Раджу Вам Лікаря з ПБ

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 9 Лютий 2009.

  1. SovaBa

    SovaBa noctua

    Пропоную тут писати лише інформацію:
    1. ПІП лікаря;
    2. Де і коли народжували;
    3. :y: Ваші відгуки;
    4. Скільки коштували пологи (оплата лікарю, і загалом)
    5. Чи народжували б Ви вдруге у того ж лікаря?
    Без обговорень і коментарів:xaxa:!!!
     
    Останнє редагування модератором: 8 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 8
  2. ilko

    ilko New Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1. Долатказін Олен Енверович;
    2. Мечнікрва, серпень 2010р.;
    3. Лікар з великої літери! На пологи приїхав через 15 хв. після нашого дзвінка, незважаючи на те, що тільки повернувся додому з нічного чергування і сів вечеряти)) Чуйний, уважний, серйозний і відповідальний! незважаючи на свій молодий вік - справжній професіонал. Після пологів кожен день і по кілька раз заходив, інколи навіть телефонував і запитував про самопочуття, незважаючи на легкі пологи. Після виписки з ПБ ще довгий час зідзвонювалися з лікарем по різних дрібницях в будь який час доби. Особливо лікарем був задоволений чоловік, бо побачив, що я у надійних руках.
    4. Коли прямо запитали лікаря про оплату (це ще до пологів) то він дуже обурився і сказав, "що він лікар, а не бізнесмен і не хоче чути ні про які гроші!". Віддячили на свій розсуд (хоча думаю, що дали маловато). Пологи загалом з усіма витратами обійшлися приблизно 3000 грн.
    5. Тільки і тільки в нього!!!!!!!!!!!!!!
     
  3. TUCR

    TUCR Well-Known Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1.Чаплінська Надія Львівна
    2.Мечнікова 10.11.09р
    3.Лікарем задоволена, прийде розкаже, приходила щоденно, роди пройшли легко, без розривів і ускладнень.
    4.Не говорила скільки 250у.о, дитячій -250гр, санітарці - 50гр, акушерці - 300гр, дитячій в родзалі -300гр.Все разом вийшло до 4000тис
    5.Так.
     
  4. kapustynka

    kapustynka New Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    Коржинська Р.Д,
    Медінститут
    Серйозна, професійна, уважна.
    так
     
  5. raspberry

    raspberry Well-Known Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1. Ковальчук І.Я.
    2. Батальна, липень 2010р.
    3. Оскільки завідуючий відділенням - не був під час всієї родової діяльності - мав і інших породіль одночасно зі мною, біля мене була акушерка, але коли настав час - особисто приймав дитину і робив всі необхідні процедури після. Потім заходив по кілька разів на день в палату оглянути або запитати про самопочуття. В потрібний момент різкий, але загалом чуйна і приємна людина.
    4. Сумми не називав, навіть образився, коли запитала. Сказав, що в кишеню нікому не заглядає і не дивиться хто звідки і на чому приїхав. Пологи загалом обійшлися 500$ (лікар-400$, акушерка і дитяча - по 400 грн.) + медикаменти мені і дитині, незначні подяки чуйному персоналу.
    5. Так.
     
  6. CaddyV

    CaddyV Well-Known Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1.Левицька Соломія Євгенівна.
    2.Мечнікова,січень 2011.
    3.Лікарем задоволена повністю,була на пологах від самого початку.Дії чіткі,професійні та впевнені.
    4,Суми не називала,сказала скільки зможете.Неонатолог і акушерка по 300грн + подяки персоналу.
    5.Так.
     
  7. Bambe

    Bambe New Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1. Прокопів І.В.
    2.14.12.10, Батальна
    3.Дуже хороший лікар і людина водночас. Вселив у мене довіру з першої зустрічі. Пологи (кесарів розтин) для мене і для дитини пройшли без ускладнень. Професіонал своєї справи.
    4. 400$ - лікарю (ціни не називав, казав у кожного свої можливості), 800грн. - анастезіологу, 400грн. - неонтолог, приблизно 2000грн. - медикаменти і дрібні витрати на персонал
    5. однозначно так.
     
    Останнє редагування модератором: 17 Лютий 2011
  8. Apple

    Apple New Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1.Леськів Віра Дмитрівна
    2. червень 2010, Батальна
    3. задоволена нею, дали 300$ їй,хоча суми вона не казала, 300грн акушерці, 400грн неонатологу
    4.народжувати знову піщла б до неї!
     
  9. kas78

    kas78 New Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1 Халіна Наталія Юріївна-SUPER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    2 Вересень 2010
    3 задоволена нею, дали 300$ їй,хоча суми вона не казала, 50$ акушерці, 40$ неонатологу
    4.народжувати знову піщла б до неї!
     
