Рагулі? (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Svjatkova, 10 Січень 2013.

  1. Siania

    Siania Love Life

    Ок, в ідеальному світі може і собаки весь день сплять, але я таких світів не знаю))) де не була по світі, всюди було багато собак. На повідках, без, без намордників, в супермаркетах, гавкаючих на подвір‘ї.
    Можливо, просто варто позитивніше дивитись на речі? Полюбити тварин, перестати людей обзивати рагулями. Мене теж не один раз лякав пес з території, але, якось тільки смішно ставало)))
    Ох, настав той час коли вже мені ніхто тут не напише «от буде у тебе дитина!!!». Тадаааам, моя дитина не забрала любов до тварин.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Баян Баян x 1
  2. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    Особисто я дуже люблю собак, і в мене теж була собака в дитинстві. Але я вважаю, що господарі просто зобов'язані забезпечити безпеку інших, бо собака у певних випадках може проявити свої інстинкти, які можуть зашкодити оточуючим. Тому ненадійні або незакриті паркани чи двері, або неодягнений намордник це вже вина господаря.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
  3. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Прекрасно Вас розумію. У сусідів такий вівчур . Я вже за три роки знаю що він там є, але як проходиш повз їхнії паркан, а він як на тебе гаркне ...Задоволення мало приємне. Про чужих людей взагалі мовчу. Один раз хлопець, аж до нас на город заскочив з переляку. Собака не привязаний, дуже рідко буває в вальєрі.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Dominika

    Dominika Well-Known Member

    ну але погодьтесь, що у цивілізованому світі процес утримання собак у домашніх умовах врегульований. І дядько-алкоголік не буде тримати бійцівську собаку в "однушці", періодично нацьковуючи її на галасливих дітей на дворі(а є і таке). Я не думаю, що хтось на форумі є проти собак. Хоч я відношусь досить прохолодно до них. І хочу, щоб кожна собака була контрольована певними органами, на випадок неадекватності господарів. І не тільки для того, щоб захистити нас, особливо діток, але і самих тварин, які часто самі ж потерпають від господарів.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 5
  5. Apelsynka

    Apelsynka Well-Known Member

    @Dominika згідна з вами, на жаль в нашій країні не є реально захищеними ні люди, ні собаки. Наче й закони якісь є, але вони не настільки ще врегульовані, щоб реально діяли щодо цих питань. Мені однаково шкода коли бачу фото людей і собак, які постраждали від дій інших.
     
  6. Orman

    Orman Модератор-бомба

    В мене собака з притулку. Вівчарка.
    Навчили.
    Коли ми йдемо вулицею всі «ланцюгові» пси гавкають так що я себе не чую. При тому що моя собака взагалі на них не дивиться.
    Так є різні характери в собак, і декого навчити дуже важко, але точно не всіх 10 собак на нашій вулиці.
    До речі стафордшира, які ніби страшні і агресивні прекрасно навчили. Бо хотіли.
    А інші дуже навчабельних вівчарок не можуть.
    --- дописи об"єднано, 18 Вересень 2018 ---
    І коли я бігаю районом то жоден великий пес з господарем, навіть не на повідку жодного разу не виявив до мене якихось намірів.
    А ото усе мале аж піною сходить і за ногами біжить.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 6
    • Подобається Подобається x 1
  7. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Варто, звичайно. Та, знаєте, підкажіть, де шукати позитив в описаній,наприклад, мною ситуації?
    А, є- добре, що дитина жива.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 8
    • Співчуваю Співчуваю x 1
  8. Siania

    Siania Love Life

    Я писала не про кусання, а про гавкання. Як на мене це дуже різні речі, і не бачу змісту далі тут дискутувати.
    Навіть нема що додати. Тут як завжди намішали мільйон історій, включили іронію і все. Кхм, ваші собаки не гавкають?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я Вам написала про гавкання+безмізкі господарі=біда(рано, чи пізно). Ви продовжили про дітей і любов до тварин= шукайте позитив.

    Надіслано від мого GT-I9505, використовуючи Tapatalk
     
  10. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    А гавкання з самого рання до пізнього вечора - то типу блаж для сусідів і всі мають то слухати? В нас через дорогу сусіди певно так думають. Мають одного двірняжку і десь 2 чи 3 породистих. Того двірняжку типу не цінують, випускають за браму, він собі гуляє по вулиці весь день. А ті породисті з подвір'я ні-ні, і вони зараза цілий день гавкають, бо бачать свого друга на свободі. І то так гавкають, що дитину неможливо було з відкритими вікнами приспати в хаті (тепер вже вдень не спить, ура!). До речі, той двірняжка дуже кльовий пес, я навіть не гоню його з нашого подвір'я, хоча я до собак байдужа. Ляже собі в тіньочку під деревом і нікого не рухає. Я від нього взагалі ніякого гавкоту не чула ніколи, навідміну від тих вичесаних і прилизаних. А взагалі мене дивує, що Ви захищаєте всіх собак у всіх темах. То мені схоже, яка #яжематі захищають всіх неадекватних мамів підряд, бо материнство то автоматично подвиг, або автомобілісти захищають оленів, які паркуються на 90% тротуару, бо #адеямаюстати. Якщо Ваша собака волає в квартирі на кожен рух за вхідними дверима, то я сусідам співчуваю. Якщо не волає, то супер, але ті волаючі когось до сказу доводять.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 7
    • Зе бест! Зе бест! x 5
    • Подобається Подобається x 1
  11. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Ще й як. Вольєри надійні+загорожа надійна, виховані(повірте)та я ніколи не скажу "не бійтесь він не кусає". Це лайки, майже ретривер)). На мій погляд- агресії 0, та все ж і найкронтрольованіша поведінка може вийти з-під контролю. Як передбачити?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
    • Подобається Подобається x 1
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  12. Merry

