Дитяче здоров'я

Раджу Вам дитячого лікаря

Posted by Оленка on 31 Серпень 2010 відповідей - 1.190
  1. landscape

    landscape New Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    В неділю консультувалась в Юрочка в Охматдиті - задоволена. "Прошу заходьте, прошу виходьте, оглянув, вислухав, призначив лікування", спокійний, врівноважений лікар, має підхід до дитини. Місяць перед тим попала до Невмиваки може і спеціаліст він хороший кому як а от нам він не підійшов - нормально не вислухає, лікування призначив - уколи дозування як для дорослої людини, ну а при спробі щось запитати те що не зрозуміле на вважав за потрібне пояснювати.
     
  2. Zinoviya

    Zinoviya New Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    Миронович Лілія Петрівна
    педіатр + інші посади
    Роддом на Мечнікова
     
  3. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    Січкоріз Андрій
    Охматдит! За виїзд додому бере 200 грн, але жодного разу не пошкодували. Завд=жди точно ставить діагноз і майже завжди старається минути антибіотики!
     
  4. TanyaKa

    TanyaKa New Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    Не змогла знайти інфо через пошук.
    Дуже треба знайти координати дитячого офтальмолога Ірини Гузар. Де приймає - з адресою, боя трохи не орієнтуюся в місті, і телефоном.
    Можна в приват.
    дякую!



    І друге питання - хтось водив дітей на лисенка до тамтешніх офтальмологів?
     
  5. Roxie

    Roxie Галицька панянка

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    Приймає в дитячій поліклініці на вул. Чупринки, 61
    Телефонів не маю - дзвоніть в реєстратуру, питайте конкретно телефон до неї, бо в поліклініці є ще інший офтальмолог.


    Хочу порекомендувати педіатра - Мединська Марія Василівна, приймає в поліклініці на вул. Симоненка. В неї досить сучасний підхід як на нинішніх лікарів.
     
  6. Nimfa

    Nimfa Well-Known Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    Романишин Ярина Юріівна, педіатр-імунолог
    Чорнобильська лікарня
    Сподобалась, привітна, уважна.
     
  7. aknelitta

    aknelitta New Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    Так як писали, вона приймає в дитячій поліклініці на чупринки. Телефону до неї вам ніхто не дасть і вона сама нікому не дає, якщо ви хочете до неї потрапити, то вам потрібно направлення від вашого окуліста, і запис до неї тільки в п"ятницю зранку (бажано біля 9 телефонувати) - по телефону в реєстратурі

    Може хтось може порадити хорошого дитячого пульмонолога?
     
    Останнє редагування: 28 Лютий 2012
  8. Freitag

    Freitag Active Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    Сестра з племінником також до неї зверталися, дуже допомогла )
     
  9. Януся

    Януся Well-Known Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    Дівчата, підкажіть контакти хорошого дитячого гінеколога. Дякую!
     
  10. Setka

    Setka Мамулька непосидок

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    1. Пех Леся Романівна
    2. Педіатр (дільничний!!!)
    3. ДИТЯЧЕ ПОЛІКЛІНІЧНЕ ВІДДІЛЕННЯ 4-Ї МІСЬКОЇ КЛІНІЧНОЇ ЛІКАРНІ, вул.Паркова, 1
    4. Дуже компетентна як на мене, багато всього знає і вдало цим користується. Як не дивно переймається станом дитини і якщо вона хворіє, то сама телефонує і цікавиться про поточний стан. Словом тільки "+" (бо маю з чим порівнювати).
     
  11. нталька

    нталька Well-Known Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    Скажіть, будь ласка, Гайдук має приватний кабінет чи треба саме в інфекційну їхати?
     
  12. Guapa

    Guapa Active Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    Кабінет Гайдука знаходиться в інфекційній лікарні. Але в саму лікарню заходити не треба, вхід у кабінет з вулиці.
    Зимою приймав ще в себе дома, як зараз не знаю. Можна подзвонити йому і запитати.
     
  13. olangel

    olangel Well-Known Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    цікаво чим вона вам вгодила?! бо мало про неї щось з хороших відгуків знайти можна та і з власного досвіду нічого хорошого сказати не можу.
     
  14. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    чи хтось знає лікарку Яцків з дит.поліклініки на пасічній? Вона стала нашою дільничною, хотіла б почути відгуки про неї...дякую!
     
  15. Iryna

    Iryna Well-Known Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    Чайківська Еліна Флавіанівна, приймає на Лисенка і в поліклініці, і в лікарні.... не раз були на прийомі, грошей не вимагає, консультує, гарно ставиться до дітей...
     
  16. natiok

    natiok Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    1. Свинаренко Домінік
    2. Невропатолог, масажист
    3. Приймає у клінічній лікарні від львівської залізниці, або у приватному кабінеті на Шпитальній
    4. Великий досвід роботи, освічений лікар і дуже хороший масажист, має золоті руки.
     
  17. Zolotse

    Zolotse Well-Known Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    Моя кума до неї звертається постійно вже напротязі трьох років, задоволена. Я також кілька разів викликала її, ніби непогана. Зараз у нас дільнича Пухната, то викликаю її. А хтось може щось сказати про невропатолога з цієї ж поліклініки Сидорук?
     
  18. Nitriotka

    Nitriotka Фея з сокирою )

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    Аналогічне запитання. В житті нікому би її не порадила, настільки зарозуміла і хамська вона людина. Про її непрофесіоналізм і недбалість вже писала в іншій темі. Раджу педіатра Фрей Любов Антонівну. Вона працює в дитячій поліклініці, на вулиці Пасічній (не знаю точного номера поліклініки).
     
  19. HAPPY NATA

    HAPPY NATA Форумляночка

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    стосовно Сидорук. Були в неї на планових оглядах. Як на мене, цілком звичайна лікарка, нічим особливо не визначна, хоча багато педіатрів з цієї поліклініки її дуже хвалять і рекомендують. Якби я мала якісь сумніви в стані здоров'я чи розвитку дитини, то, напевно, зверталася б до когось іншого...
     
  20. Sonne

    Sonne Well-Known Member

    Відповідь: Раджу Вам дитячого лікаря

    Стосовно дитячої поліклініки на Пасічній - її розформували і перевел и на сімейну медицину. Хтось знає чи можна проситися до іншої лікарки, яка не обслуговує нашу вулицю? І навіть не до тієї, яка обслуговувала(хочу скористатися ситуацією)? І як це зробити?