Дитяче здоров'я

Раджу Вам дитячого лікаря

Posted by Оленка on 31 Серпень 2010 відповідей - 1.190
  1. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    от власне це "політика" чорнобильської. для мене це мінус. а не плюс.

    а Ви туди йдете задля дотримання лікарської практики, чи здоров'я дитини?

    останнім? не жартуйте. в чорнобильській платний кабінет щеплень, плюс до того вона - чи не основний лобіст комбінованих вакцин в Україні ще щонайменше з 2004го року, там цілі величезні програми від фармкомпаній з дууже великими грошима. Про те, як вона "послала" гематолога зі щепленням онкохворої дитини, я писала в іншій гілці, тут це буде офтоп.

    чомусь? здається, підстав більше, ніж достатньо. і не тільки в Україні, до речі.
     
  2. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    мабуть тому деякі хороші львівські педіатри радять при потребі з нею проконсультуватися, але однозначно не погоджуватися на розписаний календар щеплення та рекомендовані вакцини без додаткової консультації ще у ін.спеціалістів у ін. закладах, щодо доцільності її приписів стосовно конкретної індивідуальної дитини.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    Якщо для вас ця політика - "мінус",то якої ж тоді лікарні - "плюс"?:)

    Задля отримання (а не дотримання)кваліфікованої лікарської практики і здоров"я дитини,це ж само собою зрозуміло.:)

    Підстав завжди є багато як "за" так і "проти".....але за кордоном, все одно мене не переконаєте (бо достатньо часу я в Європі жила в свій час),що там це так негативно і гостро сприймають,як в нас.
     
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    Спробуй заячий помёт!
    Он - ядрёный! Он проймёт!
    И куды целебней мёду,
    Хоть по вкусу и не мёд.
    Он на вкус хотя и крут,
    И с него, бывает, мрут,
    Но какие выживают -
    Те до старости живут!.. (Баба Яга)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    лікарні - не знаю, хіба окремі лікарі.

    А стандарти лікування передбачають, наприклад, гормони при астмі, без варіантів.

    Перехід алергії в асму також називається стандартним розвитком патології (цей термін я теж від Костюченко почула). Саме стандартне лікування алергії (судиннозвужуючі в ніс + антигестаміни + гормональні мазі) передбачає такий хід подій, зайдіть в гілку про асму, там цього огогого.

    Або ж з нами в лікарні лежала 4-річна дівчинка з жахливим грибковим ураженням всього організму. Її теж лікували за стандартами. Батьки були на заробітках, а бабуся чуть що, клала дитину в чорнобильську. пневмонія - антибіотик - ослаблений організм - бронхіт - пневмонія - сильніший антибіотик, і так по колу. В результаті природна флора була вбита повністю, і почалося важке грибкове ураження, а дитині знову кололи антибіотики :sad:

    Ну а після того, як я стала свідком оцього, до неї - ні ногою.
     
  6. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    Не хочу з Вами сперечатися.Можливо в вас був складний випадок, інший,ніж в мене і в моєї дитини, тому в вас склалося таке враження про неї....
    Мушу зазначити в даній дискусії, що напевно не має жодного лікаря,який б в своїй практиці не робив помилок...
    Мені,моєму братові, тепер моїй дитині,та й багатьом мамам (),які ходять до неї з дітками, Костюченко неодноразово помогла, і нарікань ні від кого з них не чула.:girl_yes2:
    Стосовно особистих всіх випадків і випадків захворювань моєї дитини,вона допомогла без застосування гормонів і антибіотиків (один раз було що виписала антибіотики, але тоді дійсно було потрібно,бо було запалення внутрішнього вушка в малого).
    Та й взагалі, я вважаю, потрібно дивитись не тільки скільком людям вона чи будь-який інший лікар, не поміг (не помогла), а скільком пацієнтам допоміг/допомогла!
     
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    А що дивного?
    Більшість мам тішаться, що дитину швидко "полікували", не замислюючись, яку шкоду воно приносить здоров'ю.

    А я вважаю, що не всяка "допомога" однаково корисна.
    Повбивав би... (с)
     
  8. mashynka

    mashynka Well-Known Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

     
  9. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    Для мене вживання слова "допомога" має значення корисна, а "шкода" - навпаки.
    Я написала в сенсі першого слова.
    А чому "швидко"? Дехто з цих мам має дітей досить дорослих, і не завжди в них всіх все було швидко і легко...
    А ви особисто були в цієї лікарки,що так проти висловлюєтесь?
     
  10. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    ех, якби ж усе так було однозначно. Приказку "одно лечим, другое калечим" не на порожньому місці видумали.

    Західний тип лікування, який активно просуває Чорнобильська, і який є породженням страхової медицини, передбачає дуже чіткі і однозначні протоколи на всі випадки життя. Жодного обстеження, жодного призначення не можна провести без передбачених на то підстав, бо не оплатить страхова. І водночас жодного передбаченого протоколом обстеження чи призначення не можна оминути, "кабы чего не вышло". Бо раптом щось - засудять. Якщо ж все зроблено по протоколу, це означає, що ні пацієнт, ні страхова не матимуть жодних претензій.
    Якщо уважно глянути на цю схему, то тут дуже чітко видно захист лікаря і медичного закладу, але інтересу пацієнта не видно взагалі. Передбачається, що він мав бути врахований в розробці протоколів.
    Але протокол - стандартна процедура, от лиш стандартних людей нема.
    В когось запалення раз на 10 років, його курс антибіотиків поставить на ноги, і він знову піде вагони розвантажувати, а в когось дитина має по 5 запалень в рік, і її треба вигрівати і випоювати, тримаючи антибіотик напоготові, якщо не вдасться впоратися.
    Моїй бабусі з зобом і асмою в її 80 для нормальної якості життя грамотно призначені гормони по схемі - це саме те, що треба. Бо в її віці говорити про токсичність ліків і віддалені наслідки гормонотерапії - смішно. Їй потрібно забезпечити якісне повноцінне життя ті роки, що їй відведено.
    Але посадити на флексотид 7-річну дівчинку, якій народжувати дітей і годувати їх, це - злочин. І цей злочин передбачений стандартами. І за гормональні зрушення в фертильному віці, за всі ті віддалені проблеми відповідальності нести ніхто не буде. ТОму, коли в неї був бронхоспазм, я тримала напоготові сальбутамол, еуфілін і телефон, аби виикликати швидку, але дитина вимочувала руки в гарячій воді, спала сидячи, пила трави, мучилася не одну ніч, але на гормони я її не посадила. Зараз практично переросла.

    Тому й виходить, що далеко не вся допомога однаково корисна, і дотримання стандартів лікарської практики не означають за замовчуванням якісне лікування. Саме тому я більше довіряю лікарям, котрі в картку пишуть "що треба", а на словах радять зовсім інше. А якщо ще й лікар каже, що "по інструкції передбачено так і так, але наслідки будуть потім - отакі. тому я раджу зробити отак - важче, не так комфортно, але без віддалених наслідків", то цей лікар має в мене значно більше шансів на довіру.
     
    Останнє редагування: 3 Березень 2011
  11. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    Так,але ці лікарі за яких Ви пишете,так само страхуються,які всі решта лікарів цією "карткою,в якій що треба".:)
    Якби щось сталося, не дай Бог, не так з дитиною, то вони б все одно доказували, що написали все так, як має бути.Тобто так, як написано в картці,а не те, що вони "порадили на словах".
    Якщо не секрет, хто Ваш лікуючий лікар? Часом не Гайдук І.?
     
  12. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    і я їх розумію, і не засуджую.

    звісно. Але мені важливо, що я отримала від лікаря всю інформацію, в тому числі про віддалені наслідки. І я змогла прийняти рішення.


    у мене давно нема лікуючого лікаря. є дільнична, котра знає мої "заверти" і каже "ну, Ти все одно давати нічого не будеш, але зверни увагу на те і те, якщо раптом щось, дзвони", і з якою я сама ділюся набутим досвідом долання бронхоспазму й інших речей, котрих не вчать в меді чи на курсах. Але ми переїхали, а з новою я ще не познайомилася.
    Є лікарі, в яких я консультуюся в разі вузькоспеціальної потреби. Але їхні консультації перепровіряю по кілька разів. Є гомеопат, котрий допоміг пережити найкритичніший період, коли я розуміла, що не можна посадити дитину на гормони, а що робити, не мала поняття мінімального, за що йому низький уклін.
    Є досвід, який дозволяє не звертатися до лікарів зі звичайними простудами-бронхітами, внаслідок чого потреба звертання до вузьких спеціалістів зводиться до мінімуму, бо раз ніц особливо не лікуємо, то ніц і не калічимо.
    Ну і трохи здорового глузду і покладання на Бога в моменти прийняття рішень.

    Так і виживаємо з Божою допомогою.
     
  13. Оленка

    Оленка Well-Known Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    дівчатка я Вас дуууже сильно попрошу постарайтеся тут не обговорювати свої проблеми з лікарями. Якщо Ви знаєте щось погане про лікаря якого радять, то напишіть, будь-ласка, одним речення, чому Ви його не радите. Коли комусь потрібно знайти лікаря дитині то це дуже важко зробити серед багатьох сторінок особистих переписок. Для для цього я і створилі цю темку, щоб було все чітко і зрозуміло. Дякую за розуміння.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    А в мене питання, можна? Чи хтось лікувався в педіатра з Охмадиту Дутко Ірини Миколаївни? Ми зараз в неї лікуємось (поки задоволені), хочеться знати ще чиюсь думку
     
  15. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    Ми лікувались у Дутко. Однозначної думки в мене про неї нема. Часто виписує ліки як на мене недоречні, але я не медик.
    Наприклад 4-місячній дитині при ГРВІ виписувала неофілін і актифед (в актифеді є псевдоефедрин - наркотична речовина)
     
  16. Даніелла

    Даніелла Well-Known Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    Були раз в Дутко (наш лікар був на конференції). Враження ніякі, лікі призначає недоречні до діагнозу, також сказала,що Бронхорил і Актіфед аналоги.
     
  17. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    чи хтось звертався до Савчак Наталі Євгенівни? які враження?
     
  18. matiolka

    matiolka New Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    Враження про Савчак Н.Є. хороші, привітна, спокійна, розумна, проте дуже зайнята, вона робила моїй донечці нейросонографію ще в роддомі, потім приїжджали до неї на контроль, я питала, чи можна до неї звертатись як до педіатра ще, вона скерувала до свого чоловіка в Чорнобильську лікарню через те, що викладає, важко знайти час. Можливо, зараз ситуація в неї інша, як будете звертатись, напишіть, хотіла б попасти до неї ще.
     
  19. Piama

    Piama New Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    Дівчата порадьте хорошого дитячого гомеопата.
     
  20. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    гомеопати не діляться на дитячих і дорослих. Шукайте просто хорошого гомеопата, на посиденьках є про це відповідна гілка.