Раджу Вам Лікаря з ПБ

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 9 Лютий 2009.

  1. SovaBa

    SovaBa noctua

    Пропоную тут писати лише інформацію:
    1. ПІП лікаря;
    2. Де і коли народжували;
    3. :y: Ваші відгуки;
    4. Скільки коштували пологи (оплата лікарю, і загалом)
    5. Чи народжували б Ви вдруге у того ж лікаря?
    Без обговорень і коментарів:xaxa:!!!
     
    Останнє редагування модератором: 8 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 8
  2. 1. Надіжко Вальдемар Володимирович
    2. Мечникова, березень 2015
    3. Лікаря вибирала завдяки цьому форуму, до речі, не знайшла жодного негативного відгуку. Отож, лікар справді чудовий, справжній професіонал, хороша, позитивна людина, почуття гумору просто суперове, крім того, ввічливий, уважний і людяний. На кожне моє запитання чи заперечення у нього завжди була купа вагомих аргументів, чому має бути саме так а не інакше, завжди все докладно роз"яснював, заспокоював. В роддомі провела загалом два тижні, то лікар щодня навідував як мінімум раз, цікавився, чи все добре. Пологи відбулись через КР, окрема подяка лікарю за майже непомітний і акуратний шов.
    4. Поступала через патологію, то при поступленні у приймальному 20 грн, на відділення 50 грн, УЗД 70 грн. Лікарю з командою віддячили на власний розсуд, хоча підкреслю, що ніхто ніяких цін не називав.
    5. Так, так і ще раз так=)
     
    • Подобається Подобається x 6
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  3. Britney

    Britney Домашня посиденька :)

    1. Данков Олег Веніамінович
    2. Джамбула - Рапопорта, червень 2015 р
    3. Прекрасний спеціаліст, золота людина, професіонал своєї справи.
    4. Суми не називає, в мене був КР, кого цікавлять деталі, відповім в ПП.
    5. Якщо б знову, то ТІЛЬКИ до нього!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. woolf

    woolf Well-Known Member

    1. Надіжко Вольдемар
    2. Мечнікова, вересень 2013 року
    3. Як написали тут на форумі дівчата - "дуже адекватний дядько". Насправді, залишив тільки позитивні враження, і як людина. і як лікар.
    4. На свій розсуд.
    5. Однозначно раджу.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. crazy mouse

    crazy mouse New Member

    1. Колодій Оксана Іванівна
    2. Джамбула, січень 2015
    3. Пологи пройшли спокійно, швидко саме завдяки їй, кожного дня після пологів приходила оглянути і обробити шви, надзвичайний лікар
    4. Суми не називає, дали на свій розсуд
    5. Тільки до неї!
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Креативно Креативно x 1
  6. Prenatal'ka

    Prenatal'ka Well-Known Member

    1.Долатказін Олег Енверович
    2.Мечнікова, Липень 2015
    3.Дуже уважний, розумний і турботливий лікар. Був КР, двійня, непроста вагітність...але він реально лікар за покликанням. Не було такого дня щоб не зайшов (2 тижні загалом в ПБ провела), на усі мої мільйон питань завжди давав чіткі і зрозумілі відповіді... Та і як людина дуже приємний.
    4.Ніяких сум не називає... Віддячили так як мали можливість.
    5.Тільки до нього... Навіть не уявляю собі, що можна було б народжувати в когось іншого))
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Інформативно Інформативно x 2
    • Корисно Корисно x 1
  7. Womanly

    Womanly Active Member

    Відповідь: Важливо: Раджу Вам Лікаря з ПБ

    1. Середа Марія Миронівна;
    2. Джамбули, 2015 рік
    3.Професійна, врівноважена, спокійна, людяна, все пояснює. Результат - народила за 4 год здорового хлопчика. Після пологів постійно заходила. І навіть після виписки - консультація по телефону
    4.Суми не називала, віддячились на власний розсуд.
    5. Наступного разу тільки до неї.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 2
  8. Zoryanazirka

    Zoryanazirka Well-Known Member

    1. Данков О.В.
    2. Раппопорта, серпень 2015
    3. Прекрасний спеціаліст, і просто класний дядько
    4. На власний розсуд
    5. За наступний раз не зарікаюся :)
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Zyza

    Zyza New Member

    1. Улашин Олександр Борисович.
    2. Березень 2015р. Рапопорта( Джамбула).
    3. Приємний, уважний лікар, любить свою роботу:)
    4. Ціну не називає.
    5. Так, тільки у нього.
     
