Дитяче здоров'я

Раджу Вам дитячого лікаря

Posted by Оленка on 31 Серпень 2010 відповідей - 1.190
  1. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Підозрюєте коклюш? Тоді краще до Томашова в поліклініці охмадиту, він приймає тільки по запису, але записатися реально по телефону.
    Коли сестра хворіла (кашляла сильно і довго) Бергтравм не змогла поставити діагноз, лікування було неефективне, допоміг Томашов, він алерголог-пульмонолог. Попереджаю, що досить прикрий, старий і прикрий)))
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  2. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Та ніби аналізи не коклюшні. І кашель не такий, як в моїх був при коклюші. Дякую за пораду!
    @NataliyaTerlych глянь сюди.
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  3. Nyashka

    Nyashka Well-Known Member

    Порадьте дитячого гінеколога. Бажано, щоб модна було записатися на конкретний час.
     
  4. NatachkA

    NatachkA New Member

    Дівчата підкажіть будь ласка хто був у Лиги Ольги Володимирівни - як потрапити чи може телефон маєте. Дуже треба...мала 7 місяців кашляє уже цілий місяць. Спочатку думали слюнка надмірна через зубчики а тепер уночі два три рази мусить кашлянути то вже насторожує...Відгукніться будь ласка хто з нею стикався можливо Ваші знайомі....
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    @NatachkA я дзвонила просто до неї в кабінет і просила нас прийняти. Ось за цим телефоном Лига Ольга Володимирівна
    Теж довго кашляли, але не скажу, що вона нам чимось допомогла.
    Одразу направила на загальний аналіз крові, та на імуноглобулін Е в медісі. Сказала, якщо буде підвищений, то приймати сингуляр. А так виписала аскоріл, хоча в дитини не було ні хрипів, ні обструкції. Просто сухий кашель під час грві. Ну, і ще казала, якщо після регресу проявів грві буде залишатись кашель, то дихати пульмікортом 10 днв.
    Якщо чесно, то причину кашлю вона так і не встановила, бо Ig був в нормі, аналіз крові в нормі.
    Ми не приймали те, що вона виписала і кашель пройшов з часом.
     
  6. NatachkA

    NatachkA New Member

    @Leditanya Велике Вам Дякую!У нас аналогічна ситуація була з Томашовим. Малий після запалення кашляв чотири місяці Понаприписував купу препаратів у тому числі аж ДВА противірусних. Вам хоча б аналіз крові та імуноглобулін Е сказали здати а нам сказав що нічого не потрібно. Лікує як екстасенс :) Боже і у кого тих мацьопів лікувати
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Чи можете порадити дитячого лікаря хорошого, дитині 6 міс, ніс, соплі такі густі, потім засихають тяжко ій дихати, кашляє після них. Можна з виїздом до дому.
     
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. Leditanya

    Leditanya Well-Known Member

    Дівчата, малому потрібна консультація гематолога. До кого можна звернутися? Кажуть, що в Чорнобильській є цілий гематологічний центр. Приймуть без направлення?
     
  9. zozyljkakyky

    zozyljkakyky New Member

    Дівчатка, перечитала весь форум, 48 сторінок в цій темі і не знайшла жодного відгуку про лікаря, якого нам рекомендують-завідувач поліклініки на дністерській Чаклош Юрій Миколайович. Хтось може щось сказати? І скиньте БУДЬ ЛАСКА в приват, хто має, контакти Гайдука. Весь форум про нього гуде. Дуже хочу до нього попасти. Нас одні лікарні кладуть в стаціонар негайно, а інші кажуть, що ми здорові. Дитина продовжує скаржитися, результатів за півроку -тільки гірше.
     
    Останнє редагування: 29 Грудень 2016
  10. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    порадьте толкового дитячого травматолога
     
  11. Matvijko

    Matvijko Мамуся в декреті...

    Мені теж дуже актуально. З того, що вже порадили, то Гнідець Петро з Орлика, і Колодій Оксана - Охматдит. Може хтось має реальні відгуки про них буду дуже вдячна! І може ще хто робив рентген в Параскеви і підкаже ціну, треба рентген ключиці малому. Буду дуже вдячна за відповідь
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Liljycha

    Liljycha New Member

    Напишіть ,будь ласка ,і мені в приват номер Гайдука. Буду дуже вдячна)
     
  13. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Порадьте, будь ласка, хорошого масажиста для малюка.
     
  14. JaNazarkova

    JaNazarkova Well-Known Member

    Порадьте толкового УЗДиста для дитини будь ласка


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
  15. bobryha

    bobryha Well-Known Member

    Жельов в Чорнобильській
     
  16. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    Плюсуюсь за Жельова в Чорнобильській. Або Козак теж там.
     
  17. Yavorchanka

    Yavorchanka Member

    Доброї ночі. Нас скеровують в Сокільники. До кого б радили звернутися. Попередній діагноз - атопічний дерматит.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Ні до кого... з таким діагнозом вони нічого нового не призначать, хіба випишуть гормональні мазі по рецепту в їхній же аптеці. Як на мене краще подивитися в інтернеті відео Комаровського, більше толку і безкоштовно

    Надіслано від мого SM-J700H, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Yavorchanka

    Yavorchanka Member

    Маю ще одне питання. Кого взагалі з алергологів у Львові рекомендували б ?
     
  20. KhrystynkaN

    KhrystynkaN New Member

    --- дописи об"єднано, 22 Лютий 2017 ---
    Доброго дня)
    Чи маєте контакти Чируна В,Н...ніяк не можемо вивести стафілокок вже в 3 педіатрів консультувались ефект тільки тимчасовий...(((Лише даремно пічкаємо дитину медикаментами.Чули за нього багато позитивних відгуків і хочемо отримати адекватне лікування...
    дуже будемо вдячні