Рагулі? (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Svjatkova, 10 Січень 2013.

  1. silvia

    silvia Well-Known Member

    Стрийський парк. Здалеку чути регіт і крики, звуки тріскаючих повітряних кульок. Проходять повз нас - гур школярів, фотограф ( роблять фотосесію для альбомів), ззаду якісь дорослі. А за ними - сліди по всій стежці - кульки тріскають, вони їх і викидають ланцюжком за собою. Чесно, мене шляк трафив, я аж вернулась до них. До тих, хто йшли по заду. Спитала чи вони класні керівники цих дітей? - НІ! Може мами? Мовчать. І тут Остапа понесло, виховна бесіда відбулась))). Але що цікаво - вони не завернули дітей прибрати за собою, а пішли прибирати самі. ((((
    Тут тих мальвок вчиш, що сміття треба викидати у стімник, а це вже майже дорослі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 13
    • Подобається Подобається x 2
  2. Kroshka Enot

    Kroshka Enot Well-Known Member

    Мушу написати, бо аж мене підкидає від люті.
    Передісторія: ми живемо на верхньому поверсі будинку, але ліфтом я практично не користуюся, бо активності і так замало.
    Ситуація: мені терміново треба піднятися в квартиру. Горіло в буквальному сенсі слова - я не пам‘ятала, чи вимкнула праску.
    Зайшовши в під»ізд, мала намір скористатися ліфтом, щоб швидше.
    Почула, що ліфт щойно поїхав нагору, вирішила не чекати, а йти (бігти) сходами.
    Поки піднімалася, чую, ліфт зупинився, двері відкрилися, і довго нічого не відбувається.
    Похвалила себе за оперативну реакцію, думаю - добре зробила, мабуть хтось щось важке вивантажує, тому так довго не відпускає ліфт.
    Але коли минала шостий поверх, побачила, що ліфт тримає сусід з десь 7-ми річним сином (син, до речі, двічі був зловлений (і жорстко відчехвощений) моїм чоловіком на обсцикуванні під‘їзду).
    Тобто вони викликали ліфт, зайшли всередину і чекали на свою маму.
    Ну не йоханий бабай???!!!

    Мама до речі, затрималася так, що я встигла добігти до хати, відкрити двоє дверей, переконатися, що нічого не горить, закрити двоє дверей, знову ж сходами спуститися вниз, а вони шойно відходили від під‘їзду.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 11
  3. Rozmari

    Rozmari Well-Known Member

    1 вересня, 12 ранку, купка нарядно одягнутих старшокласниць намагається пити пиво, і не якесь там, а Львівське "Портер"... нікого вони не соромляться, стоять у людному місці, поруч спокійно може пройти їхня вчителька чи батьки...
    Для мене не є рагулями ці дітлахи, сама таким грішила. Для мене рагулями є ті продавці, а зазвичай це все ж таки жінки, що продали тим дітям то пиво, від якого між іншим може погребти не менше, ніж від горілки, бо ж це Портер... Це ж так очевидно, що ці діти ще школярі і до повноліття їм так далеко. Невже вони не мають власних дітей і хотіли, щоб вони так само "святкували" з самого ранку 1 вересня?! :girl_devil:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 9
    • Подобається Подобається x 1
  4. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Рагулі, а якщо точніше, то справжні скоти, ті хто палять щось чи то траву, чи то щось інше. Надворі спекотно, а такий сморід, що неможливо вікно відкрити. Трохи повітря напустиш і закриваєш, бо смердить. А посидиш з закритим вікном, то нема чим дихати. Сволочі!!!:girl_devil:
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  5. TASJA

    TASJA Well-Known Member

    IMG_20180917_134607.jpg
    Рагуль?
    Я з дитячим візком вийшла гуляти. І що в такому випадку робити? Протовкла візок по сходах і залишила записку.
    І таке періодично. До слова, так паркуються не сусіди, а "гості".
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  6. ruda kishka

    ruda kishka Well-Known Member

    Треба поліцію викликати. Вони повинні б забирати таке евакуатором за неналежне паркування
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  7. Online

    Online Well-Known Member

    А мене просто вишибають господарі приватних будинків, які заводять псів для охорони і без дресури випускають їх бігати територією. Ти йдеш вузюсінькім тротуаром, а по всьому маршруту на паркан чи сітку кидаються агресивні собаки. Відійти немає куди, хіба на дорогу під машину. "Особливе задоволення" - коли паркан низький або під ним велика шпара. Чи сітка на соплях тримається... Ну блін, завів собаку - то потраться трохи на дресуру. Хай її навчать реагувати на проникнення, а не кидатися на перехожих. Або тримай у вольєрі тоді і випускай тільки вночі. І це я сьогодні в місті йшла, а в передмісті взагалі капець.
     
