Раджу лікаря з питань безпліддя

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Музик, 18 Квітень 2013.

  1. Музик

    Музик Мартуська

    я зараз перебуваю у пошуку лікаря-гінеколога, тому вирішила створити отаку тему-опитування, без обговорення, суто відповіді по пунктах, щоби легше було зорієнтуватись

    1. прізвище лікаря який допоміг справитися з проблемою, де приймає
    2. скільки часу планували вагітність
    3. діагноз
    4. скільки часу тривало лікування
    5. його дії (лікування, процедури, операції)
    6. коли лікувались (рік, оскільки деякі вже не працюють)
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Ну за ті гроші, що там беруть я б і на ставлення поскаржилась. Процедура це одне, а етика зовсім інше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Thebestnata

    Thebestnata Well-Known Member

    Можливо і треба було. Але мені за 4 роки довелося мати справу з багатьма лікарями, хірургами, гінекологами,які лікували, проводили операції,процедури і різні маніпуляції, то менше всього вже хотілося щось виясняти,крім основної проблеми) Тому якщо щось не пвдходило, чи лікар казав,що не може допомогти, то йшла до нового лікаря.
     
  4. Selfless

    Selfless Member

    Чотири роки лікувалася з приводу полікістозу яєчників і ендометріозу Сагач Світлани Григорівни,оперували,потім весь час на гормонах. Час від часу з'являлись або геморагічні або фолікулярні кістоми. Казала вагітніти. Чоловіка не обстежувала,призначала крім гормонів ще якісь БАДи для покращення фертильності,які були дуже дорогими. В результаті після того як призначила пити дуфастон по 3 таблетки на день протягом цілого місяця і всеодно були проблеми з критичними вирішила звернутись до іншого лікаря. Порекомендували мені Радецьку Ларису Миколаївну,приймає в Параскеві. Вона зняла мене десь за два місяці з гормонів,обстежила і цикл Зара врегулювався іде сам спокійно. Лікарем я дуже задоволена,тактовна,розумна,приємна.
    Завагітніти пробували рік часу. Зараз лікар радить стимуляцію,але я вирішила трохи відпочити від тих всіх гормональних нагрузок і надіюсь що може вийде все-таки самій поки.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  5. Трендючка

    Трендючка Active Member

    1. Городенчук Зореслава Богданівна
    2. 6 років
    3. Діагнозів було багато. Як і лікуючих лікарів. Непрохідність труб, яку ювелірно виправив Марини Т.Ю. ( якщо потрібне хірургічне втручання, то він найкращий спеціаліст ), проблеми з гормонами, несумісність з чоловіком, аноовуляторні цикли. Дві невдалі спроби ЕКЗ.
    4. Завагітніла у першому ж циклі лікування
    5. Вразило те, що лікар на першій консультації зробила комплексний огляд крім УЗД і огляду на кріслі ( груди, язик, лікті, шкіра ). Направлення на гормони, які раніше ніколи не здавала. За результатами аналізів виписані ліки для корекції гормонів і спостереження за циклом.
    Не обнадіювала мене, налаштувала на довгий процес. Зараз вагітною моніторю гормони і постійно відправляю результат їй на пошту. Завжди відповідає.
    6. 2017-2018
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Що це за гормони, які Ви ніколи не здавали, маючи 2 ЕКЗ?

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  7. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Дівчатка, привіт. Скажіть мені чи Городенчук допомагає з суттєвими проблемами?


    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  8. Трендючка

    Трендючка Active Member

    ТТГ, гомоцистеїн
     
  9. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Їх же здають при еко. Знайома здавала, як готувалася. І кожний лікар їх призначає.
    Ви в кого ЕКО робили?

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  10. Трендючка

    Трендючка Active Member

    ЕКО робила в Альтернативі. Жоден гінеколог, яких в мене було багатенько, не призначав аналізи на ці гормони. Стандартно - пролактин, прогестерон, ФСГ, естрадіол. А деякі лікарі взагалі казали, що гормони, то така мінлива штука... А справа була саме в них.
     
  11. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Я була у багатьох: Хміль, Паренс, Альтернатива, Філіп'юк. Всі призначали ці аналізи. Навіть простий гінеколог в Залізничній лікарні

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  12. Трендючка

    Трендючка Active Member

    Якби мені так пощастило раніше, можливо вдалось би уникнути багатьох непотрібних процедур. Але на все свій час...І у кожного своя історія.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. chereshnia

    chereshnia New Member

    Скажіть, будь ласка, а де приймає Городенчук? Хочу до неї ще звернутися - та ж проблема. Ми вже 3,5 роки намагаємося завагітніти.
     
