Рагулі? (2)

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Svjatkova, 10 Січень 2013.

  1. YeWa

    YeWa Well-Known Member

    Ну в мене чуть інше. Коли мала зломану руку і гіпс було видно, бо літо було; стояла у маршрутці, то місце дала якраз така старенька жіночка, яка наполегливо просила, щоб я сіла і при цьому сказала: жінка має мати міцні руки.:girl_crazy:
     
  2. Happy Fiancee

    Happy Fiancee Well-Known Member

    Стосовно уступання місця. Я ніколи не очікую, що мені чи то вагітній чи то з дітьми, хтось уступить. Але коли я прийшла з тими ж дітьми, зайняла чергу, а перед нами намагаються проскочити поза чергою, то трохи нервує. З останнього то в поліклініці. Така сама мама, навіть така сама ситуація з дитиною, чомусь вирішила, що можна перед нами пропхатися і сидіти там пів години. В таких ситуаціях злюся на себе, що не вмію нахамити і поставити на місце.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 4
  3. ZikkA

    ZikkA Well-Known Member

    Мені то якось в 4 з 5 випадків поступалися місцем в громадському транспорті, коли вже видно було, що вагітна. І жінки, і чоловіки, частіше все ж жінки. В метро в час пік могли не завжди поступитися, бо стоїш між людьми, а людей напхано, не завжди помітно. А сидячі або куняють, або в телефонах носом.

    Надіслано від мого POT-LX1, використовуючи Tapatalk