    Останнє редагування: 17 Вересень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  8. Siania

    Siania Love Life

    Аха, ото Ви розсмішили мене)))
    Собаки є різні, з різними характерами. Я от свою знаєте скільки водила по кінологах, а вона все-одно гавкає на собак :girl_cray:
    Є собаки, які будуть весь день спати, і нехай там кінець світу, вони не зрушаться. А є такі, що на літаючі від вітру листочки гавкають.
    А у вольєрі весь день тримати - вибір господарів. Це їхня ж територія :girl_in_dreams:
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  9. Online

    Online Well-Known Member

    Собаку-охоронця можна навчити. Було б бажання. Люди просто звикли до Тузіка в буді на ланцюгу. А потім в дорослому житті заводять собі вічарку/добермана/кавказця і ростять як того Тузіка вдома в селі. Пес росте як трава - їсти дали і супер.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  10. Siania

    Siania Love Life

    Ну Ви так стверджено пишите, ніби знаєте історію тих людей і собак. Може там взагалі собака з притулку, яку взяли дорослою.
    Ви навчили хоч одну собаку?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  11. Online

    Online Well-Known Member

    Я навчила. І батьки мої навчили. А спершу вибирали. А сусіди їхні не навчили, бо їм пофігу. Гіпотетичні притулки тут ні до чого. Нормальних породистих собак сьогодні бачила, не з дешевих. І в передмісті, де живуть батьки, - ті що кидаються теж не з притулку. Та й виправдання притулком так собі. Для чого брати пса, якщо не чуєшся на силі? З яким потім не зможеш дати собі ради? Зекономити? Чи відчути себе благодійником? А якщо він на вулиці на мене кинеться чи на дитину? "Ой вибачте, я його взяв з притулку дорослим, він не піддається дресурі... Собаки є з різними характерами, знаєте..."
     
    Останнє редагування: 17 Вересень 2018
    • Подобається Подобається x 2
  12. Siania

    Siania Love Life

    З Вами все ясно)))
    Собака гавкала, захищаючи свою територію)) це природньо для неї. Вони не виходять за межі, а якщо виходять, то не кидаються.
    Щось я не вірю, що Ви колись мали собаку, враховуючи що те пишите вище)))
    Ну, хіба «тузіка» на ланцюгу.
     
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  13. Online

    Online Well-Known Member

    @Siania, я не розумію, навіщо ви розводите тут срач. Якісь домисли ліві... Ми не на Варті, альо. Переключіться. :) "Самадура" аргумент так собі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Не подобається Не подобається x 1
    • Не погоджуюся Не погоджуюся x 1
  14. Siania

    Siania Love Life

    Не знаю де Ви, я на форумі, де кожен пише СВОЮ думку. До чого тут Варта? Певно Ви там забагато часу проводите :connie_pull-pigtail
    Я намагаюсь Вам пояснити, що коли собака гавкає на подвір‘ї, не означає, що власники рагулі. Це тварина, яка має свої інстинкти.
    А Ви починаєте про «кинеться» і т.д.
    Мова йде про собаку на приватній території.
     
  15. Online

    Online Well-Known Member

    Мова йде про те, що я не йду по приватній території. Не роблю спроби зайти до дядька на подвір'я, перелізти через паркан, навіть не йду впритул до того паркану. Я йду тротуаром в місті Львові по досить жвавій вулиці, де є кілька приватних будинків. Не тупіками, не городами. Це громадське місце, місце загального користування. Не треба плутати тепле з м'яким. Чи право на цей тротуар має господар собаки, а перехожі хай переходять на іншу сторону як їм щось не подобається? Чи може все таки утримувати тварин треба відповідально? А не можеш чи не хочеш займатися то хоча б мінімізувати незручності оточуючим? Бо якось так цікаво виходить: вольєр нє, дресура нє, всі мають підлаштовуватися бо дядько собі пса завів...
    А до теми не вилізе. Кілька років тому в Брюховичах одна мала шавка, що завжди дуже заходилася за воротами, вибігла через відкриту фіртку і кинулася до мого трирічного малого. Отримала. Господиня, яка до того стояла і посміхалася, зразу розйойкалася. То хто винен: пес чи дурна господиня? Чи може я? Мені треба було по іншій вулиці йти?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 11
  16. Merry

