Раджу лікаря з питань безпліддя

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем Музик, 18 Квітень 2013.

1. Музик

Музик Мартуська

я зараз перебуваю у пошуку лікаря-гінеколога, тому вирішила створити отаку тему-опитування, без обговорення, суто відповіді по пунктах, щоби легше було зорієнтуватись

1. прізвище лікаря який допоміг справитися з проблемою, де приймає
    2. скільки часу планували вагітність
    3. діагноз
    4. скільки часу тривало лікування
    5. його дії (лікування, процедури, операції)
    6. коли лікувались (рік, оскільки деякі вже не працюють)

• Подобається Подобається x 3
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • мімімі мімімі x 1
  2. Zetabeta

Zetabeta New Member

Я не лікар-гінеколог
    А я по Вашому гінеколог, щоб знати які аналізи здавати, якби я була лікарем і розумілась у медицині, то б до неї однозначно не пішла! До цієї "лікарки" я не вникала, щоб все перечитувати, слава Богу після неї завчила, що краще всю іноформацію перевірити!

3. ckorpionsha

ckorpionsha Well-Known Member

Скільки років лікуєтесь?

Надіслано від мого SM-A720F, використовуючи Tapatalk

4. Zetabeta

Zetabeta New Member

1,5 роки (з перервами)

5. ckorpionsha

То ще небагато. Читайте ДП, тут багато корисної інформації. Успіхів

6. Zetabeta

Zetabeta New Member

А хіба є терміни, багато чи не багато?! Думаю, що ні...
    Дякую всього найкращого :)

7. ckorpionsha

Ну як нема, є пари, які по 15 років чекають Божого благословення. Навзаєм)

8. Zetabeta

Zetabeta New Member

Не так зрозуміли, термінів чекання немає, так як усі мріють одразу стати батьками..)

9. chereshnia

chereshnia New Member

Аналогічно. Пішла до Городенчук на консультацію. Взяла всі аналізи які робила, узд за останніх 2 роки, щоб вона бачила яка ситуація. Попередньо її консультантка по телефону мені сказала, що коротка консультація триває 20 хв і коштує 300 грн. Коли я прийшла - Городенчук переглянула мої документи і лише сказала, що готова "нас взяти" і щоб я йшла і радилася з чоловіком чи нам буде підходити, і якщо так то щоб приходили на довгу консультацію , яка триває 1,5 год і коштує 1500 грн. І все! Більше нічого вона мені не сказала - ні які аналізи здати на даному етапі, нічого взагалі. Мало того - поки вона подивилася мої документи 20 хв консультації пройшли і її асистентка буквально вигнала мене з кабінету заявивши що час консультації вийшов. І коли я ще хотіла ще дещо її запитати - Городенчук і оком не змигнула і сказала йдіть і радьтеся, бо час консультації вийшов. Чесно кажучи, я просто в шоці з так званої "консультації", бо вона мені абсолютно нічого не сказала і не прокоментувала жоден з аналізів , ні ситуації в цілому. А асистентка взагалі заявила : "з вас 400 грн, бо ви на 5 хвилин довше були на прийомі." Коли я запитала за що ще 100 грн - то вона мені відповіла, що за 300 грн - то звичайна консультація, а в мене була не звичайна. З якого дива вона була не звичайна мені так і не пояснили. Тому хочу сказати вам дорогі форумчанки , що з таким відвертим здирництвом я стикаюся вперше, хоч була до того і в інших приватних клініках. Городенчук поставилася до мене дуже байдуже і по факту я заплатила гроші ні за що. Тому рекомендувати її я ніяк не можу.