Раджу Вам Лікаря з ПБ

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 9 Лютий 2009.

  1. SovaBa

    SovaBa noctua

    Пропоную тут писати лише інформацію:
    1. ПІП лікаря;
    2. Де і коли народжували;
    3. :y: Ваші відгуки;
    4. Скільки коштували пологи (оплата лікарю, і загалом)
    5. Чи народжували б Ви вдруге у того ж лікаря?
    Без обговорень і коментарів:xaxa:!!!
     
    Останнє редагування модератором: 8 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 8
  2. Zaychenya

    Zaychenya Пухнастик-гризун

    Перші пологи
    1.Солощенко Володимир Іванович
    2. Травень 2011 медІнститут
    3. Людина своєї справи. Все чітко ясно і з поясненням.
    4. Суми не називає. загалом вийшло 400$
    5. Із задоволенням.

    Другі пологи. Солощенко не зміг
    1. Дружиненко Наталя Вікторівна. (чергова по рекомендації В.І.)
    2. Жовтень 2015
    3. Уважна, позитивна, компетентна.
    4. Суми не називала. Загалом 200$.
    5. Не проти б :)
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  3. smilechyk

    smilechyk Well-Known Member

    1. Царинник Вікторія Ярославівна
    2. Серпень 2015, Мечнікова
    3. Уважна, відповідальна, позитивна і як людина своєї справи.
    4. Суму назвала, бо вела мою вагітність з 11 тижня, загалом пологи вийшли 300$.
    5. Так як я планую 2 вагітність в майбутньому, то тільки до неї.:girl_yes:
     
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  4. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    1. Бонецька Орися Миронівна
    2. м. Старий Самбір 20.05.2015р.
    3. Взагальному задоволена. Єдине не сподобалось крісло, на якому народжувала, а пологи в інших позах у нас ніби не практикують... Відразу прийшла, коли подзвонила. Оптимістично налаштовано, задає бойовий настрій))
    4. Здається 2 чи 3000грн, але ще уточню в мужа, бо забула:girl_blush2:
    5. Народжувала б, але обговорила б іншу позу:girl_blum:
     
    • Корисно Корисно x 1
  5. preciosa

    preciosa Well-Known Member

    Суми не називає. Пригадала, що платили 1500грн.
     
    • Корисно Корисно x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  6. TanyaGycyl

    TanyaGycyl New Member

    1. Халіна Наталя Юріївна
    2. Джамбула, Грудень 2015.
    3. Це були другі роди, тому маю з чим порівнювати (перші на мечникова)Лікар просто чудова, попри величезну загруженість, приділяла максимум уваги, що при родах, що після. Має завжди позитивний настрій, мені було з нею дуже комфортно і спокійно, тому все пройшло чудово, хоч і було обвиття пуповиною. Дуже вдячна їй за приємні спогади про роди.
    4. Суми не називає, віддячували на власний розсуд.
    5. Якщо б народжувала, то тільки з Наталею Юріївною!

    Надіслано від мого SM-G350E, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
  7. Freedom UK

    Freedom UK Well-Known Member

    1. ПІП лікаря: Грицишин Руслан
    2. Де і коли народжували: Медінститут, грудень 2015.
    3. Ваші відгуки: професіонал в своїй справі та патріот Медінститутського пологового - склалось таке враження :). Прямий (деякі його можуть назвати навіть наглим :)), все розяснює, відслідковує, у мене склалось враження, що була повністю під його проф.опікою до виписки. Єдиний мінус - поки на 2й день не "віддячили", постійно про це нагадував - то, напевно, теж професійне :girl_crazy:. Народжувала в нього, бо він був черговий в час мого приїзду.
    4. Скільки коштували пологи (оплата лікарю, і загалом): бригаді 300 грн+кава+торт (всього біля 500 грн), санітаркам 2*20=40грн, акушерці (та що виписує) санітарка виманила в моєї мами 20 грн, за аналіз крові 20 грн, ліки по списку 500 грн. Всього: 1080грн.
    5. Чи народжували б Ви вдруге у того ж лікаря? - Так.
     