    Merry Well-Known Member

    вихована собака без причини на людей, котів, інших собак не гавкає. Я теж була по світі і бачила собак)))
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
  13. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Раз пішла мова про гавкаючих собак за парканами, то і я свої 5 копійок вставлю. У зв‘язку з наявністю маленької дитини, яка спить у візочку на власному (!!!) подвір‘і, мені страшенно заважають і дратують рагулі, які кричать на вулиці, голосно слухають музику у власному авто проізжаючи повз мій двір, мотоциклісти, коти, які дражнять мого пса, і все решта, що створює шум саме біля мого паркану, який будить мою дитину. Ну але таке життя). І ці проблеми з псами за парканами з того розряду. Якщо пес біжить по вулиці - він є небезпечний, якщо він за парканом - ні (за умови нормального паркану). Це так само як з авто - вони теж небезпечні.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Я таки напишу ще обернену ситуацію.
    Сусіди: одні мають вічарку, інші-дітей. Вівчар злобний але у вольєрі здебільшого, рідко вільно гуляє на подвір'ї.Все зогороджено(сітка але висока і нова). Інші сусіди мають навпроти тих сад. Розділяє подвір'я одних і сад інших вулиця. Так в добрий спосіб вони про того собаку собі там не раз переговорювались, бо сусідка хвилювалась, шоб діти і т.п. Візьму в спойлер, щоб докладніше).

    От, буває всяке. Часом, скоріше людей треба ізолювати, дресувати :vinsent:
     
    Останнє редагування: 19 Вересень 2018
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  15. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    А ще у нас є рагулі-сусіди, які мають невихованого півня. Він кожного ранку в 5 годині як недорізаний кукурікає. Він реально мене будить. Де совість? То ж 5 ранку!!! Зарізати і на росіл!!!
     
    • Смішно Смішно x 8
    • Зе бест! Зе бест! x 2
    • Подобається Подобається x 1
  16. NataliaFed

    NataliaFed Active Посиденька з баяном

    Оті сусіди, де вівчар мають діда, який 7.00 співає на всю горлянку щодня. Поки ми спали з тієї сторони- ніколи не проспали нічого.
     
    • Смішно Смішно x 7
  17. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    як людина,яка ходить територіями з приватними будинками і псами, можу сказати, що це неправильно і краще б було наказуємо-лякано-штрафовано (виберіть потрібне), коли на тебе кидаються агресивні собаки. навіть якщо вони за парканом. різниця між хоч трохи тренованим (заледво і з першими найкращими намірами) вівчуром, який обходить територію і завітрив тебе, видав "гав", і чекає, щоб ти зник з його кола і оцим безмозглим високотональним гавканням всі метри паркану з піною на зубах - є. і це дратує. і це невихованість. і страшно, особливо, якщо з дитиною. і це , я вважаю, ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ господарів. незалежно від розміру собаки, але менших не виховують, хоч я не розумію чого?
    а що там ваша собака гавкає - я не знаю. робити температуру по своїй собаці , живучи в квартирі, гуляючи певними маршрутами, важко, коли пише зовсім інша людина з реальними питанням в інших умовах.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  18. Siania

    Siania Love Life


    --- дописи об"єднано, 19 Вересень 2018 ---
    Якби то написали в тему дратує, забилам би, то одне. А називати людей рагулями, бо їх пес гавкає на їхній території, то вже ту мач. А якщо в сусідів діти невиховані і плачуть, то теж до рагулів? Риторично)
     
  19. HOPIC

    HOPIC Well-Known Member

    собака не дитина. це раз. я не знаю, як це можна порівнювати.
    агресивно гавкати і кидатися - це не просто гавкання на охорону території, на собак інших, на рухомий предмет і тд
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 3
  20. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    им...Розмова розпочалась з оцього:
    і як на мене гавкають і кидаються то є 2 дуже різні речі.

    Ну і щодо гавкання, я правда не знаю з чим це пов'язано , уже 6 років працюю в офісі, де в майже кожному кабінеті є собака (породи дуже різні, вік також). За весь цей час я не чула щоб собаки гавкали. Ні, ну є що там два рази гавкне, але це скоріше якась дивина і навіть пригадати не можу коли таке було. Я інколи запитувала, чому так, ніхто мені не міг відповісти.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1