  14. chereshnia

    chereshnia New Member

    1. Була в різних: Зінов'єва, Семчишин, Гудзяк, Свердан, Павлів, Гук - ще наразі не допомогли. От планую ще звернутись до Городенчук.
    2. 3,5 р
    3. То спочатку ставили полікістоз, то мультифолікулярні яйники, то ановуляція
    4. 3 р і ще лікуємося
    5. Спочатку була в Альтернативі - в Зінов'євої(осінь 2016 р) Після 2-х місяців фолікулометрії вона сказала, що овуляції в мене не буває ніколи і призначила стимуляцію, ч/з яку пізніше в мене збився цикл і я більше року його внормовувала(практично весь 2017). Дуже байдуже до мене поставилася. Єдине добре, що тоді ж пройшла перевірку труб(все ок було, прохідні). Далі я звернулася до Гука на Русових - він призначив для внормування Фемофіт і ще комплекс вітамінів, після чого цикл відновився і він мене скерував в Інтерсоно до репродуктолога( лютий 2018) Там пройшла 2 місяці фолікулометрії - овуляції не було. На третій місяць мені вже детально розписали всю програму по ЕКО (Семчишин) поки виявилося, що овуляція відбувається сама. Тоді призначили ВМІ, але безрезультатно. І тільки тоді порекомендували перевірити чоловіка. Скерували до Черепаніна - тут відгуки лише позитивні. Мега-лікар. З'ясували, що був якийсь запальний процес. За 2 місяці вилікували і ще раз спробували ВМІ(вирішили не втрачати шанс, бо була овуляція), але безрезультатно. Після цього відслідковували лише овуляцію і вирішили пробувати самі. В жовтні 2018 на УЗД (Гудзяк) сказала, що фолікули замалі і овуляція вже не відбудеться.(п.с. і взагалі - всі з ким я стикнулася в Інтерсоно були або взагалі байдужі до моєї проблеми, або постійно казали, що нічого не вийде, або нав'язували ЕКО, підтримки 0, а замість цього ще і морально тиснуть) Після цього я вирішила трохи перепочити, бо психологічно до цього часу вже видохлась просто. В грудні зробила УЗД - виявилося, що вже 6 тиждень вагітності. Очевидно овуляція все ж була, але пізня. В кінці грудня вагітність завмерла - на 8-му тижні(( Зробили чистку на Русових(Павлів). Опісля вона ж призначила візан на місяць і ще 3 місяці інофолік(виявили невелике вогнище ендометріозу). Пів року заборонили вагітніти. Зараз все пролікувала, цикл внормований. Тепер думаю до кого звернутися - порекомендували Городенчук і Томича. То от ще визначаюся.
    Трохи багато тексту вийшло, але можливо комусь мій досвід допоможе- сама от сиджу на форумах і вишуковую будь-яку інформацію про лікарів, досвід дівчат і т.п.
     
  15. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Томич же не репродуктолог, йдіть до Городенчук. Але настройтесь на довгий процес, зазвичай у неї вагітніють до 9 циклу. Якщо нема до того часу вагітності то значить її метод не підходить.
    Лікує Достінексом, стимулює клостилбегітом, рекомендує Лютеїну, Глюкофаж 1000 і ще щось.

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Краще здайте пролактин, фсг, лг, амг, всі гормони 1 і 2 фази. Індекс нома, глюкозу, прогестерон і йдіть з тим до неї. Скорше почнете процес.
    Також гормони наднирників здайте і щитовидки. Я йшла до неї зі всіма аналізами вже.

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  17. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Перший прийом коштує 1500 грн - це огляд, консультація, книжка-методичка для ведення БТ.

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  18. Cherry Cola

    Cherry Cola Active Member

    Мені призначила тільки Достінекс. Завагітніла після перших місячних. Але проблема була лише в дещо завищеному пролактині.
     
  19. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    От власне, це найпростіша проблема, яка тільки може бути.

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk
     
  20. chereshnia

    chereshnia New Member

    Я до речі, теж думала спочатку здати всі аналізи і вже тоді. А не порадите де ви здавали? В якій лабораторії?
    п.с. я минулого року перед ВМІ здавала аналізи в інтерсоно, а до того ходила в Сінево, але зараз щось нарікають на нього.
     
  21. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Здаю лише в Синево завжди. Тільки афс, вовчаковий антикоагулянт здаю в Красівської на Єрошенка.

    Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk