Раджу лікаря з питань безпліддя

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Музик, 18 Квітень 2013.

  1. Музик

    Музик Мартуська

    я зараз перебуваю у пошуку лікаря-гінеколога, тому вирішила створити отаку тему-опитування, без обговорення, суто відповіді по пунктах, щоби легше було зорієнтуватись

    1. прізвище лікаря який допоміг справитися з проблемою, де приймає
    2. скільки часу планували вагітність
    3. діагноз
    4. скільки часу тривало лікування
    5. його дії (лікування, процедури, операції)
    6. коли лікувались (рік, оскільки деякі вже не працюють)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  2. jalla

    jalla Прогрес року 2013

    Відповідь: Раджу лікаря з питань безпліддя

    1. Томич Микола Васильович, Батальна.
    2.Три роки
    3.Безпліддя неясного генезу.
    4.10 місяців
    5.Рентген на прохідність маткових труб, стимуляція, інсемінація, лапароскопія.
    6. 2008-2009 рік (ще працює.)
     
  3. Galysik

    Galysik Well-Known Member

    Відповідь: Раджу лікаря з питань безпліддя

    1. Мартин Тарас Юліанович, Львів, вул.Русових
    2. 5 років
    3. гормональний дисбаланс
    4. 3 міс.
    5. корекція гормонального фону протизаплідними таблетками
    6. 2010р.
     
  4. onegina

    onegina New Member

    Відповідь: Раджу лікаря з питань безпліддя

    1. Третякова Марія Володимирівна, поліклініка на вул. Симоненка (124 каб.).
    2. 3,5 роки.
    3. Діагноз сказати неможу, бо сама не зрозуміла в чому була проблема, оскільки було все на купу, скорше всього це був гормональний збій.
    4. 2 місяці.
    5. Аналізи на гормони (причому вона бачить по жінці яких гормонів не вистачає, а яких забагато), спермограма чоловіка, лікування гормональної недостатності, стимулювання овуляції.
    6. Термін лікування: 12.2012-01.2013.
     
  5. qwas

    qwas Member

    1.Філіпюк Ігор Теофілович (Русових).
    2.Планували 4 роки.
    Діагноз -горманальний збій , ановуляційні цикли.
    3.3 місяці.
    4. Здача аналізів, призначення лікарств, фолікулометрія після якої призначив стимуляцію.
    5.2013-2014.Працює.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. ohra

    ohra Well-Known Member

    1. Малачинська Марія Йосипівна, Львівський обласний центр репродуктивного здоров'я населення.
    2. Планували 3 роки.
    3. Гіперандрогенія наднирників? відсутність овуляції.
    4. 2,5 роки.
    5. Спермограма чоловіка, в мене: налізи на гормони, узд внутрішніх органів, прохідність труб, фуліуколометрія. стимуляція овуляції, інсемінація, подавлення гормонів наднирників, протизаплідні.
    6. 2014 рік.На сьогоднішній день працює там само.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  7. LoLjA

    LoLjA Оля

    1. Босяк Юля Василівна, клініка *Альтернатива*
    2. Планували 5 років
    3. Полікістоз
    4. Аналізи, стимуляція+ фолікометрія, пункція яєчників, ЕКО (ура...ми вагітні)
    5. 2015 рік.
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Skaliaria

    Skaliaria Well-Known Member

    1. Фiлiпюк Iгор Теофiлович
    2. 5,5 рокiв
    3. Неплiддя нез"ясованого генезу
    4. Близько 6 мiсяцiв
    5. Лапара, на якiй виявили ендометрiоз, введення в штучний клiмакс
    6. 2014-2015
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    1. Горденчук Зореслава Богданівна
    2. 3 роки
    3. Не працювали яйники, відсутність О.
    4. 8 місяців
    5. Спостереження за циклом, перевірка аналізів, стимуляція
    6. 2015р.

    Sent from my 7040N using Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. FunnyM

    FunnyM New Member

    1. Шидлик Зеновій Маркович
    2. 3 роки
    3. Недозрівання фолікулів
    4. 1 місяць у Шидлика, 3 роки у 3х іних лікарів
    5. Чай для жінок порадив Шидлик(в аптеці на І. Франка). До того, безрезультатні 4 курси стимуляцій, прохідність труб, інсемінація у інших лікарів
    6. Кінець 2014 року. Через місяць - довгоочікувана вагітність
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Ще хтось може поділитись своєю історією?

    Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
     
  12. myrosunia

    myrosunia New Member

    Про Городенчук можу написати, що НАПЕВНО вона непоганий спеціаліст, кажуть багатьом допомогла напротехнологія, але мені вона відмовилась допомогти, бо ми з чоловіком живемо 10 років поза шлюбом. Цією методикою займаються католики. Вона мені сказала, що не буде допомагати завагітніти, бо немає гарантії, що мене чоловік не кине. Я була в шлюбі з першим чоловіком 8 років і він мене кинув, бо в нас не було дітей. І отець з костелу святого Антонія до неї підходив і говорив, що віра вірою, але вона лікар і давала клятку Гіпократа і має мені допомагати.З ним вона погодилась, я пила 4 місяці гормони, поправилась на 8 кг, вона весь час робила УЗД і не бачила полім розміром 7х5 мм. Не думаю, що випадково. Тобто я пила гормони просто так.Так що, якщо будете в неї, то говоріть що ви шлюбовані. (мій чоловік хороший чоловік, просто він атеіст і ми не беремо шлюб). В неї 5 дітей, нехай ростуть здорові, і як вона не може зрозуміти, що таке не мати жодної? Релігійні фанатики... Так само не заікайтесь з нею про ЕКО, бо вони рахують, що то діти не від Бога.
     
