Психологія харчування

Тема у розділі 'Смачний тарільчик', створена користувачем Маруся-мама, 15 Вересень 2010.

  1. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Психологія харчування


    Взагалі з тою силою волі легко обходитись тим, хто любить роздавати діагнози і давати легкі поради. Я он не можу сказати, що маю силу волі. Не маю, ані до займатись собою, ані до похудіння, ані до переїдання, ані до виховання дітей.

    ---------- Додано в 19:12 ---------- Попередній допис був написаний в 19:11 ----------

    І все собі обіцяю, що он завтра вже буде інакше. :girl_flag_of_truce:
     
  2. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Психологія харчування


    От що мене зараз може непокоїти - це той страх, про який я писала вище. Кілька днів перед зарплатнею, коли у кладовці закінчуються крупи, коли в морозилці незвично багато місця. Початок весни, коли на городі ще ніц нема. Але я вже не даю собі цей страх розвивати, будувати всякі страшні припущення що буде далі. Стоп. Побоялись і пішли далі. Зараз з тим трохи легше, бо в моєму теперішньому ритмі життя часом можу забути, к мене звати.
     
    Останнє редагування модератором: 10 Лютий 2014
  3. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Психологія харчування

    цьомко, я зустрiчала людей з такими страхами, але старшого вiку, хто пережив вiйну чи голод. в них могло попсутись але мало бути багато всього.
    а от з молодих то дiвчинка яка весь час доношувала одяг старшоi сестри, а як пiшла на роботу то рокiв 10 не могла схаменутись так набивала шафу новим одягом. але то вже iнша iсторiя.
    зрештою як пустка в гаманцi i в холодильнику то любого виб"э з рiвноваги, то не думаю що у вас так критично, тим паче рзумiэте то i боретесь.
     
  4. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Психологія харчування

    прошу ділитись у відповідних темах
    їмо раціонально і худнемо
    здорове харчування
    і ще купа дієтичних
    +
    спортзал
     
  5. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Психологія харчування

     
  6. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Психологія харчування

    та я і не про вас, а просто назагал, люди не розуміють чому хтось не може "просто взяти себе в руки", і тут не лише справа в харчуванні, бо так говорять і про алкоголіків і наркоманів. Хоч погоджуюсь, що наркотики більш узалежніюча субстанція ніж алкоголь чи їжа, але для багатьох алкоголь або їжа стає тим, що опускає їх дуже низько. І тут багато чинників які тому сприяють, і не лишень психологічні.
     
  7. Sera

    Sera Я хотіла не зовсім так. Та це те, що я хотіла.

    Відповідь: Психологія харчування



    ---------- Додано в 03:18 ---------- Попередній допис був написаний в 03:11 ----------

    Я думаю, Орман пише про те, що вони залишилися в голові.

    ---------- Додано в 03:42 ---------- Попередній допис був написаний в 03:18 ----------

    Юль- зі страхом попрацювати треба, а ти від нього тікаєш все далі й далі.
    Розумію, про що ти пишеш. Від того діла не втечеш. Хіб все життя бігти і завалювати себе чим тільки можна аби не мати час на думки.
     
  8. cjomcjomka

    cjomcjomka Content - fairy

    Відповідь: Психологія харчування

     
  9. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Психологія харчування

    А я починаю потроху розуміти чому я зараз їм більше ніж треба. Починаю розуміти, що моє зовнішнє, то віддзеркалювання мого внутрішнього. Наразі ще не викинула сміття з голови, хоча час підпирає, але вже принаймі розумію чому саме так.
     
  10. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Психологія харчування

    [​IMG]
     
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Психологія харчування

    Прислали мені гарне відео. Так як я сприймаю краще слухово ніж зорово, то мені було користно. Повторєніє мать-учєніє!
    http://volkovaolga.com/psihologiya-privichek.php
     
  12. apelsyn

    apelsyn New Member

    Відповідь: Психологія харчування

    Дівчата, підскажіть чи є десь може онлай психологи, що допоможуть позбавитись харчових шкідливих звичок, бо сама вже декілька років намагаюсь, безрезультатно. А віз і нині там.. Вже руки опустились..
    Ніби і проблема невелика, а сама- ну ніяк:girl_sad:
     
  13. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Психологія харчування

    Мені тут прислали інфу. Ніби толкова кобіта. Росіянка. Вона з середи починає курс який коштуватиме $230 за 4 заняття.

    Хоча он жаліються, що то закороткий термін щоб справді вилікувати проблему. Треба принаймі 6-9 місяців інтенсивної праці, але російські психологи так не працюють. Не знаю чи це просто у них система така, чи просто люди не довіряють і хочуть все самі в короткому часі. Не знаю як працюють, тому не скажу. Тільки читала відгуки про роботу з харчовими проблемами за кордоном і в Росії.

    Он недавно за порадою знайшла блог одної жіночки яка не схудла дуже сильно, але ніби досягла точки самолюбові і комфорту із своїм тілом. Так он вона написала, що їй це зайняло 2-3 роки. Вона зараз також дає консультації як перейти на інтуітивне харчування.
     
  14. Rona

    Rona Мама-йожик

    Відповідь: Психологія харчування

    apelsyn, Ви маєте скайп? Якщо так, і через скайп працювати Вам підходить, то напишу контакт одного з найкращих психологів України, вже там їй розповісте що Вас хвилює
     
  15. Furiya

    Furiya New Member

    Відповідь: Психологія харчування

    Можу дати контакти своєї подружки-психолога, яка вже чималій кількості людей в різних країнах СНД допомогла.

    P.S. При цьому вона першопочатково сама мала купу проблем з харчуванням, нереально зашкалюючу зайву вагу і сама пройшла шлях формування правильного розуміння нормального харчування. А тому багато нюансів на своїй шкірі знає.
     
  16. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Психологія харчування

    переглянула, дякую. Повторити, те що вже наче і знаєш не завадить.
     
  17. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Психологія харчування

    От незнаю з чим то повязано, але відчуваю що я поправилась. Наче харчуюсь як звично. Спорт хаотичний, але то вже давно так, а різкий скачок в обємах помітила тільки зараз. Як таке може бути?
     
  18. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    Відповідь: Психологія харчування

    може гормони? спробуйте перевірити щитову.
     
  19. lilochok

    lilochok Well-Known Member

    Відповідь: Психологія харчування

    Читала нещодавно статтю про планети та який вплив вони мають на організм жінки. То є такі періоди в житті, коли всі спроби схуднути марні, організм акумулює запаси
    Щось в тому є
     
  20. Virchuk

    Virchuk Well-Known Member

    Відповідь: Психологія харчування

    може:), бо я і бігаю і йогою займаюсь, а форми все круглішають.