Раджу Вам Лікаря з ПБ

Тема у розділі 'Пузата хата', створена користувачем SovaBa, 9 Лютий 2009.

  1. SovaBa

    SovaBa noctua

    Пропоную тут писати лише інформацію:
    1. ПІП лікаря;
    2. Де і коли народжували;
    3. :y: Ваші відгуки;
    4. Скільки коштували пологи (оплата лікарю, і загалом)
    5. Чи народжували б Ви вдруге у того ж лікаря?
    Без обговорень і коментарів:xaxa:!!!
     
    Останнє редагування модератором: 8 Липень 2009
    • Подобається Подобається x 8
  2. kris kris

    kris kris New Member

    1. Федашко Ігор Романович
    2. 11.03.2016, Мечнікова
    3. Екстренне кесарське. Після родів кожного дня (навіть в неділю) безліч разів на день заходив.
    4. Ціну не називає.
    5. Так, і тільки в нього, та й усім раджу, бо це лікар від Бога.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  3. lady Yar

    lady Yar Well-Known Member

    1 Герчаківський Володимир Йосипович
    2 21.07.2015 Мечнікова
    3 Природні пологи
    4 Ціну не називає. Мені приніс решту від суми. Кожен день приходив.
    5 Так. Всім раджу.
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
  4. KryhiktaTin

    KryhiktaTin New Member

    1.Долатказін Олег Енверович
    2.Мєчнікова, квітень,2016
    3.Дуже хороший,уважний,акуратний, професійний, відповідальний, врівноважений лікар. На всі мої, можливо деколи і дурні питання, відповідав і все пояснював. Відчувала себе захищеною, оскільки до родів була під його наглядом з 33 неділі. Після родів кожного дня приходив; в момент розгубленості підтримав.
    4.Про суму ніяку не йшлося жодного разу. Віддячились самі, скільки могли.
    5. Дуже вдячна за хорошу допомогу, і професіоналізм. Дуже хороший лікар і однозначно, якщо надумаю другого пупса то тільки до нього!!!
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. bianca

    bianca Member

    1. Долотказін О.Е.
    2. Лютий 2016
    3. Познайомилась з лікарем на 34 тижні,відтоді на контролі. Пологи другі. Уважне ставлення,впевненість і довіра. Поступила в патологію з передвісниками і відкриттям 1 палець. Народила через 38 год. За цей час жодного натяку на пришвидшення чи " допомогу". Тішуся, що не змусив пити касторку і лускати гарбузове насіння як дівчата одного цікавого лікаря з моєі палати. Мінімум втручань і оглядів. Його категоричне "чекаєм" остаточно переконало мене в тому, що вибрала саме того лікаря. Спокійний лікар,все під контролем. Вдячна йому за те,що дозволив насолодитись процесом пологів як вони є,без ліків і метушні.Так приємно відчувати як дитинча собі працює,прокладаючи шлях. Перші моі пологи це була суцільна стимуляція,тому маю з чим порівняти. Словом спогади найкращі.) На самих пологах лікар впевнений,чіткий;персонал його слухає. Шов акуратний,швидко відійшла.
    4. По бажанню. Питання фінансів не піднімалось.
    5. Три дитини це вже розкіш Але вразі чого - однозначно Олег Енверович
     