  10. дашулька

    дашулька Well-Known Member

    1. Середа Марія Миронівна.
    2. Березень, 2009 р. Батальна.
    3. Плановий КР. Дитинка шла однією ніжкою з вагою 4400, вирішили не ризикувати. Дуже професійний й грамотний спеціаліст, абсолютна спокійна, ніколи не панікує. Мені психологічно дуже підійшла.
    4. Ціну не називає, хто скільки може.
    5. Другу дитину планувала тільки в неї, не дивлячись в якому пологовому вона знаходиться.

    1. Середа Марія Миронівна.
    2. Серпень, 2015 р. Рапопорта.
    3. Плановий КР. Чекала зі мною до 41-го тижня природніх пологів, дозволила мені народжувати самій, але, на жаль, зовсім не було перейм й родової діяльності. (дуже шкода, бо налаштовані ми були народжувати). Я їй дуже вдячна за двох чудових донечок. Рекомендую всім знайомим. Для мене вона - мега професіонал.
    4. Ціну так само не називала.
    5. Гадаю на другій дитині ми зупинимось, хоча якби завагітніла втретє, то тільки до неї.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 3
  11. Pampushok

    Pampushok Well-Known Member

    1. Надіжко В.В.
    2. Серпень 2015, Мечнікова.
    3. Лікар від Бога, таких лікарів,нажаль,дуже мало. Знавець своєї справи. Я впевнена, що завдяки Надіжкові В.В. я легко і щасливо народила. Вальдемар Володимирович чітко і спокійно все пояснює, що і як робити. Після родів приходив двічі на день, зранку і після обіду.
    4.Розраховувались на власний розсуд.
    5. Так. Тільки в нього. Навіть не хочу думати, що можна в когось іншого народжувати.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Тупо! Тупо! x 1
  12. Kofeinka

    Kofeinka Well-Known Member

    1. Федашко Ігор Романович
    2. Серпень 2015, Мечнікова
    3. Природні стрімкі пологи (4 год). Приїхав буквально за 10 хв. На наступний день заходив разів 10 в палату.
    4. Ціну не називає.
    5. Так. Якщо надумаю.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Інформативно Інформативно x 1
  13. boyechkoVA

    boyechkoVA Well-Known Member

    1. Костюченко С.Г.
    2. Серпень 2015, Мечнікова
    3. Якби не вона, то деякі вже ножі гострили на наше сідничне передлежання. Безподобний лікар, помагає у всьому і порадами, і ділом в перед- та післяпологовий період. Видно, як таких лікарів не люблять,бо вони не дають заробити на людях грошей (позбавили можливості інших зробити мені кр, непотрібні набори на пологи, побори за довідку і т.д.) Дуже шкода, що таких лікарів майже не залишилось.
    4. Розраховувались на власний розсуд .
    5. Вже домовились, що через пару років знову побачимось :)
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. stence

    stence New Member

    1. Данков О.В.
    2. Квітень 2015
    3. Хоча лікар був практично лише на потугах, але судячи по розповідям подруг, то це найважливіше. Спокійний, реально професіонал. Після форумських ужасів і розповідей подруг, то в мене можна сказати все ідеально. Хоча роди були без ускладнень,але прийшлось надрізати. Зашив лікар просто ідеально. На третій день зняли шви і майже не відчувала швів, а за тиждень вже сиділа.
    4. З лікарем не домовлялась, просто прийшла на його прийом і ніби рахувалась за ним. Ні на попередніх зустрічах, ні після родів розмов про розрахунок було. Дали на свій розсуд.
    5. Надіюсь і за другим сонечком до нього. Але якщо не вийде, то щ поки лежала в патології сподобались Гурський О. і Лисий М. Дуже приємні. Та й відгуків в пологовому позитивних про них наслухалась.:girl_smile:
     
