протезування зубів - імпланти, коронки, мостики і т.д.

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем loreniya, 13 Квітень 2010.

Партнер розділу - центр лазерного лікування варикозу Артема Чеховського
?

Завдяки протезуванню я

 1. маю 1 імплант

  11 голосів
  23,9%
 2. маю декілька імплантів

  11 голосів
  23,9%
 3. маю 32 імпланти

  0 голосів
  0,0%
 4. чисте задоволення

  3 голосів
  6,5%
 5. чистий клопіт

  7 голосів
  15,2%
 6. не протезую взагалі

  17 голосів
  37,0%
Можна вибрати зразу декілька варіантів.
 1. Kohaju

  Kohaju Well-Known Member

  Ну то ви розписали))) який наркоз? Ну то зроблять вам місцеве знеболення в ясна, і вперед. Насправді коли почитати, то так довго звучить, а насправді справа 20-40 хвилин. Ну лікар просто висверлює вам в кістці отвір і вживляє титановий імплант, потім зашиває, і ви так ходите до півроку. Потім огляд і другий етап: так само обезболення, вставляє формувач ясен (куди буде вкручуватись коронка), і з ним ще тиждень ходите. В той же день фоткає ваші зуби щоб підібрати колір коронки. Ну і третій візит - то вже коронка. Насправді останні два нудніші і потім коли відходить анастезія, то ниє трохи, бо поки приміряє ту коронку, підпилює, то тисне, давить, шкребе. Я думала щелепу мені зламає))) Але все гуд. І раджу вам ретельно обирати матеріали, лікаря, а так: то все буде супер!
   
 2. Bluemchen

  Bluemchen Well-Known Member

  Привіт! Цікавлять відгуки про клініку Гаука, а саме про імплантацію у цій клініці. Можливо, хтось ставив імпланти там, то поділіться досвідом будь ласка.
   
 3. Dominika

  Dominika Well-Known Member

  Хто ставив вінери, розкажіть про ціни...от я читаю, що ціна одного вінера така-то, то мається на увазі ціна за один зуб?
   
  • Подобається Подобається x 1
 4. MalvinkaLv

  MalvinkaLv Well-Known Member

  Я ще не ставила, але планую. Не встигла до карантину, вже запис був(
  Мій стоматолог назвав мені ціну 250 дол. за один. Мені треба 4, хоча б...
  Ну і є 2 види вінірів: композитні (вони дешевші) - це вже готові накладки і керамічні (дорожчі) - виготовляються спеціально.
  Якщо хтось має актуальну інформацію з цього питання - радо послухаю, сама цікавлюсь зараз вінірами
   
  • Інформативно Інформативно x 1
 5. Monada

  Monada Active Member

  Композитний вінір -це свого роду фотополімерна пломба.Лікар трошки спилює зуб і накладає фотополімер маленькими порціями.
   
  • Інформативно Інформативно x 2
  • Подобається Подобається x 1
 6. Arika

  Arika Well-Known Member

  Нещодавно видалила верхню 5-ку, поряд 4-ка - коронка, 6–ка живий пломбований зуб. Є два варіанти: 1 - місток на три зуби, 2 - імплант. Шрсь не дуже хочу місток, бо шкода рухати зараз ту живу 6-ку (треба чистити канали та ставити на неї коронку), більше схиляюся до імпланта. Що краще обрати? Про різницю в ціні знаю
  Також ще цікавить чи болісна процедура встановлення імпланта?
   
 7. Shapokliak

  Shapokliak Well-Known Member

  Я би обирала імплант, якщо дозволяють гроші. Не знаю, на скільки болісна процедура, але місток - це все одно ризик потрапляння залишків їжі під той зуб, навіть якщо все добре підігнано. З часом (і віком) ясна стають слабші і можуть опускатися, тоді майже точно буде проблема. Я особисто маю 4 коронки, (металокераміка), які були встановлені відмінно, "загнані" під ясна акуратно і довгі роки (не менше 15) все було добре. Проте за останні рік чи два "показалась" темна смужечка біля ясен - настільки вони "оголили" ті коронки.
  В двох чи трьох здорових зубів з'явилась чутливість біля ясен, де шийка зуба (стоматолог каже "оголилась"). Тобто конкретно в мене - це не проблема коронок, а проблема ясен, які ніби здорові (не запалені, не відстають від зубів з утворенням "кишень", де могли б розвиватися мікроби, а потихеньку сповзають з зубів...)
  Напевне, така проблема далеко не у всіх буде, може і до 100 років ясна будуть міцні, але всі, кого я знаю, скаржилися на потрапляння їжі під "містки" , запалення і неприємний запах... Свекруха з того всього викинула все і зробила з'йомні часткові протези, так принаймі гігієна краща.
  Може, хтось має і позитивний досвід "містків" і тут поділиться, тоді подумаєте і зробите правильний вибір для себе...
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  • Інформативно Інформативно x 1
 8. Gentle

  Gentle Well-Known Member

  Порівняно з вириванням зуба під імплант - ні :) Перший етап найболючіший (тобто вставляння того імпланта), але і так дадуть анестезію.