Відповідь: Пропоную роботу! (/шукаю виконавця)

    Шукаю аудитора, який допоміг написати аудиторський висновок до курсової. Та дав консультацію.
     
  10. rododendronia

    rododendronia Member

    Відповідь: Пропоную роботу! (/шукаю виконавця)

    Шукаємо майстра манікюру в перукарню по вул. Зеленій. Графік по домовленості!
     
  11. cydulkina

    cydulkina Member

    Відповідь: Пропоную роботу! (/шукаю виконавця)

    Шукаємо перукаря в перукарню 20 км від Львова, графік роботи,- через день, 50/50.
     
  12. silvia

    silvia Well-Known Member

    Відповідь: Пропоную роботу! (/шукаю виконавця)

    пропонуємо роботу оператора котельні з офіційним працевлаштуванням ( для чоловіків з відповідним посвідченням), робота доба через 3. Якщо є знайомі - прошу звертатись.
     
  13. Drimka

    Drimka Well-Known Member

    Відповідь: Пропоную роботу! (/шукаю виконавця)

    Потрібен водій на службове авто, кат. BCD, ДР, знання будови авто і ПК, вік 30-45р, проживання поблизу Майорівка, Пасічна.
     
    Останнє редагування модератором: 2 Квітень 2011
  14. olerusya

    olerusya sweet candy ;)

    Відповідь: Пропоную роботу! (/шукаю виконавця)

    скористаюсь послугами ландшафтного дизайнера-професіонала!
     
  15. Beater

    Beater New Member

    Шукаю художника!

    Потрібен художник для виконання картин в стилі Абстракція. Техніка: холст, акрилова краска. Пишіть в ПП
     
  16. pyzurj

    pyzurj New Member

    Народ, поможіть зробити дві задачі з податкової системи. (Визначити суму акцизного збору..., обчислити суму земельного податку...)
    Хто вміє, знає і зробить, напишіть в пп, я Вам дам повністю задачу, і домовимось за оплату.
    Дякую наперед.

    і ще дві задачі з предмету *Фінанси*. !!! Оплата відразу!!!
    (потрібно на заочне відділення)

    ЗІ: Диплом не пропонувати, маю знижку у Виші.
     
    Останнє редагування модератором: 10 Березень 2011
  17. Joana

    Joana Member

    Шукаю репетитора з вокалу!!!

    Вокал для мене це хоббі. Хотіла б розвивати свій голос просто для власного розвитку, тому шукаю репититора. Пишіть)))
     
  18. Almariel

    Almariel Well-Known Member

    Відповідь: Пропоную роботу! (/шукаю виконавця)

    шукаю людину, яка б вишила рушники хрестиком.
     
    Останнє редагування модератором: 5 Травень 2011
  19. Savchenko

    Savchenko Member

    Шукаю асистента, доцента, який займається дослідженням вищої освіти України

    Можливо не там створила тему, прошу модераторів перенести в потрібну гілку. Допоможіть будь ласка:) Мені потрібна стаття, яку публікували в якомусь виданні, мені треба написати рецензію на статтю асистента, аспіранта і так далі на тематику Болонського процесу, проблем реформування освіти в Україні, проблеми вищої освіти України і так далі. Якщо серед форумчанок є педагоги вищої школи і публікували подібні статті, за винагороду скористаюсь матеріалами. Світитись стаття ніде не буде, так як це завдання для заліку з предмету Болонський процес, і викладач буде бачити лише рецензію, чи вірно вона оформлена і тому подібне. Подробиці в пп. Буду вдячна за допомогу
     
  20. uliana

    uliana Well-Known Member

    Відповідь: Пропоную роботу! (/шукаю виконавця)

    Дівчатка, шукаю людину, яка на замовлення виконує курсові роботи з економіки ! Можливо хтось має знайомих. Буду дуже вдячна за інформацію:)
     
    Останнє редагування модератором: 4 Квітень 2011
  21. maxaver

    maxaver New Member

    Відповідь: Пропоную роботу! (/шукаю виконавця)

    Додатковий дохід для всіх бажаючих в мережевій компанії. Всі деталі тут