    Merry Well-Known Member

    Ви не праві, сама потрапляла у такі ситуації прогулюючись з дітьми. Собака з'являється біля огорожі раптово і ти її не бачиш та не чекаєш. У самої від несподіванки коліна трусяться, а дитину якось пів години не могла заспокоїти. Хто мені буде потім оплачувати лікування дитини? Так можна стати заїкою. Вважаєте господарі такого собаки тут ні при чому??? Інстинкти як і емоції (у випадку людини) потрібно підлаштовувати під життя у суспільстві, бо якщо кожен почне виправдовувати себе ними- житимемо у пеклі.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 12
    • Подобається Подобається x 1
  17. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Це дуже неприємно. Особливо, коли ідеш, все тихо-мирно, і раптом з диким ревом з-за паркану кидається пес розміром з телятко. Тротуар для перехожих, на ньому має бути безпечно.
    Ще мене нервують люди, які з собакою заходять в ліфт, коли я вже туди зайшла з дітьми. І тут подвійний завал, бо середня боїться і починає скиглити ("та він не кусаааається! Дивися який маленький"), а молодша нічого не боїться і починає загравати до пса ("треба дітей вчити, що пес може вкусити. Хай не пхають руки до чужих"). Цирк на дроті, чесслово.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 15
  18. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    @Siania Ви знаєте, що я думаю про необгрунтовані закиди відносно утримання тварин, але тут є зерно рації. В нашій вулиці сусіди завели собаку, для того, щоб гавкав/"охороняв" без дресури, просто, бо він пес і повинен. На ланці був, не маленький, метис вівчарки нім..
    Діти йшли вулицею і собі дурачились, (собака на той час вже від особливо уважного відношення, був доволі агресивним і так, гавкав на всю, що і було треба господарям-знач охороняє), зриває ланц, перестрибує загорожу(гів*яну сітку на соплях) і жере дитину.Пожер страшно, то був кошмар.
    Епілог: собака на ланці, в типу вольєрі на 2 кроки вліво/право, часом мені здається, що він навіть фізично неправильно розвинутий від такого утримання, агресивнив дуже. Винна та тварина?
    І ще про себе схожу історію можу розказати, якщо цікаво але не тут, бо поб'ють).
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  19. Shapokliak

    Shapokliak Well-Known Member

    Вкладаю вчора біля 21 дітей спати( ну майже вже йшла вкладати, " лягли і просють"). Тут як почнеться реальна канонада, менша 6 років в крик і плач "мама я боюся!". А то в дворі поряд хтось салюти запустив (з балкону дитячої видно той дворик , 2 двоповерхівки буквою "г", сітка)...
    В нас 7 поверх, балкон засклений, але реально літали так, що на незасклений могло впасти... дитина ще потім переживала, чи нам балкон не розіб'ється і не загориться... ледво заспокоїла - мала реально ридала...
    І ні поліцію ні пожежних не викличеш, бо за 5 хвилин то буде не актуально і нікого не зловлять за руку... Ну як так можна, в себе ж у дворі, двір маленький, балкончики на тих двоповерхівках відкриті, та й під нашим домом ще можуть в такий час бути люди... в будь-якому разі це небезпечно, а діток зовсім маленьких і трішки більших в нашому домі є багато, підозрюю, що полякались не лише мої. Я мусила пояснювати навіть, що не війна до нас дійшла (вони ж то все знають...) А мала вранці згадує і призналась "Мама, я думала вже що то кінець світу..."
     
    • Співчуваю Співчуваю x 2
  20. littlebird

    littlebird Well-Known Member

    Я досі під враженням від відео на цю тему, яке гуляє фейсбуком(((
    Часто той песик, який "не кусається", не такий і маленький. Я боюся собак, не підпускаю до них дитину, хоч він не боїться. І не знаю як у Львові, а в нашому місті більшість господарів собак таки рагулі. Ще жодного разу не бачила, щоб за собакою прибирали, їхні какулі всюди купами( Особливо весною після снігу гарна картина. Гуляють без повідків, про намордники взагалі мовчу.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1