    • Подобається Подобається x 8
    • Інформативно Інформативно x 4
    • Корисно Корисно x 1
    • Тупо! Тупо! x 1
  8. EvaK

    EvaK New Member

    1. Тудай Віталій Миколайович
    2. Травень 2015р. Медінститут на Нєкрасова
    3. Прекрасний лікар! Пологи були досить стрімкі і дитинка була круто обмотана пуповиною. Коли відійшли води вдома поїхала до ПБ де мене прийняв черговий лікар, який сам зателефонував до Віталія Миколайовича. Приїхав він дуже швидко, а я получила від нього що не подзвонила до нього коли все починалося (а я просто не хотіла турбувати людину вночі). На родах був зі мною чоловік, але Віт. Мик. весь час був поряд. Все що з родів пам'ятаю, це як і він і чоловік разом дихали на потугах ))). Велике дякую йому за мою дитинку! Питання грошей піднімали самостійно. Чіткої ціни не назвав. Давали 300 дол. +50 чоловік з радості накинув). З командою,неонатологом,палатою і рештою розбирався сам Віталій Миколайович.
    4. І вдруге і втретє, і в четверте (як Бог дасть) піду лише до нього! )))
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  9. nomad

    nomad Active Member

    1)
    1.Скибак Любов Василівна
    2. Раппапорта (Джамбула), червень 2013р
    3. Приємна лікарка завжди відповідає на дзвінки (крім нічної пори). Перед датою Х хотіла мене положити для спостереження. Роди веде впевнено, по протоколу нічого зайвого, видно що має досвід. Гарно оглянула після родів все передивиться, гарно позашивала. Епізіо заштопала поганенько. Після приходила в палату по 5разів в день і навіть вночі, підтримувала, розповідала цікаві історії питала про моє самопочуття та дитини.
    4. З оплатою не підганяла, ціну не називала але сказала що "не може сказати якщо дала забагато"
    5. Народжувала б але краще до мужчини

    2)
    1. Лисий Михайло Павлович;
    2. Раппапорта (Джамбула), серпень 2014;
    3. При знайомстві справив на мене мегапозитивне враження як лікар. одразу відправив послухати серце у дитини позадавав уточнюючі питання. Казав дзвонити (маякати) в разі якщо в мене виникнуть якісь питання незалежно від часу доби. На 42 тижні спокійно мене оглянув сказав чекати і ні слова про патологію. Через два дні в 4 ранку без проблем підняв трубку і за пів години був в роддомі (хоча був на лікарняному). Роди вів добре, спокійно, врівноважено і як треба + для підтримки настрою і відвілікання розповідав анекдоти і смішні розповіді. Не лякав. Зашив чудово (а там було 1.5год шиття) на другий день вже бігала, все добре подивився. Після пологів заходив в палату щодня сам!! промивав і обробляв шви.
    4. Про оплату навіть говорити не хотів сказав шо дякую для нього теж оплата.
    5. Втретє тільки в нього (дуже надіюсь що нікуди не втече)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  10. Melian

    Melian Well-Known Member

    1. Рібун Тетяна Миколаївна
    2. Рапоппорта 26.11.2015
    3. Суперова лікарка. При першому знайомстві все пояснила і відповіла на всі питання. При родах в лікарню приїхала швидше ніж я, тому я уникла огляду в дежурного лікаря, що мене попадувало. При родах весь час була зі мною, підказувала що робити мені і чоловіку. Також щодня приходила до мене в палату, провіряла мій стан і моєї малявки, при виписці дала купу корисних порад і я ще пару раз дзвонила їй для консультації.
    4. До родів ми ні разу не обговорювали оплату і навіть її можливість. Платив їй чоловік одразу після родів стільки, скільки змогли.
    5. Наступного разу тільки до неї.

