протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем loreniya, 13 Квітень 2010.

?

Завдяки протезуванню я

  1. маю 1 імплант

    11 голосів
    22,0%
  2. маю декілька імплантів

    12 голосів
    24,0%
  3. маю 32 імпланти

    0 голосів
    0,0%
  4. чисте задоволення

    4 голосів
    8,0%
  5. чистий клопіт

    7 голосів
    14,0%
  6. не протезую взагалі

    19 голосів
    38,0%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
  1. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Порадьте, будь ласка, хорошого протезиста. Дуже треба. І, може, хтось щось скаже про Юрія Зарембу.
     
    Останнє редагування: 23 Червень 2020
  2. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    @Яська Березнева можу порадити Олександра Микиєвича, з державної на Пекарській. Він ще приватно почав приймати на Княгині Ольги.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  3. Jusi

    Jusi Ловець емоцій

    Дівчата, скажіть, будь ласка, яка ціна імплантів у Львові, від якої суми?
     
  4. Basyanya

    Basyanya Well-Known Member

    +/-1000$
     
    • Корисно Корисно x 1
  5. aknytsU

    aknytsU волошкова...)

    Рекомендує мені стоматолог поставити коронку на два зуби. Один два місяці тому відкришився (шматочок), врятували величезною пломбою, але зубної кістки там залишилось мінімум, і щоб далі часом не кришився, каже ставити коронку.
    Інший зуб, вже років 20 як видалений корінь та запломбовані канальці, наче стоїть, але на контакті з ним утворюється карієс( і треба частково його руйнувати, щоб полікувати сусідні зуби.
    Ціни дуууже різняться. В одній клініці від 2300 (плюс 500 грн на супутні потреби), в іншій від 4500. Деякі називали, що найкращі коронки є за 10 тис.
    Я щось не готова до таких витрат, хочеться і чогось якісного але і не захмарно дорогого.
    Хто ставив недавно, розкажіть про свій досвід, дякую.

    А, ще маю видаляти останні дві вісімки, ростуть не в висоту, а в ширину :girl_cray:
    То мабуть спершу треба видалити ті неправильні вісімки, а тоді ставити коронки.
     
  6. hkh

    hkh New Member

    Порекомендуйте, будь ласка, хорошого імплантолога. Потрібно поставити 1 імплант. Зараз такі послуги надають ледь не в кожному стомат кабінеті, а хотілось би дізнатися хто це робить добре.
     
  7. maavka

    maavka Well-Known Member

    Ну є метало-керамічні і повністю керамічні (вони найдорожчі).
    Мені лікар казав, що він сам має метало-керамічну і вона загалом нічим не гірша за повністю керамічну (там є звісно якісь нюанси, типу кольору та іншого, але вони не є такими важливими). Ціна за металокерамічну в Пароденті 2600грн. Я ставила 2 роки тому, то все гаразд, колір підібрали такий як треба, природній до моїх зубів. Нічого не турбує
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  8. Adeo

    Adeo Active Member

    Привіт, кому робили синус-ліфтинг під загальним наркозом? Поділіться досвідом, будь ласка.
     
  9. Adeo

    Adeo Active Member

    UPD: питання про синус-ліфтинг під загальним наркозом знімається, бо я передумала його робити :)) Поділюся, може комусь буде корисно.

    Зараз стоматологи практикують оцей загальний наркоз для видалення зубів мудрості (забирають за одну процедуру зразу 4 шт , або при нарощення кістки перед імплантацією (так званий синус-ліфтинг). Зазвичай, запрошують зовнішнього анестезіолога (адже майже жодна клініка не має ліцензії на анестезію та реанімацію, це дуже дорого), пацієнта погружають в сон і роблять своє діло. Від такої анестезії відходиш дуже швидко, зразу відпускають додому. Особисто я такого досвіду не переживала, але зі слів інших виглядає десь приблизно так.
    Для мене такий підхід видався психологічно дуже травмативний, я довго себе терзала варто-не варто, чи нормально я відійду, чи не треба буде мене реанімувати і тд. тому вирішила, що буду все робити під місцевою анестезією.
     
  10. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    А мені дуже актуально. Не знала, що так можна.
    Коли цікавилась, всюди вказують що імплантація проводиться з місцевим знечуленням. А я б навпаки хотіла прокинутись з всім готовим)
     
  11. Adeo

    Adeo Active Member

    Тоді можу Вам в приват дати контакти клініки, де мені пропонували оцей пакет "все включено", хоча я там нічого не робила, але знайомі дуже їх хвалять. По цінах - вище середнього.
    Але насправді, зараз багато стоматологій/лікарів працюють з загальним наркозом. Можливо, Ваш лікар теж таке може запропонувати.
     
  12. woolf

    woolf Well-Known Member

    Доброго дня! Прошу і я в Вас контакти в Приват, бо зараз займаюся пошуком…. Дякую!
     
  13. rununkulos

    rununkulos Well-Known Member

    Дякую, давайте контакти.
    В мене поки стоїть мій зуб. Лікар, в якого була, точно працює без анестезіолога. Мало Того, я власне хочу з іншим радитись, бо надто зверхньо мені відповів - рвати( коли я прийшла в надії лікувати). І імплантацію я вже сама собі передбачила і почала розпитувати. Неоднозначно то все.
     
  14. Adeo

    Adeo Active Member

    не знаю Вашої ситуації, але мені колись теж сказали рвати, а я вирішила лікувати. Лише втратила час і гроші, бо в результаті зуб тріснув і я його вирвала.

    а щодо "сама собі передбачила" - я теж так прийшла до лікаря зі своїм діагнозом, за яким мене і лікували, тому я тепер як риба в воді на прийомах, тільки слухаю і питаю, бо дуже важко знайти стоматолога, який би дсоліджував проблему і шукав/пропонував варіанти, а не працював "по накатаній"!
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Helenaden

    Helenaden New Member

    Я б радила звернутися до Пристай Юрій Миронович, він супер крутий спеціаліст у Львові.