  15. Krysya

    Krysya Well-Known Member

    1. Надіжко В.В.
    2. Серпень 2015, Мечнікова.
    3. Погоджуюся, що Лікар від Бога. Знавець своєї справи. Спокійний, виважений, веселий і справді кваліфікований. В нас був кесарський розтин, то Вальдемар Володимирович контролював мене ще тиждень до операції. Не було дня до/після операції щоб лікар не зайшов і не поцікавився як я та малюк себе почуваємо. Також варто зазначити, що і команда в нього дуже хороша (від палатної лікарки в патології до анастезіолога).
    4. Розраховувались на власний розсуд.
    5. Тільки до нього.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  16. Leja

    Leja New Member

    1.Мединський Ярема Тарасович.
    2.Травень 2015,Мечнікова.
    3.Лікар від Бога,висококваліфікований професіонал своєї справи, постійно був при переймах,чітко казав як себе поводити,розраджував,підтримував,як людина-чудовий.Родила швидко і без розривів, хоча дитинка для мене була завелика.Після пологів постійно приходив в палату,цікавився як я і маленький , давав поради як поводитись з дитинкою.
    4.Суми не називає,розраховувались на власний розсуд.
    5.За другою дитинкою без вагань тільки до нього.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  17. Bubochka

    Bubochka Well-Known Member

    1. Надіжко В.В.
    2. Вересень 2015, Мечнікова.
    3. Знавець своєї справи. Спокійний, врівноважений. Родила без ніяких додаткових втручань, медикаментів. Задоволена, так як хотіла. Кожен день заходив питатися про самопочуття.
    4. Віддячились на власний розсуд.
    5. Так, якщо Бог подарує четверту вагітність)
     
    • Подобається Подобається x 7
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  18. tarakasi

    tarakasi Active Member

    1. Мальчевський І.М.
    2. грудень 2014 медінститут
    3. не домовлялась, потрапила до нього як до чергового лікаря. Дуже уважний, та веде себе більш ніж професійно.
    4. віддячились як змогли (сумма маленька), сам нічого не просив!!!
    5. дуже хотіла б наступного разу було його чергування!!!
     
  19. Natur

    Natur Well-Known Member

    1.Басистюк Романна Олегівна
    2. Травень 2015. Мечнікова
    3. Була домовленість. Спочатку хотіла йти до Герчаківського (першого в нього народжевала, теж хороший лікар), однак він сказав, що у відпустці буде. І добре що так вийшло. Мені вона більше сподобалася. Уважна, проста, без ніяких нервів. Після родів навідувалась в палату. Загалом хороший лікар. Після родів на 10 день в мене піднялась температура 40. Я подзвонила їй і приїхала на обстеження. Вона подивилася на кріслі, зробила УЗД, аналізи сечі і крові - і все це безкоштовно. Виявився лактостаз в мене.
    4. Про суму не казала. Самі давали скільки вважали за потрібне. Їй дали 2500 грн.
    5. Якщо так станеться, що потрібно буде, то біду ще раз до неї
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Gorbywka

    Gorbywka Форумна Орхідейка

    1.Островський .Л.З
    2 Вересень, Джамбула, 2015
    3 Адекватний, веселий , спокійний , приємний лікар. Задоволенна на всі 100!
    4 Віддячилась на власний розсуд, цін ніхто не називав.
    5 Прийду до нього ще раз!
     
    • Подобається Подобається x 2
  21. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    1.Меленчук Лідія Михайлівна
    2.Жовтень, 2015, мед.Інститут
    3.Дуже хороша людина і спеціаліст. Головне адекватно сприймае ,,вагітні капризи,, і завжди в хорошому настрої! Веде вагітних з перших місяців, тому можна знайомитись з нею і бути під контролем. Готова приїхати на вихідні і вночі без проблем. Дзвонить, цікавиться самопочуттям. В процесі пологів все чітко, ясно і позитивно.
    4. Суму не називає.
    5. Не плнаную більше, але якби прийшлось, то пішла б до неї знов.
     
    • Подобається Подобається x 2