    Надіслано від мого LG-D410, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  11. Lysine

    Lysine миється в бані

    1.Островський Л.З.
    2.Рапопорта (Джамбула)
    06.01.2016
    3.Найкращий лікар! Робить все можливе і навіть більше. Приємний у спілкуванні, жодної високомірності.
    4.Фінансове питання не піднімалось , навіть не натякалось.Все по можливостях.
    5.Не планую , але якби)) , не поміняла б ні на кого.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Zolotko

    Zolotko Well-Known Member

    1. Федашко І.Р.
    2. Мечникова, 23.12.2015
    3. Потрапила до нього випадково, на чергову зміну. Лікар дуже уважний і приємний!
    Пологи намагався максимально полегшити, в післяпологовий період приходив в палату разів по 10 на день.
    4. Про гроші не говорив, віддячились на свій розсуд.
    5. Якби раптом - то так)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  13. Margotriumf

    Margotriumf Member

    1. Рібун Тетяна Миколаївна
    2. Джамбула 20.11.2015
    3.Лікар від Бога! Це були мої треті пологи, порівнюючи з двома попередніми, ці були важкими, хоч і тривали 2,5 год. Та дитинка була велика, я поки народила, то все життя промайнуло в голові. Як би не Тетяна Миколаївна, яка на мій погляд швидко зорієнтувалась і все тримала під контролем, то я навіть боюсь уявити, що б сталось з моєю донечкою. Дякуючи лікарю, акушерці, неонатологу я і моє дитя, здорові і щасливі вже на третій день пішли до дому.
    4. Про жодні тарифи чи вимагання я і не чула, ні цього разу , ні два попередні. А народжувала я в 2002 в Данкова О.В на Джамбула, в 2007 в Надіжка В.В на Мечнікова. Можливо мені просто щастить кожного разу з лікарями, акушерками і неонатологами, але в мене враження про наші пологові тільки позитивні!!! Звісно завжди віддячувалась, але все тільки на свій розсуд!
    5. Якщо ще колись доведеться відвідати пологовий будинок, то звичайно, що звернусь до Рібун Т.М, але все залежить від ситуації, адже ПБ іноді закриваються на профілактику, а дитинка не може чекати )))
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Корисно Корисно x 1
  14. solana rok

    solana rok Well-Known Member

    1. Мудра О.Б.
    2. Медінститут, 19.01.2016
    3. Була мені і як сестра і як мама. Толерантна, однозначно за природні пологи, за ГВ. Декого може злякати, що вона молода, але для мене це було плюсом. Жодних стимулювань, но-шп, гінофлорів, свічок і всякого роду "готувань" до пологів виписано не було, а ще й навпаки. Повелася дуже врівноважено і професійно в моїх злегка екстримальних пологах. Після пологів неодноразово відвідувала.
    4. Заплатили на свій розсуд, то вона ще й частину хотіла повернути.
    5. Однозначно так, хоча дітей не плануємо більше. Буду далі з нею в ролі пацієнт-гінеколог

    Надіслано від мого Lenovo A2010-a, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 17
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Корисно Корисно x 1
  15. purse

    purse Member

    1. Улашин Олександр Борисович
    2. Джамбула, 29.01.2016
    3. Видно, що працює за покликанням. Строгий, може бути різким, для кого важливо емоції та чуйність, то не ваш лікар, але здоров'я мами та дитини в нього на першому місці. Після пологів заходив по декілька раз на день і в суботу та неділю. Ще нам повезло з неонатологом Вітик Ольга Романів, вона так ставиться до діток наче вони її власні.
    4. Цін не названо навіть для акушерки та санітарки, то ми віддячилися на власний розсуд одразу після пологів.
    5. Тільки до нього
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  16. SmlLe

    SmlLe Well-Known Member

    1.Степанчак Михайло Йосипович
    2.Мечникова
    3.Дуже хороший лікар і приємна людина.Роди пройшли добре,лікар допомагав,підтримував.
    4.Жодного натяку на гроші не було
    5.За синочком тільки до нього
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  17. Сонце