  10. bajda

    bajda New Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1 Кобецький Орест Федорович 2 Февраль 2011 3 Все время был возле меня , без стимуляций, сам зашивал с обезболиванием 4 Все вместе 300 долларов и 900 гривень 5 В следующий раз тоже бы к нему , но третьего уже не хочу
     
  11. Okean

    Okean New Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1.Усик Валентин Степанович
    2.серпень 2010, Мечнікова
    3.Дуже задоволена.Дитинка була велика 4500 кг, але все було професійно,швів майже не було.
    4.Так
     
  12. aknelitta

    aknelitta New Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1. Коржинська Роксоляна Діонізіївна
    2. Медінститут
    3. Дуже хороший спеціаліст, тільки їй і довіряю тепер, чуйна, уважна. Спасла мою дитину і мене (щоб я мала можливість народити ще раз, боролась до останнього, за що їй великій уклін). Лікар від Бога, я таких мало зустрічала. Тільки єдиний мінус, вона дуже зайнята, і інколи доводиться чекати, але то того варте
    4. Важко сказати скільки самі пологи, бо ще під час кесарського робили операцію.
    5. Так, і тільки в неї.
     
  13. karpa

    karpa New Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1. Надія Львівна Чаплінська.
    2.Мечнікова,8...
    3.Народжувала подруга 2 раз в цієї лікарки.Задоволена на 100%.
    Відповідально,уважно та професійно до неї віднеслася,приходила після родів кожен день і по декілька разів.На пологах була присутня,пояснювала свої дії,не колола нічого не потрібного,все природнім способом (це все з слів подруги і на її прохання тут написати)...
    4.Все разом з медикаментами 4200,лікар суму не називає.
    5.Як наважиться на 3 то тільки в неї.
     
  14. bleste

    bleste Well-Known Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1. Чаплинська Надія Львівна
    2. Мечнікова (21.12.10)
    3. Дуже гарний лікар: одним словом професіонал!!! Роди були тяжким, але я дуже задоволена її роботою!!! Народила сама!
    4. Ціни не називала (на скільки розраховуєте) - 200$, медикаменти + персонал у родзалі (акушер, неонатолог, санітарка, анастезіолог ...) - 1600 грн.
    5. Тільки до неї!
     
  15. kukusja

    kukusja New Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1. Король Галина Романівна
    2. Мечнікова (жовтень, 2008, квітень 2010)
    3. Хороший фаховий спеціаліст, професіонал. Обидва КР. Перший раз - екстренний, неплановий. Обидва рази обійшлося без проблем і ексцесів. Все якісно, вправно, коректно.
    4. Стосовно себе - ціни не називає, стосовно інших членів бригади - може порадити; + офіціно ліки.
    5. Поки не думаю. Але якщо складуться так обставини і дасть Бог, то тільки до неї.
     
  16. VGI

    VGI New Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1 Середа Марія Миронівна
    2 Батальна січень 2009
    3 лікарка супер
    4 дуже дешево обійшлось 800грн лікарка подякувала й сказала приходьте ще.....
    5 якщо подумаю про третє то цілком реально ще раз зустрітись з Марією Миронівною, дуже приємна жінка
     
  17. Trjoshka

    Trjoshka New Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1. Данков Олег Веніамінович зав.пологовим відділенням
    2. Джамбула (Раппопорта) 18 грудня 2008 року та 31 січня 2011 року
    3. Спеціаліст,хороша память, Адекватний + юморист ще той :)
    4. Ціну не каже, каже, що не треба ))) Ми вирішили дати 2000 грн., 200 грн. -на акушерку і санітарку, 200 грн. - неонаталогу.
    5. Шкода, що першу дитину не у нього народжувала ((( Якщо так складеться, то четверту :shok: дитину теж до нього прийду народжувати.

    р.с. Але хай так не складається:girl_angel:
     
  18. gava

    gava Well-Known Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1. Герчаківський Володимир Йосипович.
    2. Мечнікова, березень цьго року.
    3. Лікар з великої літери і просто порядна людина. Уважний, чуйний, витриманий, совісний, професіонал з золотими руками. До того ж молодий і красивий.
    4. Давали 300 дол. 100 повернув назад.Сказав що забагато.Такий вчинок приємно здивував. Приходив щодня до виписки. + 1000 грн. на всі інші витрати.
    5. Тільки в нього.
    P.S. Дякую Богу за такого лікаря і молюся за його здоров`я.
     
  19. Ari

    Ari Well-Known Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1.Євтушенко Олександра Василівна
    2.Батальна липень 2009
    3.Досвідчена, відповідальна, і просто хороша людина. В мене розійшовся таз під час родів, так вона повозилася зі мною і після родів.
    4.Взяла 300 дол. Дитячою я не задоволена звати Людмила по батькові не пам'ятаю і не хочу згадувати платили як домовлялись 350 грн., а вона хотіла більше і не виписувала з лікарні, ніяк не обгрунтувавши причини.
    5.В неї однозначно
     
  20. Ohlala

    Ohlala New Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1.Ковальчук Ігор Ярославович в парі з акушеркою Вікторією Юрієвною:girl_claping:
    2.Батальна - вересень 2010
    3.Прекрасні спеціолісти-професіонали і дуууууууже ПОРЯДНІ, тому пункт 4. навіть не обговорюється! (сама лікар... трошки знаю, що то за кухня...)
    5.Заичайно, народжуватиму при нагоді тільки у них!
     
  21. Kordanna

    Kordanna New Member

    Відповідь: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1. Литвинчук Любомира Петрівна
    2. Батальна 1997,2001;
    3. Супер професіонал, обидва кесарських - жодних проблем, тримала мене постійно в тонусі, не давала падати духом, а про рівень догляду і піклування взагалі нема що говорити-вищий клас;
    4. Це було давно, тому ціни не співмірні звичайно з теперішніми
    5. І тільки у неї