    Останнє редагування: 27 Березень 2016
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  13. Krasynja

    Krasynja Щаслива мамуся!

    У неї не 5 дітей! І її дитину машина збила на очах у неї, на майданчику біля хати. Після того вона заглибилась у науку і допомагає жінкам завагітніти! Я 4 роки ходила до різних лікарів, а вона мені допомогла, за 7-8 місяців. Правда, про релігійні теми у нас не заходила розмова. Ну але я практикуюча християнка, тому проблеми би не виникло. Особисто я нею дуже задоволена. Якщо ситуація з моїм організмом не зміниться, то за другою дитиною тільки до неї.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  14. myrosunia

    myrosunia New Member

    Думаю прописувати гормони 4 місяці просто так це не по християнські)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Я була в неї, мене питала чи одружені, я сказала навіть не розписані. Скерувала на аналізи. Але при зустрічі з нею перепитаю чому вона Вас відправила, а нас ні

    Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
     
  16. myrosunia

    myrosunia New Member

    Просто минулого року я в неї була, і коли вона мені це сказала відкрито в очі - "Я не буду вам допомагати народжувати дитину, бо ви не шлюбовані і не має гарантії що він вас не кине", я сказала про це отцю костелу св. Антонія. В мене була істерика. Він з нею розмовляв, що вона неправа. Вона мені робила фолікулометрію 4 місяці, в певні періоди через день і жодного разу не побачила поліп ендометрію))) Тепер вона напевно не говорить про свої наміри вслух. Я також здавала і в неї і в синево кожного місяця аналізи (обовязково говорила в Синево що від неї), тобто як лікар вона береже здоровя, але не допомагає завагітніти. В мене пів родини ходить з нею в Костел, а далекий родич отець на парафії))) Але вона вирішила, що вона може вирішувати хто достойний мати дітей, а хто ні))) бо ми не шлюбовані.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
    • Тупо! Тупо! x 1
  17. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Мене вона скеровувала в Синево, я відмовилась туди йти. Сказала, що ігнорую цю лабораторію. Правда дорого у неї прийом - 350 грн один раз.

    Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
     
  18. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Хто що знає/чув про Івасівку Зиновію Михайлівну?

    Надіслано від мого Lenovo Z2, використовуючи Tapatalk
     
  19. Retaret

    Retaret Well-Known Member

    ну раз вже тут така петрушка, напишу і я
    1. Городенчук Зореслава
    2. близько року
    3. важко мені назвати діагноз, здається це називають синдром полікістозних яйників. То є балаган в гормонах, в другій фазі було мало прогестерону, підвищений інсулін через що набиралася зайва вага, пролактин зависокий і всяке таке.
    4. рік
    5. Оскільки в мене цикл був проблемний десь з 16 років, і я весь час була в пошуках толклвого лікаря, то вже перед весіллям своїм я вийшла на НаПроТехнології. Саме завдяки Крейгтонському методу вважаю своє лікування успішним. Регулювали рівень всіх тих гормонів, про які писали вище, при цьому завдяки картам спостереження кожен препарат вживався строго в певні дні циклу, а не десь там приблизно. Як налагодили з гормонами , то почалися фолікулометрії, потім стимуляція яйників, і стимуляція розриву фолікула.
    6. 2013-2014рр

    пані Зореслава мені допомагала і з рекомендаціями по ГВ в перші дні, і з моїм харчуванням. Їздила до неї з дитиною, щоб навчитися правильно прикладати. Мала на початках дуже сильні застої молока - знов до неї. Словом мені вона допомогла у дуже багатьох сферах.
    Не знаю чи вважати прийом дорогим - коли спочатку йдеш на повну діагностику, то воно все трохи коштує, за наступні візити плата значно менша. Іноді мала з нею зустрічі в приміщенні родинної порадні на Горбачевського, то там вона взагалі грошей не бере, каже, що то є благодійна робота і там кидалося у вазу скільки сам хочеш. Також зручно , що і аналізи їй можна мейлом скидати і вона їх завжди відписувала-коментувала, тобто не треба їхати кожен раз.
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  20. love rabbit

    love rabbit New Member

    1. спершу Кахновець Олеся Іванівна на Русових, пізніше Городенчук Зореслава Богданівна
    2. вагітність ще не планую
    3. нерегулярні місячні з інтервалом 19 днів - 4 місяці
    4. 3 роки в Кахновець, 4 місяці в Городенчук
    5. в Кахновець справа була коротка: колоти або пити прогестерон в різних назвах препаратів в результаті розладналося ще гірше все - не викликаних місячних взагалі не було, а в Городенчук здавала силу-силенну аналізів, знайшли декілька показників не в нормі, зараз п'ю каберголін для пониження пролактину і як результат вже 2 рази пішли власні місячні, а не викликані таблетками, продовжую лікування і вияснення інших причин, бо все ще нерегулярні(((
    6. обоє ще працюють)
     
    • Смішно Смішно x 1