    Сонце Well-Known Member

    1. Улашин Олександр Борисович;
    2. Джамбула, лютий 2016;
    3. Компетентний, виважений, швидко приймає рішення у складних ситуаціях. Коли все гаразд-то з гумором, коли ситуація напружена-строгий. Спеціалізується на кесарських частіше, таке враження що ночує на роботі... в будь-яку мить він був в операційній чи на пологах. Чудесно робить свою роботу, шов швидко зажив, реабілітаційний період легкий та без ускладнень;
    4. Лікар оплату не називав, дали на власний розсуд. Анастезіолог називав 1200-1400 грн. Ліки на кр 2400 грн. Загалом все разом з бригадою, дит.лікаркою... близько 10 000 грн.
    5. Я вже була в нього вдруге на кр... звісно пішла і б третій раз ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  18. Olyusya

    Olyusya Позитивчик ;)

    1. Чаплінська Надія Львівна
    2. Мечнікова, січень 2016
    3. Справді хороший спеціаліст своєї справи. Навідувала кожного дня, бувало по декілька разів. Раніше ніж повних 3 доби в ПБ перебування не виписує. Дійсно хороша і привітна людина.
    4. Віддячились їй на свій розсуд, ціни не називала. Пологи обійшлися близько 5000 грн включно з медикаментами на них.
    5. Звичайно


    Надіслано від мого D6503, використовуючи Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Fantazy

    Fantazy Member

    1. Усик В.С
    2. Мечнікова, лютий 2016
    3. Лікар своєї справи, відповідальний, навідував щодня. Відноситься до лікарів, що не сюсюкаються а є питання чи скарги то питайте\кажіть і будемо вирішувати - тобто серйозний, але одночас дуже позитивний, на всі мої питання давав грунтовні і зрозумілі відповіді в деталях. Я більш ніж задоволена, вибирала по рекомендаціях
    4. Ціни ніхто не називав, давали стільки скільки знайомі, хоча знаю що від суми його ставлення не міняється, просто була можливість віддячити хорошому лікарю дали 300дол (+інші лікарі 500 грн+200 грн + 50 грн санітарка+по 20 грн давала тим лікарям які оглядали і справді старались допомогти і відповісти на питання)
    5. Однозначно так
     
  20. vakyolka

    vakyolka Well-Known Member

    1. Коваль О. І.
    2. Мечнікова, лютий 2016
    3. Дуже хороший лікар. Все чітко пояснює, вміру строга і в той же час може називати всіма різними пестливими словами. Враховуючи її зайнятість кожного дня приходила (в після операційній по 2 рази на день, в звичайній палаті раз.) Крім того ще заходила лікарка яка їй асистувала.
    4. Ціни ніхто не називав, дали порівняно з сусідкою по палаті мало. Але після цього ставлення зовсім не змінилося.
    5. Якщо колись надумаєм, то так.

    Окремо хочу відзначити анастезіолога
    Вольф Андрій Михайлович.
    Спеціаліст вищого пілотажу. Бомбезна людина. Його відвідування по 5 разів за день було завжди святом. Суми теж не називав. Якщо хтось колись буде мати на Мечнікова плановий КР., то просіть його як анастезіолога-Ви будете в надійних руках.
     
    • Подобається Подобається x 5
    • Корисно Корисно x 1
  21. irkazijka

    irkazijka Well-Known Member

    1.Пилипчук Ірина Степанівна
    2.Мечнікова, Лютий 2016
    3.Лікар з великої букви.Тільки позитивні враження залишились.Складна вагітність і кесарський.
    4.Моя думка дорого.
    5.Казали за донечкою ще прийдем:) Та треба щоб пройшло трохи часу.

    На Мечнікова дуже багато хороших спеціалістів. Поки лежала в патології багато побачила і наслухалась.
    Хочу відзначити Усик,Степанчак,Царинник-лікарі дійсно Профі!
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1