Рагулі?

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем Кольорова, 8 Грудень 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    :girl_devil: Є й такі, що зрівнявшись з вами на дорозі, одним пальцем затикають одну дірку в носі і...смаркають в вашу сторону:bad: Перестріляла б їх!:tanksmile:
     
  2. maryshunka

    maryshunka Well-Known Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    Ой... Люблю нашу націю! Невичерпне джерело рагулізму позитиву! :girl_crazy:
     
  3. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: РАГУЛІ.


    Трошки з Вікіпедії:
     
  4. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    То в переважній більшості предствниці жіночого роду - рагулихи )))
    Опис короткий:
    цінності - відсутні
    мозги - переважно також ((
    А найгірше, що це зараз популяризують як супер--імідж... :sad:
     
  5. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    о. точно-точно...і взагалі не люблю, і принципово не купую у таких продавців-рагулів, котрі перш ніж сказати ціну, оцінюють тебе. твій одяг...злить мене це...просто примітивні люди, вважають що люди з грошими це ті. які всі у стразиках, бусинках, побільше біжутерії і золота...одним словом рагулі з грошими. але без смаку.
    Іще тут писали про пішоходів-рагулів, мене просто трафляє, коли проїжджаю повз привокзальний ринок. де завжди людно, і повно рагулів, які привикли переходити де попало і коли їм того треба, вже їм і світлофор постасили, перехід намалювали. нє, воно ті пару секунд не почекає і пре...а решта дивиться на нього і собі пре...я молода і відносно здорова людина не дозволяю собі ризикувати і перебігати дорогу,а старші люди , ше й з паличкою, або мами-тати з дітьми не думаючи про наслідки пруть на пролом...от не розумію, немає їм чого втрачати, чи що????собі проблем нароблять, ше й водієві клопоти...та й на переході я стараюсь не практикувати - морда "кірпічом", я валю по переходу, і мені все побарабану :)
     
  6. maryshunka

    maryshunka Well-Known Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

     
  7. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    і ше рагулі-пасажири, які слухають "модну" музику у своїх "модних" мобілках, без навушників, ніби вони самі у маршрутці. І ще пасажирки-фіфи, які на повний голос починають виясняти свої любовні стосунки по телефону.
     
  8. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

     
  9. Відповідь: РАГУЛІ.

    Про цих є на сайті рагулі ((( . Наш "бумонд" Фе ге і ше раз ГЕЕЕЕ Стиль, мода, смак це не про них і не про багатьох львіських тусовщиків. http://www.youtube.com/watch?v=oG_vLE44pDs
     
  10. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    Колись віз мене з малим таксист, по дорозі так почав інших водіїв матюкати, такими словами... Добре, що малий не запам'ятав. Але нічо, вже на тій фірмі не працює...
    Ще чисто рагульською ознакою для мене є плювання. Вбивала би. А, ну і матюки.
     
  11. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    Група "Вушка" - це взагалі почесні рагулихи Львова Ну і Пастух - їх вічний друг!

    ---------- Додано в 15:23 ---------- Попередній допис був написаний в 15:22 ----------

    Викидання сміття просто на узбіччя - також.
     
  12. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    Я через то на базар як бомжик ся вбираю, ціни ніжчі називають:girl_crazy:
     
  13. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    :girl_crazy::girl_haha:
     
  14. Artemida

    Artemida Well-Known Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    Мене просто бісять молоді мамочки , які, гуляючи з коляскою,або просто сидячи на лавочці, плюють собі під ноги насіння. Маю таку сусідку, яка кожного дня намотує кола по скверику, і певно, щоб було веселіше, лузає собі насіння. То під кінець тої прогулянки вона залишає після себе "мітку" у вигляді доріжки з лушпинням. Рагуліха, що тут скажеш....:girl_smile:
    Та і взагалі, серед нас таких багато. Таких, які не заморочуються пошуком найближчого смітника, а кидають все непотрібне собі під ноги......
     
  15. Farfalla

    Farfalla Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    оооо, і справді є ще рагулі-лускунчики (від лускають насіння):girl_haha:
     
  16. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    Мій рейтинг
    - паління в ліфті
    - "пісяющі хлопчики" в публічних місцях (за це би забила, особливо як йдеш з дитиною, а воно обернулось спиною і люрить, думає, що його ніхто не бачить)
    - викидання недоплаків з вікна авто/сміття з вікон
    Але це все швидше брак культури, бо один мій сусід щиро не розуміє, чому не можна палити в ліфті, "якщо дуже сі хоче?"
    -
     
  17. napoleona

    napoleona Well-Known Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    я про них лише на форумі дізналася, то просто :suicide:
    ой а як мене нервують ті самі вумні на дорогах:girl_devil:
    вчора через таких 1.5год їхала додому...виїхав на зустрічну, а потім пхається на свою і ні туди ні сюди...
    а ще мене нервують ті розфуфирені бабулі у маршрутці: даєш місце недобре і не даєш теж недобре - готова з"їсти тебе, кричать на цілу маршрутку яка молодь не культурна, а як самі заходять і риплять на всю маршрутку...
     
  18. Milongera

    Milongera Well-Known Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    Підтримую про рагулів-пасажирів. Ну як можна лізти в маршрутку так, щоб вже аж двері не зачинялися і ще й рипіти на всю катушку - та пройдіть, всередині пусто! :girl_nea:
     
  19. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

    Ого! А чого воно все таке худосочне? Чи то в мене з монітором щось? А той Пастушок часом не перукар з салону на Пекарській? Він як перукар убогий, а як співак...цікаво, чи то лікується?
     
  20. maryshunka

    maryshunka Well-Known Member

    Відповідь: РАГУЛІ.

     
Статус теми:
Закрита.