Рагулі?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Кольорова, 8 Грудень 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі?

    Рагулізм хамством не викоріниш, це точно
     
  2. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі?

    Була свідком рагулізму в.... цирку!
    Перед нами сиділа сім"я -мама, тато та десь 4-и річний хлопчик. Такий собі крутий татусь лисий з кульчиком у вусі за виставу випив 2 літри!!! пива, пляшки складав звісно під крісло та ще й зробив нам зауваження, що наш малий заваджає йому дивитись виставу, бо копає крісло ногами. Реально слів бракує. По перше Ромчик не копав, а просто кілька разів перелізав від чоловіка до мене і навпаки ну і звісно просто зачіпав його крісло. А по друге, де він бачив щоб в цирку усі сиділи , тим паче діти незворушно.
    В антракті він розричався на сина, довівши його до сліз і пішов за добавкою-ще плящиною пивка:girl_mad:.
     
  3. tinkaKris

    tinkaKris Just do it!

    Відповідь: Рагулі?

     
  4. Donata

    Donata Active Member

    Відповідь: Рагулі?

     
  5. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Рагулі?

    Не знаю, рагулізм то чи ні(я не так давно живу у Львові і ще не прониклася значенням слова, мабуть))), але свинство натуральне - у сусідів йде ремонт, ну, то все зрозуміло, терпимо шум... Але увімкнути перфоратора у суботу о-пів на дев"яту ранку!!!!!!!!!! Перестали десь години через дві. Я досі зла як чорт, бо голова як почала тоді боліти, так до кінця й не перестала досі.
     
  6. goldgirl

    goldgirl Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі?

    здається, це вже не просто рагулізм, а ще й порушення права інших мешканців будинку спати собі спокійно у вихідний хоча б таки до 9 год...
     
  7. Mazerati

    Mazerati Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі?

    ну в цей час вже можна, тут нема нічого кримінального.
     
  8. Bulavka

    Bulavka Можу приколотись, вколоти, підколоти...

    Відповідь: Рагулі?

    То точно, коли ж ще хоч трохи відіспатися як не в вихідний?
    Он ще й чоловік нагадав що головний годинник в нас поспішає на 15 хвилин, значить, було 8,15 навіть...

    ---------- Додано в 19:20 ---------- Попередній допис був написаний в 19:17 ----------

    Ну о так, кримінального нема, але по правилах елементарної ввічливості і поваги до чужого відпочинку, наприклад, негарно етлефонувати людям до десятої години в вихідні, якщо нема пожежі...я думала, шуміти так само...

    ---------- Додано в 19:23 ---------- Попередній допис був написаний в 19:20 ----------

    Думала, що не можна шуміти після 22 і до восьмої в будні, а після 22 і до 10 в вихідні, та ось що знайшла

    що згідно з Постановою КМ України, від 24 січня 2006 р. N 45
    «…Забороняється у робочі дні з 21.00 до 8.00 години, а у святкові та неробочі дні цілодобово ремонтні роботи, що супроводжуються шумом. Власник, наймач (орендар) приміщення, в якому передбачається проведення ремонтних робіт, зобов’язаний повідомити мешканців прилеглих квартир про початок зазначених робіт. За згодою мешканців усіх прилеглих квартир ремонтні та будівельні роботи можуть проводитися також у святкові та неробочі дні. Рівень шуму, що утворюється під час проведення будівельних робіт, не повинен перевищувати санітарних норм.

    Голосно співати і кричати, користуватися звуковідтворювальною апаратурою та іншими джерелами побутового шуму з двадцять другої до восьмої години.»
     
  9. Stroga

    Stroga Well-Known Member

    Відповідь: Рагулі?

    ну це зрозуміло, але як правило коли роблять капітальний ремонт "під ключ", то ремонтніки хочуть як найшвидше все закінчити і починають з 8 ранку........хоча я повністю на вашій стороні, люблю поспати до 12 в суботу і в неділю.........ви підіть просто з ними якось домовтесь та й все...я думаю, якщо спочатку гарно попросити, то погодяться не шуміти!


    Тему зачинено. Продовження тут
     
    Останнє редагування модератором: 10 Січень 2013
Статус теми:
Закрита.