Пульсоксиметр

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Luchik, 5 Жовтень 2020.

  1. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Чи потрібний пульсоксиметр в домашній аптечці? Від початку пандемії це питання не дає спокійно спати:girl_in_dreams: З настанням осені, ще більше актуальне. Поділіться своїми роздумами на цю тему, а хто вже прикупив, то порекомендуйте модель. Якщо це вже десь обговорювалося, то прошу киньте посилання.
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Hexe

    Hexe Well-Known Member

    я маю, купувала років 7 тому на аліекспресс.
    Купувала через те, що в малої астма і потрібно пильнувати рівень кисню. Працює добре, показує теж добре(коли лежали в лікарні, то порівнювала з показниками того, котрий був у нашої лікари - показує ок). Важко мені сказати, на скільки він є необхідним в домашній аптечці здорової людини, бо користується ним лише донька.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Теж задумуюсь над покупкою цього приладу. На початку пандемії ціни на пульсоксиметри зросли вдвічі, зараз трохи впали, напевно буду купляти. Спитала нашої сімейної, яка у неї модель, візьму таку ж, бо вибір величезний, відгуки про різні моделі неоднозначні, важко щось вибрати
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Luchik

    Luchik Well-Known Member

    Напишіть модель і де плануєте брати? Я дивилась на розетці, найбільше відгуків на такий ROZETKA | Пульсоксиметр YONKER YK-81A черный на палец для измерения пульса и сатурации крови Pulse Oximeter с батарейками. Цена, купить Пульсоксиметр YONKER YK-81A черный на палец для измерения пульса и сатурации крови Pulse Oximeter с батарейками в Киеве, Харькове, Днепропетровске, Одессе, Запорожье, Львове. Пульсоксиметр YONKER YK-81A черный на палец для измерения пульса и сатурации крови Pulse Oximeter с батарейками: обзор, описание, продажа, хоча більшість про продавця, але на сам апарат нарікань нема.
    Можливо маєте посилання, якщо робили замовлення самі, то має бути у історії. Або хоч приблизно орієнтуєтесь який, фірма. Все кидайте сюди.
     
  5. MalvinkaLv

    MalvinkaLv Well-Known Member

    Не знаю, чи можна тут давати посилання, напишу назву як на розетці
    Напевно візьму на розетці, там на нього ціна нормальна.
    P.S. Ой, вже нема в наявності( вчора ще був
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. iriwa

    iriwa Особлива мама

    • Подобається Подобається x 2