    • Подобається x 8
    • Інформативно x 3
    • Погоджуюся x 1
    • мімімі x 1
    • Корисно x 1
  6. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    1. Жемела О. М.
    2. Травень 2016
    3. Максимально природні пологи. Без стимуляції, єдине пробила води, бо був плоский міхур. Завдяки акушерів, без розривів і розрізів, що напевно для мене після перших пологів, дуже важливо.
    Приїхала в період великодніх свят вночі.
    Врівноважена, спокійна, провідувала в палаті один раз, просто дійсно дуже зайнята.
    4. Заплатила на свій розсуд
    5. Рекомендую
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  7. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    І. АннаДмитрівна Мала-Гресик
    ІІ. Квітень 2015, Мечнікова
    ІІІ. Лікар чудовий психолог,оптиміст, бойовий характер, це те, що мені було потрібно, я хотіла,щоб мої пологи і мене сприймали як природне явище, а не заглядали у паспорт скільки років і не передрікали КР тощо
    Я незадоволена тим,що мене стимулювали, думаю, закордоном цього би не робили і я би успішно народила сама. Кілька годин - суцільні перейми, через що дитина мало отримувала кисню, а нервова система дуже вразлива до цього, поганий сон в дитини досі, проходили лікування
    Але я думаю,це не вина лікарки, бо в Украіні є такі протоколи.коли відходять води. Я чекала на дитину дуже багато років і напевно і тому ще лікарка нехотіла ризикувати.
    Народила досить швидко, Лікарка почала стимуляцією біля 10, народила в 14.
    Після пологів десь за годину мені стало зле, дуууже паморочилась голова, я думаю, що це від букету інєкцій, лікарі казали, що від перевтоми.
    Невеликий розрив, не змогла зупинитись тужитись( лікарка зашила швидко, негативних спогадів про це не залишилось. Шви боліли лише три дні, але досить сильно, потім все раптово перейшло!
    Ніяких негативних наслідків не було, як то буває залишається кусочок плаценти і температура або якусь інфекцію вносять. Все добре тут!
    ІV. Заплатила на свій розсуд, точно не памятаю скільки, можливо 2 тис.грн
    V. Лікарка чудова, але все таки я хотіла б пошукати лікаря, що має досвід ведення іноземних протоколів пологів, де стимуляція непоказана в майже всіх випадках. Хоч не впевнена, що буде легко знайти - хіба десь у сучасних передових клініках
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Інформативно Інформативно x 3
    • Корисно Корисно x 1
  8. Khrystik

    Khrystik Хороша дівчинка :)

    1.Гурський О.Р.
    2. листопад 2015р. Рапопорта
    3. природні пологи без стимуляцій. народили швидко-2години в родзалі. жодних травмувань мами чи дитинки. лікар дуже уважний як в пологах, так і після.
    4. на свій розсуд
    5. так, якщо доведеться ще раз.
     
    • Подобається Подобається x 4
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
    • Корисно Корисно x 1
  9. NiceHouse

    NiceHouse Member

    1. Улашин О.Б.
    2. Лютий 2016.
    3.Мега-Лікар! Професіонал! Дуже рада,що попала до нього. Так, він не буде заходити до тебе по сто разів на день, якщо в цьому немає потреби, не буде сюсюкатися і розводити зайві теревені. Але коли він буде потрібен - в будь-який час дня чи ночі - він буде біля вас і зробить свою роботу настільки професійно, що вам не повіриться, що є в нас такі лікарі. За весь час перебування в пологовому (до пологів в патології і після пологів в післяопераційній) бачила його в роботі й щодо інших пацієнток, то зробила висновок, що людина живе на роботі, живе роботою і живе для роботи. Так, може бути строгим, але це виключно в інтересах жінки і дитини, щоб ви з пологового вийшли здорові разом із здоровим малюком на руках.
    4. Не було жодних натяків чи тим більше вимагань. Дуже порядна в цьому плані людина.
    5. Лише до нього і більше ні до кого.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
    • Корисно Корисно x 1
  10. saprunia

    saprunia New Member

    1. Панкевич Мар'яна Володимирівна
    2. 03 березня 2016 р. на Мечникова
    3. Відповідальна, уважна,приходила кожного дня(по декілька разів) в суботу та неділю також, в мене були ще й передчасні і важкі роди і я дуже нею задоволена.
    4. Ціну не називала
    5. Народжувала б у неї в майбутньому.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Оптимістично Оптимістично x 1
    • Креативно Креативно x 1
  11. Jylya

    Jylya New Member

    Грицишин Руслан Миронович.
    19.04.2016р Мед інститут.

    Лікар з великої букви)
    Професіонал своєї справи.
    На родах було все оперативно, без лишніх слів. Народила швидко, хоча роди були важкі. Після родів заходив по 2 -3 рази на день та оглядав. Раджу усім!

    Якщо буду народжувати, то тільки до нього!
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. lyanysya

    lyanysya Well-Known Member

    1. Лисий М.П.
    2. Джамбула, червень 2016
    3. Швидкі природні пологи. Приїхав дуже швидко. Лікарем задоволена на 100%:girl_dance:
    4. Про суму розмов небуло, віддячились на свій розсуд!
    5. Більше діток не плануєм, але як ще Бог дасть діток - тільки до нього!!!:girl_blush2:
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Корисно Корисно x 1
    • Баян Баян x 1
  13. Мар"яночка

    Мар"яночка Well-Known Member

    1. Лисий М.П.
    2. Джамбула, червень 2016
    3. Природні пологи.
    4. Не впевнена шо піду купувати третю дитину :girl_smile::d25: але якшо піду то таки до нього :girl_claping:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  14. Emmy

    Emmy Прямую до мети

    1. Мельник Леся Петрівна
    2. Медінститут, червень 2016
    3. Спеціаліст широкого профілю, має колосальний досвід, адекватне і природнє ведення пологів, уважна, спокійна.
    4. Ціни не називає, віддячилися на власний розсуд.
    5. Так, якщо на той момент ще буде практикувати.
     
    • Корисно Корисно x 2
    • Інформативно Інформативно x 1
  15. Mariami

    Mariami New Member

    1. Надіжко Вальдемар Володимирович
    2. Мечникова, травень 2016
    3. Природні перші швидкі пологи, все чітко пояснював - досить в наказовій формі
    4. На власний розсуд
    5. Напевно так
     
    • Корисно Корисно x 1
  16. pompocska

    pompocska Member

    1. Улашин
    2. Джамбула 2014
    3. КР, екстренний. Лікар чудовий, хоч не дуже привітний. Знає свою справу, не церемониться, може накричати. Але він як людина - золото.
    4. Не називав, тікав, чоловік за ним бігав. Сказав скільки "подякуєте"
    5. Не впевнена, бо я приїхала зі швидкою.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Корисно Корисно x 1
  17. Parazitka

    Parazitka New Member

    1. Мединський Ярема Тарасович
    2. Мечнікова, березень 2016р
    3. Хороша людина. Води відійшли в 2 ночі, і в 3 я з чоловіком і лікарем вже була в родзалі. Пологи були дуже важкими, дитинка дуже запуталась в пуповині, і не могла народитись. Але лікар не розгубився, не панікував, не лякав мене і чоловіка, а просто діяв. В результаті відбулась легкими розривами і розрізом, якого після зашивання навіть не видно.
    4. Лікарю платив чоловік, тому не знаю, до сих пір не каже мені суми. За окрему палату також платили. Але про сам ПБ скажу, що друть гроші на всьому, під назвою "на розвиток відділу".
    5. Так.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Корисно Корисно x 1
  18. MissCherry

    MissCherry Member

    1. Данков О.В.
    2. 03.08.16.Джамбула
    3. Природні
    пологи ,народжувала з чоловіком, була стимуляція через те , що води відійшли а перейм таких як треба не було .Лікар однозначно професіонал інших слів просто нема.
    4. Гроші останнє про що він думає .Чоловік віддячив все одно звичайно.
    5. Однозначно так!
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 1
  19. khorosha

    khorosha Well-Known Member

    1. Сікора О. В.
    2. 08.08.16 Джамбула
    3. Під наглядом цього лікаря із 36 тижня. Дзвонив мені ще до пологів, питався про самопочуття. Самі пологи пройшли доволі швидко - о 8.20 приїхала в пологовий, о 13.20 народила. Правда включили мені капельницю із окситоцином десь за 30 хвилин перед потугами, хоч я і не хотіла стимуляції, але довірилась лікареві. Лікар впевнений, із ним я відчувала себе надійно. Приходив провідувати і оглядати щодня до виписки.
    4. Віддячили на власний розсуд.
    5. За наступний раз ще не думала, цілком можливо що в нього.
     
    • Корисно Корисно x 1
    • Креативно Креативно x 1
  20. LiliSmg

    LiliSmg New Member

    1.Нікітюк Олександр Володимирович
    2.20.08.2016
    3.Народжувала сама,без жодних ускладнень завдяки лікарю,зробив усе на вищому рівні,кваліфікований і дуже приємний у спілкуванні.Незважаючи на те, що був не у Львові на момент схваток приіхав дуже швидко.Після пологів заходив кожного дня.
    4.Гроші точно не на першому місці ,віддячили на власний розсуд.
    5.Якшо буду народжувати то тільки у нього
     
    Останнє редагування: 24 Серпень 2016
    • Подобається Подобається x 3
    • Корисно Корисно x 1
  21. KrystynaM

    KrystynaM Well-Known Member

    1.Стеранчак М.Й
    2. Мечнікова. 24.08.2016 року.
    3. Пологи без ніяких втручань, лікар професійний, без сюсюкань, але все чітко і ясно пояснював. Задоволена на всі 100 %, жодного розриву чи тріщини. Після пологів приходив щодня по кілька разів.
    4. Про гроші нічого не говорив, чоловік розрахувався на власний розсуд.
    5. Якщо наважимося на третє малятко , тоді так, до нього))


    Надіслано із мого iPhone за допомогою Tapatalk
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1