Дитяче здоров'я

Раджу Вам дитячого лікаря

Posted by Оленка on 31 Серпень 2010 відповідей - 1.190
  1. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    вона консультує синулю з 9-ти місяців.
    Мені дуже подобається: адекватна, не призначає непотрібних аналізів, відрізняє віруси і бактеріальні недуги, отже не поспішає з антибіотиками.
    Все чітко, швидко, спокійно, в будь-який час доби надасть перші поради по телефону.
     
  2. masaryk

    masaryk New Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    Сенів Оксана Ярославівна. Зав. дитячим відділенням з медінституту (пологове відділення)
    Лікує двох моїх козаків. Мені подобається: уважна, доброзичлива, не хапуга (у нас раніше був один відомий у Львові спеціаліст, що приходив через день і брав спершу по 10, а потім по 20 баксів). Приходить до дому, а потім консультує також по телефону. Каже коли передзвонити, щоб бути в курсі ситуації, тримати під контролем і внести корективі у лікування, якщо треба. Звичайно можна дзвонити і з власної ініціативи. І що особисто для мене важливо віруюча людина, знаю що до церкви ходить і за тих діток дійсно дбає.
     
  3. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    згідна. ми теж до неї звертались і не пошкодували.
     
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    Дівчата, може хтось має телефон дитячого хірурга на Орлика. Олег Петрович зветься, прізвище на Я. більше інформації не знаю. треба дуже!
     
  5. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    дівчата! дуже треба! напишіть враження про Дутко Ірину Миколаївну з Охмадиту!
    буду дуже вдячна за оперативність!
     
  6. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    В принципі вона не любитель призначати просто так, але треба дивитимсь по ситуації, що саме у вас.
     
  7. Zyzya

    Zyzya New Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    може не по темі, але,дівчата, хто може скинутив в ПП телефон лікарки з батальної Лехновської Тамари Анатоліївни. Загубила.Дуже треба.
     
  8. zabawa

    zabawa Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    А що за нього скажете??
    Радите? не радите?
     
  9. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    Порадьте, будь ласка, невропатолога
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. In4a

    In4a Well-Known Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    На Орлика - Куксенко Олег Вікторович. Сама у нього не була, але знайомі залишились дуже задоволені. Дайте по пошуку, про нього тут вже десь писали.
     
  11. Markkomp

    Markkomp Well-Known Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    Свинаренко Домінік Густавович, він витягнув не одну дитину серед наших знайомих там де вже ставили вироки інвалідність. Приймає по понеділках в дитячій поліклініці на Судовій, 4 з 9 до 14 і на скільки знаю має приватну практику
     
  12. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    дивне питання, але мене цікавить, чи він не хам, бо я тих "специфічних" лікарів не переношу.
    Може хтось знає, де він приймає приватно?
     
  13. kvVItKA

    kvVItKA Позитив року 2013

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    не хам, він надзвичайно приємний і позитивний, ми від нього завжди позитивнозаряджені виходили. І я і чоловік до нього звертались:) ну і з малим ходили.
    приватний кабінет на вул Шпитильній, десь на форумі вже давали його номер, як не знайдеш то я тобі пізніше в пп напишу
     
  14. Magnolia

    Magnolia Active Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    Ми консультуємося у нього також і наразі він мені подобається і як спеціаліст, і як людина.
     
  15. Kecan

    Kecan New Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    Дівчатка, а може хтось мав справи з дитячим ендокринологом. Потрібна адекватна і чуйна людина для консультації.
     
  16. daydream

    daydream New Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    Забєліна Оксана Володимирівна
    педіатр
    дитяча поліклініка на Чупринки
    хороший спеціаліст
     
  17. Poludneva

    Poludneva New Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    Бобер Людмила Йосипівна
    Педіатр
    Дитяча лікарня,Дністровська
    Професіонал, уважна, ретельно обстежує,призначення обгрунтовані, нема враження, ніби "працює" на певні фармацевтичні компанії.
     
  18. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    Порадьте якогось толкового дерматолога.
     
  19. madey

    madey New Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    Девочки посоветуйте детского аллерголога-дерматолога. Малышке 2,5месяца и начались проблемы с кожей..появилось подкожное раздражение,на ощупь шершавое,особенно проявилось на лице,на щечках и в области предплечья,локотков,бедрышек и коленок.Пишите в ПП. Буду благодарна за любую информацию.
     
  20. Solomi

    Solomi New Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    теж в залізниці на вул.Судовій

    ще мабуть приймає на Левандівці в дитячій поліклініці
    прізвище Коляда ,така прииємна жінка, молода, з білим волоссям.

    нам давала дуже корисні поради.

    +100
    в нас те саме,
    деколи навіть погані діагнози, Він трактує по -доброму і налаштовує всіх тільки на добро.